Domowe sposoby na rozrabianie wódki z sokami

Jaką lubisz wódkę?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

survive99

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Knurów
Witam!!! Mam prośbę! Zna ktoś jakieś domowe sprawdzone sposoby na rozmajenie (czyt. rozrobienie) wódki z jakimiś sokami itp. Z góry dziękuję!
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
hm...majlepiej jest urozmaicas sobie wodke wodka :D
bedzie 2 in 1 :p
ale tak serio to dajasz wode jakis sok ozdobisz owocami i i tak nikt nie zauwazy ze sie prz tym ktos napracowal...wiec radze skorzystac z pierwszego pomyslu :p
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
TU i TAM (Chełm)
ja tam osobiście proponuje Wiśnie Drelowane (tzn . rozrabiasz wódke z sokiem a na denko wiśnie bez pestek odstawic na kilka dni i wio)
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Fajny jest drink tzn. wsciekla sliwna :p
Wlewamy do kieliszka 1/2 (tegoz kieliszka) wodki, 1/2 soku śliwkowego, trzy krople tabasco i na koniec jus podczas podwania podpalamy i nalezy zgasic to dlonia, aby kieliszek przysssal do dłoni wymieszaac i pic :)

Ale czy to jest majenie tio nie wiem, taki drink :p
Hm..moja mamuska tio ciagle cos miesza.. :p

Poszukaj w ksiegarniach na pewno na ten temat jakas ksiazka jest :D :p
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
co do mieszania polecam sok jabulkowy :)
a ja tam zasdy uboty pijam kufel piza i 100 wodki w ten kufel wrzycona czyli caly kieliszek z wodko na dno kufla :D
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... ja ostatnio robiłem sobie vodke z winem + plaster cytyryny i lód.. vodki 1/3 wiekszej szklanki reszta winko. wstrzachaaa :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Mi kiedyś ktoś nalał szklanke wódki z wodą...
Eh.. to było wstrętne, dlatego resztke wylałam do soku jabłkowego.
Potem przez przypadek, myśląc że to normalny sok, napiłam się tego.
I przyznam że nawet dobre było :p
 

Adas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
258
Punkty reakcji
0
Miasto
berlin
ja tam w ogóle nie piję

jeśli chodzi o alkochol to wódkę, run i piwo urzywam do ciast a wino i piwo do mięs
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
ja jestem mlody i glupi ale niestety zdarzao mi sie trohce czasem trche wiecej wypic wiec dobrz ci radzie wez se szklanke i tak 1/4 vodki 2/4 wisnowki i / 14 dobrego rumu 80 % najlepiej wypijesz to , to obiecuje nie zajdziesz daleko


ja jestem mlody i glupi ale niestety zdarzao mi sie trohce czasem trche wiecej wypic wiec dobrz ci radzie wez se szklanke i tak 1/4 vodki 2/4 wisnowki i / 14 dobrego rumu 80 % najlepiej wypijesz to , to obiecuje nie zajdziesz daleko
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm.. ja wczoraj wlałem ok. 2cl wódki do pół litra soku ananasowego light i wstrząsnąłem parę razy xD Nawet dobre było =)
 

caroline2410

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
szkoda gadać....
Słyszałam, że z sokiem jabłkowym jest dobra. Ja miałam okazję spróbować mieszankę coca-cola + wódka... Szczerze mówiąc to nie polecam mieszać tego alkoholu z napojem gazowanym ...;)
 

autokomis

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Z woda mineralna a najlepiej z cola a jak nie to soki pomarańczowe bananowe, ananasowe itp.
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Tak polecam jak inni sok pomarańczowy nalewasz 1/4 szklanki wódki a potem 2/4 soku pomarańczowego..
jak wolisz mocniejsze to rzecz jasna więcej lejesz wódki:p
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
mi bardzo smakuje żóbrówka z sokiem jablkowym, inna z sokami mi nie smakuje... a tak to lubie sobie mieszac np z cola lub z cytryna
 

Biedroneczka3465

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja wodki nie lubie i nigdy nie polubie. Wódka to twoj wrog.
Lubie rum i moge go pic zawsze.Kupilam ostatnio Bacardi i sie z nim nie rozstaje. Polecam domowe mojito = bacardi+cukier trzcinowy+lod+woda mineralna i limonka. Gotowe,pyszne,bez kaca a i witaminka C sie znajdzie:)
 
Do góry