Szkoły policealne Warszawa

Derchios

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
w poszukiwaniu szkół policealnych natknąłem się na tą stronę www.business-school.pl .
Jeden z moich znajomych twierdzi, że szkoła jest dobra ale jak dla mnie to wygląda ona jak te wyższe szkoły szydełkowania i jazdy konnej (a tylko do takich się dostanę z taką maturą, pracą i takimi zarobkami).
 

Jacoman

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak masz wybierać między bezsensownymi studiami a policealną to zostań lepiej w tej robocie.
 

Angellika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jaco, jak nie chcesz pomóc to się lepiej w ogóle nie odzywaj. Der dobrze kombinuje, jak ma po pracy czas, żeby się dokształcać. A ta szkoła jest dobrym wyborem.
 

Derchios

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dobrym wyborem ale dlaczego? Wszystkie te szkoły reklamują się dokładnie tak samo i tak samo im nie wierzę :D
 

Angellika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bo nauczą Cię praktyki i dadzą każdy papier, który Ci potrzebny do roboty a po kiepskich studiach nie masz ich i musisz je dorobić.
 

Derchios

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Doczytałem się na ich stronie i w internecie, że mają zaufanie pracodawców i inne takie a ja naprawdę chcę zmienić stanowisko… Dzięki za pomoc
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Wybór szkoły policealnej też jest uzależniony od kierunku. Np. ja szukałem realizacji dźwięku i wtedy nie miałem żadnego wyboru.
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Hej! mam pytanie czy korzystał ktoś z tej opcji Teb edukacja, gdzie można dostać tablet i internet?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Z tego co mi wiadomo i o czym słyszałam od znajomych to bardzo fajna i polecana jest szkoła Studium Dziewulskich, To tak jesli ktoś interesuje się stylizacją i wizażem.
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Szukam szkoły policealnej w Warszawie do której jeszcze mógłbym sie zapisać na finanse i rachunkowość. Orientujecie się czy jeszcze gdzieś można czy już jest za późno? W sumie to już wrzesień, trochę za późno się obudziłem, ale jednak chciałbym iść do rocznej szkoły. Nie wiecie czy w cosinusie albo Progresie zapisy jeszcze trwają?
 

AnaM.

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Najlepiej poszukaj na ich stronach w necie informacji. jeżeli nabór trwa to pewnie mają tam takie info.
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nic nie mogę na tym internecie znaleźć. Albo po prostu nie umiem szukać. Na fb widziałem, że do Progresu nabór jeszcze trwa, nie wiem jak jest w kosinusie i w innych. Tak się ostatnio zacząłem nad tym zastanawiać czy warto chodzić na takie zajęcia, ale doszedłem do wniosku, że chyba zawsze warto jest inwestować w siebie...
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
dziwie się ze nikt nie wspomnial o szesnastce – faktycznie nie jest tak ‘rozslawiona’ jak cosinus czy Progress ale poziomem spokojnie im dorownuje
 
Do góry