Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki Krem Do Twarzy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 margi86

margi86

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 14:49

mam pytanie jaki krem do twarzy uzywać mając 20 lat?
  • 0

#2 hihra

hihra

// Żyjący paradoks //

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1433 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 14:52

A masz jakies specjane problemy z cerą>?
  • 0

#3 KoCuReK :P

KoCuReK :P

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 19:19

jesli nie masz zadnych problemów to jakis zwykly nivea, lub dla dzieci, bo sa przeciez najlepsze i najdelikatniejsze:P
  • 0

#4 margi86

margi86

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 23:20

hmm. tzn. wicie bo jak sie ma 20 lat to włókna kolagenowe juz powoli zaczynają zanikac więc wiecie :) . Ale nie mam az takich ogromnych problemów z cerą, czasami mi chrostki wyskakują(jak sie miesiączka zbliża) a poza tym to nic

Użytkownik margi86 edytował ten post 03 wrzesień 2006 - 23:21

• 0

#5 Jusia1988

Jusia1988

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisano 04 wrzesień 2006 - 16:09

mysle ze najlepiej uzywaj sobie jakis kremow nawilzajacych :) ja polecam szczegolnie Dr. Irena Eris-Lirene-krem nawilzajacy lub Nivea Soft... wspanialy jest wprost krem Myokin z Vichy no ale niestety kosmetyki Vichy sa drogie <_<
  • 0

#6 Tigrunia

Tigrunia

Anastazja

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisano 06 wrzesień 2006 - 16:18

Ja polecam ZIAJA - masło kakaowe jest naprawdę dobry nawilża skórę ładnie pachnie i jest delikatny.
Skóra sie troszeczke po nim świeci ale jak masz 20 lat to możesz trochę pudru tylko odrobina wystarczy, a jest naprawdę rewelacyjny :P
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 kaasik

kaasik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 06 wrzesień 2006 - 17:09

A jaki użyć krem normalizujący?- bo ja również mam 20 lat i cere mam mieszaną
co najlepiej użyć?
  • 0

#8 Martyna;)

Martyna;)

Pani Prezes

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3948 postów

Napisano 08 wrzesień 2006 - 17:24

jeżeli chodzi o pytanie w temacie, to ja użwam dove i jest okay, nivea jest za gęsty, i strasznie się po nim świeci skóra, ale mysle, zę na noc monza i jego użyc . czy pod make up
  • 0

#9 bansujhoney

bansujhoney

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 listopad 2009 - 15:09

mam 16 lat i skórę niby sucha, ale kiedy zaczne stosowac jakis krem to skora mi sie blyszczy i pojawiaja sie na niej niedoskonalosci
mozecie mi polecic jakis krem/y , ktore sa nawilzajace, szybko sie wchlaniaja i nie blyszcza sie?
  • 0

#10 gina_lee

gina_lee

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 439 postów

Napisano 24 listopad 2009 - 18:00

Ja Tobie polecam gruszkowy krem matująco nawilżający z Perfecty. Tani (ok 11 złotych) i naprawdę rewelacja :) Bardzo wydajny i najlepiej jak dokupisz sobie do tego tonik z tej samej firmy taki różowy :) Maseczki z tego też są świetne :) Obczaj w jakieś drogerii Rossman albo Natura. Dość popularne :]
  • 0

#11 samozdrowie

samozdrowie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 12:41

Ja mam cerę mieszaną, też bez specjalnych problemów (trochę zaskórniaków) ale bardzo wrażliwą. Wiele kremów mnie podrażnia. Teraz używam bardzo dobrego kremu z Bioterm (Aquasource Non Stop - Oligo-Thermal Gel) do cery normalnej i mieszanej i jest świetny. Nawilża i niesamowicie wygładza. Doradził mi go konsultant z drogerii LemonNet.pl, zamawiam zawsze u nich i ekspresowo mi przysyłają wszystkie kosmetyki.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 gina_lee

gina_lee

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 439 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 13:11

Moja skóra jest właśnie antywrażliwa :)

Praktycznie nie mam wągrów, ani pryszczy tylko czasami czoło mi się błyszczy i tłuści grzywkę dlatego używam matujących ale też nawilżające :)
Już wyżej napisałam jakiego kremu używam i jestem z niego bardzo zadowolona ;]
  • 0

#13 norin

norin

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 listopad 2009 - 08:57

Polecam kosmetyki apteczne. Bardzo dobra serią jest Essentiel z firmy Plante System. Bardzo dobrze nawilża mieszną skórę i jej nie obciąża a dodatkowo już zapobiega starzeniu bo zawiera antyoksydanty. W młodym wieku trzeba już zacząć używac kosmetyków zapobiegających starzeniu się skóry i zwalczać wolne rodniki.Ta seria nie dość że naturalna, ma duże stężenia to jeszcze skuteczna!
  • 0

#14 Lulinka

Lulinka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 18:56

Mam 19 lat, cerę mieszaną i polecam krem L'oreal Happy Derm. Mam po nim bardzo gładką i nawilżoną skórę, nabiera też fajnego koloru :) nie za bardzo pasuje mi jego zapach, ale da się przeżyć dla takich efektów :)
  • 0

#15 MultiPerfumeria

MultiPerfumeria

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 10:16

Jeśli skóra często Ci sie przetłuszcza to polecam jakiś dobry krem matująco-nawilzający. Czytałam kiedyś,że bardzo dobre są serii Nivea,Dove. Myśle że z tych firm beda dobre.

Użytkownik MultiPerfumeria edytował ten post 24 styczeń 2010 - 10:17

• 0

#16 niezlafruzia

niezlafruzia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 15:05

Moim zdaniem bardzo dobre kremy nawilżające ma Merino - marka z Nowej Zelandii, świetna, można ja kupić na aanatural.pl - myślę, ze jak ktoś tych kosmetyków raz spróbuje, to na pewnie nie przestanie ich używać. Zerknijcie sobie na stronę, jest sporo tych kosmetyków, może coś znajdziecie.
  • 0

#17 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1117 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 21:14

A ja tam uwazam ze nasze rodzime kremy sa najlepsze i w sumie to potwierdza tez to ze ja od dłuzszego czasu używam kremu nawilżajacego alantandermoline,który jest łagodny i jednocześnie świetnie nawilża i odżywia moja skóre twarzy.
  • 0

#18 Tinka871

Tinka871

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 czerwiec 2011 - 19:29

a jaką masz cerę?
  • 0

#19 Guest_zypek84_*

Guest_zypek84_*
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 15:50

Jeśli chodzi o mężczyzn to polecam balsam do twarzy Men-u. Mało który kosmetyk potrafi sprawić, że skóra twarzy faceta jest tak doskonale nawilżona.
Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo - nawet 120 aplikacji. Nie zawiera oleju i dodatków zapachowych. Zresztą spróbujcie sami ;-)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 niedozwolony_nick

niedozwolony_nick

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 102 postów

Napisano 21 październik 2011 - 14:15

A ja wierzę w kremy zawierające kolagen. Dlatego właśnie zastanawiam się nad kupnem np. Neolagenu albo czegoś takiego. Słyszałam, że po stosowaniu skóra naprawdę jest odżywiona i gładziutka. Na początku z tego co czytalam da się odczuć napięcie skóry i jędrność a potem powoli widać dalsze efekty. Ktoś stosował może?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0