Zapalenie dróg moczowych.

Status
Zamknięty.

Hans02

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Mam taki mały problemik z odawaniem moczu co chwile latam do kibla no co 4-5 godzin
i mam (prawdopodobnie) Zapalenie dróg moczowych

Może polecicie jakies dobre tabletki bez recepty??
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Kup sobie NEFROL to sie dodaje do wody najprawdpodobniej 1 lyzeczke i pij to dwa razy dzienie, i do tego tabletki UROSEPT 2 razy dziennie 1 tabletka:) to sa takie srodki na pecherz itd. ja jak za malo pije plynow to mnie przy oddawaniu moczu szczypie wezne to przez kilka dni i mam spokoj:)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wiesz 5 godzin to nie jest zle.. jabys biegal do kibelka co 1 godz. to by mozna cos podejrzewac a tk t mi sie wydaje ze to nic zlego...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Problemy z pęcherzem objawiają się parciem na mocz - czyli nawet jeżeli wysikasz się w tej chwili odczuwasz to tak, jakbyś bardzo chciał siku.

Obawiam się, że to może być problem z prostatą.

Idź do lekarza, nie polecam żadnego leku przyjmowanego samodzielnie, bo może owszem, powstrzymać objawy, ale jeżeli to naprawdę przerost prostaty, to wczesna diagnoza może podarować ci operację - nie lepiej od razu zadziałać i zakończyć sprawę na tabletkach?

Jeżeli pójdziesz do lekarza z zaawansowanym przerostem prostaty, leczenie jest skomplikowane i zbnacznie mniej przyjemne.
 

Hans02

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Problemy z pęcherzem objawiają się parciem na mocz - czyli nawet jeżeli wysikasz się w tej chwili odczuwasz to tak, jakbyś bardzo chciał siku.

Obawiam się, że to może być problem z prostatą.

Idź do lekarza, nie polecam żadnego leku przyjmowanego samodzielnie, bo może owszem, powstrzymać objawy, ale jeżeli to naprawdę przerost prostaty, to wczesna diagnoza może podarować ci operację - nie lepiej od razu zadziałać i zakończyć sprawę na tabletkach?

Jeżeli pójdziesz do lekarza z zaawansowanym przerostem prostaty, leczenie jest skomplikowane i zbnacznie mniej przyjemne.

tak nie mam wyskima sie i nie chce mi sie sikac ale po 4-5 znowu i to w małych dawkach sikam czasami wiekszych :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Czyli nie jest to zapalenie pęcherza a możliwe że jest to przerost prostaty. Jak najszybciej idź do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa.
 

Hans02

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
ej ale ja to złapałem na wakacjach jak byłme nad mozrzem kopmpałem sie w zimnej wodzie bardzo zimnej:D
a po 2 jak pije te najchemiczniejsze wody (np.PEPSI) to mi sie sikac chce odrazu :D
po 3 brałem tabletki i troche to dało nie latam co 2 tylko jak mówiłem co 5 godzin :D
a potem mi sie nei chciało kupic tabletek :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Tak czy owak samemu tego nie powinieneś leczyć.

Przede wszystkim stan zapalny przenoszony również ma swoje następstwa. Idź do lekarza.
 

adam81w

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
Mam taki mały problemik z odawaniem moczu co chwile latam do kibla no co 4-5 godzin
i mam (prawdopodobnie) Zapalenie dróg moczowych

Może polecicie jakies dobre tabletki bez recepty??

normalne jest latanie do kibla co 2 godziny :) , 4-5 kurna to niezdrowe tak trzymac ::D:D:D:D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mam taki mały problemik z odawaniem moczu co chwile latam do kibla no co 4-5 godzin
i mam (prawdopodobnie) Zapalenie dróg moczowych

Może polecicie jakies dobre tabletki bez recepty??


A co ile ja latam? nawet częściej
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No ja też latałem kiedyś tak do kibelka :p Ale już nie latam :D Nie wiem co , ale coś mi mama poradziła na to :p
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
a co jeśli wylejesz się i musisz jeszcze trochę odczekać bo wszystko nie spłyneło..? :p nie wylałeś się do końca :D to są jakieś problemy z kamyczkami w pęcherzu jak można temu zaradzić? :]
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
witajcie odswiezam temat bo mam pytanie.Moj tata zaczal oddawac mocz z krwia pojechal natychmiast do lekarza, ktory skierowal go na urologie, tam lekarze wykonali usg przepisali leki i kazali zglosic sie na badania za miesiac, wykryto przerost prostaty i to dosc spory, czytalam ze leki tylko lagodza objawy na pewien czas, czy jest moze ktos kto wie cos wiecej o tej chorobie?Jak wyglada leczenie operacyjne i czy jest skuteczne?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
U kobiet natomiast bardzo czesto dochodzi do zapalenia pęcherza.U nas to tez kwestia higieny.My mozemy nawet w pracy zadbac o nia używajac chusteczek do higieny intymnej.Ale jest to podstawa,aby nasze drogi moczowe nie chorowały.
 

edyta2

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
moja znajoma miała problem z pęcherzem i trafiła do dobrego specjalisty, ona mieszka w Poznaniu i była u dr Dadeja, z tego co mi mówiła to bardzo konkretny i sympatyczny lekarz, a przede wszystkim wyleczył ja z tej nieciekawej dolegliwości, polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry