Jaki Krem Do Twarzy?

KoCuReK :P

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
jesli nie masz zadnych problemów to jakis zwykly nivea, lub dla dzieci, bo sa przeciez najlepsze i najdelikatniejsze:p
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
hmm. tzn. wicie bo jak sie ma 20 lat to włókna kolagenowe juz powoli zaczynają zanikac więc wiecie :) . Ale nie mam az takich ogromnych problemów z cerą, czasami mi chrostki wyskakują(jak sie miesiączka zbliża) a poza tym to nic
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mysle ze najlepiej uzywaj sobie jakis kremow nawilzajacych :) ja polecam szczegolnie Dr. Irena Eris-Lirene-krem nawilzajacy lub Nivea Soft... wspanialy jest wprost krem Myokin z Vichy no ale niestety kosmetyki Vichy sa drogie <_<
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja polecam ZIAJA - masło kakaowe jest naprawdę dobry nawilża skórę ładnie pachnie i jest delikatny.
Skóra sie troszeczke po nim świeci ale jak masz 20 lat to możesz trochę pudru tylko odrobina wystarczy, a jest naprawdę rewelacyjny :p
 

kaasik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
A jaki użyć krem normalizujący?- bo ja również mam 20 lat i cere mam mieszaną
co najlepiej użyć?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
jeżeli chodzi o pytanie w temacie, to ja użwam dove i jest okay, nivea jest za gęsty, i strasznie się po nim świeci skóra, ale mysle, zę na noc monza i jego użyc . czy pod make up
 

bansujhoney

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
mam 16 lat i skórę niby sucha, ale kiedy zaczne stosowac jakis krem to skora mi sie blyszczy i pojawiaja sie na niej niedoskonalosci
mozecie mi polecic jakis krem/y , ktore sa nawilzajace, szybko sie wchlaniaja i nie blyszcza sie?
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Ja Tobie polecam gruszkowy krem matująco nawilżający z Perfecty. Tani (ok 11 złotych) i naprawdę rewelacja :) Bardzo wydajny i najlepiej jak dokupisz sobie do tego tonik z tej samej firmy taki różowy :) Maseczki z tego też są świetne :) Obczaj w jakieś drogerii Rossman albo Natura. Dość popularne :]
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja mam cerę mieszaną, też bez specjalnych problemów (trochę zaskórniaków) ale bardzo wrażliwą. Wiele kremów mnie podrażnia. Teraz używam bardzo dobrego kremu z Bioterm (Aquasource Non Stop - Oligo-Thermal Gel) do cery normalnej i mieszanej i jest świetny. Nawilża i niesamowicie wygładza. Doradził mi go konsultant z drogerii LemonNet.pl, zamawiam zawsze u nich i ekspresowo mi przysyłają wszystkie kosmetyki.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Moja skóra jest właśnie antywrażliwa :)

Praktycznie nie mam wągrów, ani pryszczy tylko czasami czoło mi się błyszczy i tłuści grzywkę dlatego używam matujących ale też nawilżające :)
Już wyżej napisałam jakiego kremu używam i jestem z niego bardzo zadowolona ;]
 

norin

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam kosmetyki apteczne. Bardzo dobra serią jest Essentiel z firmy Plante System. Bardzo dobrze nawilża mieszną skórę i jej nie obciąża a dodatkowo już zapobiega starzeniu bo zawiera antyoksydanty. W młodym wieku trzeba już zacząć używac kosmetyków zapobiegających starzeniu się skóry i zwalczać wolne rodniki.Ta seria nie dość że naturalna, ma duże stężenia to jeszcze skuteczna!
 

Lulinka

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mam 19 lat, cerę mieszaną i polecam krem L'oreal Happy Derm. Mam po nim bardzo gładką i nawilżoną skórę, nabiera też fajnego koloru :) nie za bardzo pasuje mi jego zapach, ale da się przeżyć dla takich efektów :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Jeśli skóra często Ci sie przetłuszcza to polecam jakiś dobry krem matująco-nawilzający. Czytałam kiedyś,że bardzo dobre są serii Nivea,Dove. Myśle że z tych firm beda dobre.
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem bardzo dobre kremy nawilżające ma Merino - marka z Nowej Zelandii, świetna, można ja kupić na aanatural.pl - myślę, ze jak ktoś tych kosmetyków raz spróbuje, to na pewnie nie przestanie ich używać. Zerknijcie sobie na stronę, jest sporo tych kosmetyków, może coś znajdziecie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A ja tam uwazam ze nasze rodzime kremy sa najlepsze i w sumie to potwierdza tez to ze ja od dłuzszego czasu używam kremu nawilżajacego alantandermoline,który jest łagodny i jednocześnie świetnie nawilża i odżywia moja skóre twarzy.
 
Z

zypek84

Guest
Jeśli chodzi o mężczyzn to polecam balsam do twarzy Men-u. Mało który kosmetyk potrafi sprawić, że skóra twarzy faceta jest tak doskonale nawilżona.
Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo - nawet 120 aplikacji. Nie zawiera oleju i dodatków zapachowych. Zresztą spróbujcie sami ;-)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
A ja wierzę w kremy zawierające kolagen. Dlatego właśnie zastanawiam się nad kupnem np. Neolagenu albo czegoś takiego. Słyszałam, że po stosowaniu skóra naprawdę jest odżywiona i gładziutka. Na początku z tego co czytalam da się odczuć napięcie skóry i jędrność a potem powoli widać dalsze efekty. Ktoś stosował może?
 
Do góry