Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Aranżacja wnętrza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 frezja89

frezja89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 19:15

Tylko żeby potem nie mieć mieszkania jak sąsiad:)

• 0

#42 Angelo90

Angelo90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 15:32

Hmm ja osobiście sporo swoich materiałów kupuje w różnych sklepach. Jednym z tych które wybrałem był styroplast, który oferuje materiały styropianowe. Myślę, że warto byłoby tam zajrzec.

• 0

#43 frezja89

frezja89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 16:53

Ale to do dekoracji ?

• 0

#44 Guest_anastazja20_*

Guest_anastazja20_*
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 11:02

no co, styropianowe ozdóbki zawsze spoko:)) ale co do naprawdę ładnych dekoracji to świetne inspirację są na http://sferawnetrz.com.pl/o ile ktoś lubi raczej nowoczesne aranżacje. tzn są eleganckie raczej w takim klasycznym stylu, ale jednak oryginalne:)

• 0

#45 marylka100

marylka100

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 14:08

Przegladaj katalogi wnętrzarskie i artykuły z portali o tej samej tematyce, na pewno w nich znajdziesz fajne pomysły na aranżację. Może poszukaj czegoś w designerskim stylu? Takie meble świetnie ożywiają nawet najbardziej nudne wnętrza. Dller ma tym zakresie cieakwe propozycje. Warto też udać się na targ staroci, gdzie często za bezcen można kupić ciekawe przedmioty dekoracyjne czy tez meble :)

• 0

#46 Kropeczka82

Kropeczka82

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:06

jeśli szukasz inspiracji to zajrzyj na sztukateria24.pl. Można znaleźć ciekawe propozycje na urozmaicenie wnętrza

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Guest_TomkaJanka_*

Guest_TomkaJanka_*
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 10:57

Ja ostatnio jestem zafascynowana elementami szklanymi. Co prawda nie jest to najtańsza zabawa, ale planuję odłożyć i pozwolić sobie na odrobinę aranżacyjnego szaleństwa. Szkło idealnie wpasuje się w wystrój mojego domu i myślałam o zafundowaniu sobie szklanych schodów :D Tu możecie zerknąć, jak to się prezentuje linealsystem.eu

• 0

#48 Kajtka

Kajtka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 11:06

Ja planuje generalny remont swojego mieszkania. Szukam tylko inspiracji. Strasznie podobają mi się łączenia salony z kuchnią, ogólnie duże, otwarte przestrzenie. Muszę tylko znaleźć wykonawcę i zebrać pomysły. Czym wy się inspirujecie przy projektowaniu wnętrz? ;) 

• 0

#49 Pauli91

Pauli91

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 85 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:14

Blogami głównie :)

• 0

#50 adriannaotulak

adriannaotulak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:19

Ja najczęściej szukam inspiracji na różnych portalach tematycznych, albo najzwyczajniej w google. Wystarczy jeden drobny, ale ładny element i potrafię na jego podstawie stworzyć całą koncepcję pomieszczenia.  

• 0

#51 marlica

marlica

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 maj 2016 - 06:44

Polecam katalogi salonów meblowych i blogi o aranżacji wnętrz. Są pasjonaci, którzy mają genialne pomysły;) aż człowiek dostaje zachcianki na nowe meble;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 herloda

herloda

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 14:31

Hej,

Fajne aranżacje wnętrz widziałam ostatnio na stronie completehome.

Trafiają w mój gust. Może komuś się przyda jako źródło inspiracji:)

• 0

#53 CudoGosia

CudoGosia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:54

Słuchajcie, jestem na etapie wykończeniówki, stale siedzę na Pintereście, przeglądam Werandę. szukam inspiracji. pytanie o sklep z oświetleniem, trafiłam ostatnio na fanpage Goemi basic, ktoś coś słyszał o nich? widze, że nawet fajne rzeczy mają

• 0

#54 mymyk

mymyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 19:02

W sklepie ' Alterluna' mają duży wybór fajnego oświetlenia, może tam coś znajdziesz: )

• 0

#55 maja3514

maja3514

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 19:12

Zakochałam się w nowoczesnej łazience ze strony Mirjan24 -  piękna szara i w połysku. Czekam za dostawą. Ściany, podłoga, elektryka  - wszystko gotowe. Ostatni element to meble. Już skaczę z radości :) Postaram się niebawem wstawić zdjęcie gotowej łazienki:)

Hej, 

apropo łazienek ,ostatnio jestem zafascynowana łazienkami urządzonymi w stylu marokańskim :wink: urzeka mnie głębia kolorów markańskich płytek :wink: czy ktoś  z was widział ciekawe aranżacje w necie godne polecenia?

• 0

#56 adam911

adam911

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:57

Jeżeli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego oświetlenia ledowego do mieszkania lub domu to polecam zajrzeć do sklepu ledzik.pl . Sam ostatnio kupowałem u nich jak postanowiłem na nowo urządzać i wymieniać stare oświetlenie w łazience oraz w kuchni – kupiłem u nich taśmy led z profilem aluminiowym oraz żarówki e27 (tutaj patrz by miały jak najwięcej lumenów – "lm" – im więcej tym lepiej będą świecić).

• 0

#57 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:20

dla mnie meble do kuchni musza byc przede wszystkim dopasowane do pomieszczenia. bo w kuchni musi byc przestrzennie i z dostepem do wszystkiego. najgorzej jest sie obijac o kanty mebli i po wszystko siegac nie wiadomo jak daleko. my robilismy przy przeprowadzce do domu kuchnie na wymiar w salonie agaty. pobrali wymiar jak trzeba, zrobili meble i zamontowali

• 0

#58 alma1

alma1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 14:09

Bardzo fajne rzeczy znajduję czasem przeglądając galerię różnych firm. Dla przykładu tutaj znalazłam fajny pomysł na aranżację salonu:
completehome.pl/galeria/najnowsze-realizacje.
Warto też pogrzebać na stronach typu Pinterest czy Zszywka:)

• 0

#59 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 17:56

Ja często przeglądam strony na facebooku związane z aranżacją wnętrz. Już mam parę zdjęć zapisanych na komputerze. Na razie mam łazienki i kuchnie. Salon to raczej sama sobie zaprojektuję bo już mam pewien pomysł w głowie :) głównym punktem w moim salonie ma być komplet wypoczynkowy Duka z mebel-partner no i wielki telewizor :) niestety muszę zapomnieć o kominku bo mieszkam w bloku :) ale w przyszłości może uda mi się kiedyś zrealizować to marzenie :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 beata_smol1983

beata_smol1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 13:27

Urządzając wnętrze polecam skupić się na małych i niepozornych dodatkach, które w finalnym efekcie robią dobrą robotę :D Przyciągają wzrok, skupiają uwagę i sprawiają, że wnętrze staje się klimatyczne. Fajnie sprawdzają się tutaj dekoracje takie jak stylowe świeczniki, wazony, patery, podstawki, ozdoby szklane, donice, figurki, girlandy i inne. ;) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0