Szkoła Siódemka

neobt

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio znalazłem stronę nowej szkoły policealnej - Centrum Edukacyjne Siódemka (www.ce7.pl). Czy ktoś z Was zna tę szkołę? Może do niej chodził? Szukam czegoś dla siebie od jesieni, a ta szkoła wydaje się fajna - wszystko jest za darmo i będę miał zniżki na autobusy.
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Polecam PROFESJA policealna szkoła i nie tylko, fajna atmosfera i wykładowcy :)
 

hanka1989

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja już drugi kierunek kończę w "Omedze" - fajni ludzie, fajna kadra i przede wszystkim dobre przygotowanie do egzaminów np. zawodowych :) Polecam :)
 

hanka90

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
w Omedze (Mysłowice) zapisałam się na rachunkowość - kierunek za darmo - co mnie bardzo cieszy :)
Po pierwszych zajęciach spoko - jestem zadowolona :p
Co będzie czas pokaże ale zapowiada się ciekawie!!
 

Baśka111

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też chodzę do OMEGI, ale w Sosnowcu. Jestem na florystyce i polecam każdemu, kto interesuje sie kwiatami. Zajęcia są świetne, a co najważniejsze - bezpłatne :)
 
J

JustynaUczennica2013

Guest
Witam, ja tez polecam Omegę w Sosnowcu. Uczę sie na florystyce i jest darmowa, zajecia co drugi weekend. Fajną mam grupę, atmosfera jest wporządku i nauczyciele normalni.
 

zosiakuczynska

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć,
Pisałam już w innym poście o moich doświadczeniach ale napiszę i tutaj. Chodzę na kierunek technik weterynarii do szkoły Omega w Bytomiu. Spokojnie mogę Wam polecić tą szkołę, a przede wszystkim ten kierunek.
 
S

Shanea

Guest
jakie będziesz miał upewnienia po takiej szkole jako technik weterynarii?
 
Do góry