Perfumy przez Internet ?

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Czy kupujecie perfumy przez Internet? Jeśli tak, nie boicie się o podróbki ?
Jestem ciekawa bo porównywałam ceny perfum w kliku sklepach internetowych z cenami w galeriach, centrach handlowych itp. I różnica jest kolosalna. Tylko czy to nie pic na wodę...
Jesli kupujecie perfumy przez neta to gdzie? Macie jakieś sprawdzone sklepy?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
zdarzyło mi się kupić na allegro, ebay ale szczerze mówiąc tylko i wyłącznie znane mi zapachy i od sprawdzonego dostawcy. w żadnym innym wypadku chyba bym nie kupiła..
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
no dokładnie, najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach. Mi kiedyś koleżanka poleciła sklep iperfumeria.pl . Spróbowałam, kupiłam raz i byłam zadowolona. A kupowanie tak byle gdzie odradzam bo na prawdę można się naciąć.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Jeśli ma się swoje ulubione perfumy to nie ma problemu, ale jakiś nowych to bym się bała XD
Jeśli chodzi o podróbki to większość serwisów aukcyjnych ubezpiecza takie sytuacje - jeśli coś jest niezgodne z opisem aukcji to można to zgłosić - dla tego trzeba dokładnie czytać opisy i nie trzeba się bać
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja kupuję bo są tańsze niż w drogeriach i często są promocje. Wybieram jednak sklepy internetowe bo na allegro roi się od podróbek w cenie oryginalnych lub troszkę tańsze.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Ja nie kupuję, bo nawet jak w necie są tańsze niż w drogeriach, to trzeba dopłacić za przesyłkę i na jedno wychodzi. Jeżeli już, to trzeba kupować w sprawdzonych miejscach. Moja koleżanka kupiła sobie oryginalne perfumy na Allegro i dostała podróbkę.
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Nie mogę się zgodzić,zobacz dokładnie na ceny. Jużz przesyłką wychodzi to średnio o 100zł taniej niż w stacjonarnych drogeriach. Jak najbardziej warto,po prostu się opłaca.
 

alalis

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo często tak kupuję ponieważ jest dużo taniej. Najpierw jednak sprawdzam zapach w drogerii.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Fajne i niedrogie perfumy kupuję na www.tagomago.pl z dostawą do domu, zaoszczędzam czas i pieniądze, a jak znam jakiś zapach, to tym bardziej wolę przez internet kupić.
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja polecam perfumerię internetową Perfumytaniej.pl - sklep posiada bogaty asortyment perfum. Na rynku działa juz kilka lat więc, to już sprawdzona perfumeria. Kupowałam już w niej kilka razy i zawsze jestem zadowolna. Sklep ma też perfumerię stacjonarną w Krakowie na ul. Dietla 50. Ceny w perfumerii są naprawdę konkurencyjne, Polecam.
 
A

acidic

Guest
Nie, nie i jeszcze raz nie! Wolę nie ryzykowac i nie dostac w przesylce podróbki.
 
O

Obrusik

Guest
Kupuję perfumy tylko przez internet, ze względu na cenę. Jeszcze nigdy nie dostałam podróbki i zawsze wszystko było bardzo ok. Kupuję w sprawdzonych perfumeriach i staram się wybierać te, które mają przesyłkę przez inpost.
 
Do góry