Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Aranżacja wnętrza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Marjeretka_*

Guest_Marjeretka_*
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 15:02

Moi rodzice planują remont mieszkania, na razie częściowy, bo w pierwszym rzucie zajmą się kuchnią i łazienką - chciałabym im trochę podpowiedzieć jak ładnie i w miarę tanio na nowo urządzić te części domu, ale okazuje się, że jestem jak na razie wyprana z pomysłów aranżacyjnych. Jakieś podpowiedzi? Będę wdzięczna :)
  • 0

#2 Werka600

Werka600

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 156 postów

Napisano 19 maj 2011 - 09:09

Szukaj pomysłów wszędzie wokół ;) Szczególnie natura może podsunąć świetny pomysł. A poza tym - magazyny wnętrzarskie oraz programy o dekorowaniu wnętrz. No i internet - niewyczerpane źródło informacji i inspiracji. Biura projektowe na przykład (jak n-design z Warszawy) na swoich stronkach zamieszczają zrealizowane przez swoich projektantów projekty. To tez jest źródłem fajnych pomysłów.
  • 0

#3 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 24 maj 2012 - 09:17

też mam podobne zadanie na temat tego, żeby inspiracji szukać wszędzie, gdzie się tylko da. Prasa, interenet, szczególnie strony projektantów wnętrz, jak wspomniana wcześniej firma n-design. Mają naprawdę super pomysły. Myślę, że zdjęcia wykonanych przez nich projektów mogą Cię natchnąć.
  • 0

#4 anka79

anka79

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:13

witaj
jak dla mnie :) po długich poszukiwaniach, czytaniach opinii to domartstyl :)

polecam :)
  • 0

#5 raudex

raudex

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:47

a po co odpisujecie na temat z przed roku
  • 0

#6 Guest_jadwinia_*

Guest_jadwinia_*
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 11:05

Planuję remont, stopniowo, pomieszczenie po pomieszczeniu ;p zarówno w domu rodzinnym u rodziców, jak i mieszkanie chłopaka i szukam pomysłów oraz inspiracji przeglądając różne strony internetowe firm projektujących i moją uwagę przykuwa głównie N-design, które ma strasznie fajne projekty. Swój pokój w domu rodzinnym chcę trochę zmienić, ponieważ długo już w nim nie pomieszkam, więc żeby w przyszłości posłużył rodzicom ;p podoba mi się takie rozwiązanie : http://www.facebook....&type=3 :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_Ejan87_*

Guest_Ejan87_*
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 11:33

Ciekawe to rozwiązanie jadwinia - myślę, że rodzicom też się to nada, w końcu pewnie mają komputer, lub inne hobby, które będą mogli realizować w dodatkowym, wolnym pomieszczeniu, a które służyło wiele lat Tobie ... pisałaś że długo nie pomieszkasz, ale jakiś czas ma i Tobie posłużyć. W końcu i gości będziesz zapraszać i spędzać w nim wolny czas, więc tobie też ma się podobać i być funkcjonalne. Ozdoba ściany bardzo mi się podoba ;)
  • 0

#8 Marzena_Czarnocka

Marzena_Czarnocka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:53

Bardzo nowoczesne to wnętrze. Ja bym jednak uderzyła bardziej w jakieś ciepłe klimaty i zdecydowanie naturalne drewno. Przejrzyj ofertę Seart - mają szeroki wybór ekologicznych mebli drewnianych, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych, czy stylizowanych na retro. Nie wiem też, czy zdecydowałabym się aż na taką dominację bieli, pokój wydaje mi się przez to zbyt sterylny. Ale to wszystko oczywiście rzecz gustu.
  • 0

#9 raffphp

raffphp

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 13 październik 2012 - 11:42

duży efekt przy aranżacji daje umiejętna zabawa światłem, nie kosztuje to dużo a na pewno można ciekawie zmienić wygląd mieszkania np. modne ostatnio taśmy led
  • 0

#10 Guest_Fafarafa_pl_*

Guest_Fafarafa_pl_*
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 11:59

Podsatwowa sprawa to umiejętnie dobrać kolory oraz nateżenie światła. W większości pomieszczeń bardzo fajnie sprawdzą sie diody LED i właśnei takei rozwiązanie proponuje. Nie zapomnij takze o odpowiednich dodatkach,a te znajdziesz u nas,zapraszam:)
  • 0

#11 aniag1

aniag1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 październik 2012 - 00:23

Wybierz się do Ikei. Bardzo fajne rzeczy i wcale niedrogie:)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 iwwa77

iwwa77

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 11:15

Piękne wnętrza. Uważam jednak, że do wystroju każdego wnetrza niezbędne jest właściwe dobranie światła. Nawet najpiekniejsze meble, obrazki, dodatki nie oddają tak nastroju jak właściwe oświetlenie. Przy współczesnych mozliwościach można zaaranżować niesamowite wnetrza.
  • 0

#13 mikolaj_da

mikolaj_da

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 16:01

Najlepsza firma zajmująca się sprzedażą rolet i żaluzji to Sobimex z Sosnowca. Pomoże ci wybrać najlepszy wzór pasujący do twojego mieszkania. Zagwarantuje produkty w świetnej jakości Na prawdę są warci polecenia.
  • 0

#14 Ola.Ola

Ola.Ola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 23:51

Można wprowadzić elementy dekoracyjny jak np. tutaj złoty pasek, i lampki Dołączona grafika
  • 0

#15 kometon

kometon

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 203 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 19:40

A nie lepiej zamiast się z tym samemu uzerać skorzystać z usług kogoś kto się kompleksowo aranżacją i wykończeniem wnętrz zajmuje jakieś rednety (choć oni akurat drodzy to może nie) , czy decoroom (rynek mazowiecki).
  • 0

#16 eddekk

eddekk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 09:24

tak jak wspominaliście przy aranżacji wnętrz ważne jest światło, to ono robi połowę efektu. Sam teraz robię remont i pod półki w kuchni chcę zamontować taśmy led białe
  • 0

#17 livren

livren

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 18:56

Uwielbiam podświetlane elementy w domu. Zimą genialny klimat jest.
  • 0

#18 markox

markox

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 21:23

Uwielbiam podświetlane elementy w domu. Zimą genialny klimat jest.

Całkowicie się zgadzam! Podswietlane elementy kreują pewien rodzaj klimatu, którego osiągnięcie w inny sposób nie jest możliwe. Poza tym poprzez podświetlenia można uzyskać nowoczesny wygląd pomieszczenia.
  • 0

#19 eddekk

eddekk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 16:40

też tak uważam, fajne efekty można uzyskać bawiąc się oświetleniem. Znajomi mają domek na przedmieściach i co roku robią sobie aranżacje dookoła domu - super to wygląda a taśmy led zewnętrzne sa do tego niezastąpione
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Maxio99

Maxio99

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:53

Ostatnio widzę że LED-y pojawiają się i wewnątrz mieszkania i na dekoracjach przed domami. Czy to jakaś nowość ? Taśmy na zewnątrz ?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0