Polskie Kosmetyki

KoCuReK :P

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
co o tym adzicie. teraz coraz czesciej w tv mowi sie ze polskie sa o wiele lepsze od zagranicznych np ziaja oceanic lirene aa a wy co o nich myslicie??
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Myśle, że jest w tym troche racji.
Nie wiem czy sa lepsze od zagranicznych ale ogólnie są dobre i tańsze :]
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
sa bardzo dobre moja siostra pracuje w Anglii i mowi ze jak wchodzi do drogerii to kosmetyki Dr.Irena Eris sa tam bardzo drogie i sa na najwyzszej polce razem z takimi kosmetykami jak np. Loreal..
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja nawet nie wiem ktore sa polskie a ktore nie i zbytnio mnie to nie interesi :p
 

laura.tomaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
bardzo dobre są kosmetyki z Ziaji i dr Ireny Eris. innych polskich kosmetyków nie używałam, więc nie wiem
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok
osobiście uważam że polskie kosmetyki na prawde są bardzo dobre, a przede wszystkim tańsze lecz tak samo bezpieczne i skuteczne :) chociaż jednym Polska moze się pochwalić ;P
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tez nie wiem czy lepsze od zagranicznych ale faktycznie są dobre, :eek:k:
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Mi sie wydaje, ze Polskie sa tansze, ale tak samo skuteczne. Raczej sporo mam "naszych" produktow, sszczegolnie duzo mam z bielendy. od balsamow d ciala, po kremy, maseczki. Ostatnio oszalalam na punkcie serii carbo detox, dzieki ktorej mam super oczyszczona twarz. Juz dawno uzywalam maseczek, a teraz dokupuje zele i pasty myjace twarz zeby cieszyc sie promienna i czysta cera kazdego dnia.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
MalwaPiasek napisał:
Mi sie wydaje, ze Polskie sa tansze, ale tak samo skuteczne. Raczej sporo mam "naszych" produktow, sszczegolnie duzo mam z bielendy. od balsamow d ciala, po kremy, maseczki. Ostatnio oszalalam na punkcie serii carbo detox, dzieki ktorej mam super oczyszczona twarz. Juz dawno uzywalam maseczek, a teraz dokupuje zele i pasty myjace twarz zeby cieszyc sie promienna i czysta cera kazdego dnia.
to musisz tez koniecznie przetestować nowość z tej seri, serum z perełkami :) u mnie funkcjonuje jako baza pod podkład
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Ja tez bardzo lubie bielende i ziaje :) Od lat uzywam z ziaji maseczki i plyn do higieny intymnej, a teraz dla dziecka kupuje ich produkty :) Z bielendy natomiast stawiam na pielegnacje ciala, ostatnim hitem jest dla mnie peeling do ciala arbuzowy! o mamusiu jak on cudnie pachnie <3 no i jest bardzo skuteczny, skora po nim rewelacyjnie gladka i przyjemna w dotyku, koniec z przesuszonymi plackami na nogach :D
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Też lubię te kosmetyki, a nawet kupiłam maskę metaliczną detoksykującą bielendy ostatnio, używałyście jej? Fajnie się nakłada i fajnie wygląda po nałożeniu :D , działanie na plus, nawilżyła mi skórę porządnie
 
Do góry