Aranżacja wnętrza

M

Marjeretka

Guest
Moi rodzice planują remont mieszkania, na razie częściowy, bo w pierwszym rzucie zajmą się kuchnią i łazienką - chciałabym im trochę podpowiedzieć jak ładnie i w miarę tanio na nowo urządzić te części domu, ale okazuje się, że jestem jak na razie wyprana z pomysłów aranżacyjnych. Jakieś podpowiedzi? Będę wdzięczna :)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Szukaj pomysłów wszędzie wokół ;) Szczególnie natura może podsunąć świetny pomysł. A poza tym - magazyny wnętrzarskie oraz programy o dekorowaniu wnętrz. No i internet - niewyczerpane źródło informacji i inspiracji. Biura projektowe na przykład (jak n-design z Warszawy) na swoich stronkach zamieszczają zrealizowane przez swoich projektantów projekty. To tez jest źródłem fajnych pomysłów.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
też mam podobne zadanie na temat tego, żeby inspiracji szukać wszędzie, gdzie się tylko da. Prasa, interenet, szczególnie strony projektantów wnętrz, jak wspomniana wcześniej firma n-design. Mają naprawdę super pomysły. Myślę, że zdjęcia wykonanych przez nich projektów mogą Cię natchnąć.
 

anka79

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witaj
jak dla mnie :) po długich poszukiwaniach, czytaniach opinii to domartstyl :)

polecam :)
 
J

jadwinia

Guest
Planuję remont, stopniowo, pomieszczenie po pomieszczeniu ;p zarówno w domu rodzinnym u rodziców, jak i mieszkanie chłopaka i szukam pomysłów oraz inspiracji przeglądając różne strony internetowe firm projektujących i moją uwagę przykuwa głównie N-design, które ma strasznie fajne projekty. Swój pokój w domu rodzinnym chcę trochę zmienić, ponieważ długo już w nim nie pomieszkam, więc żeby w przyszłości posłużył rodzicom ;p podoba mi się takie rozwiązanie : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=290818344290325&set=a.290818274290332.65370.101682149870613&type=3&theater :)
 
E

Ejan87

Guest
Ciekawe to rozwiązanie jadwinia - myślę, że rodzicom też się to nada, w końcu pewnie mają komputer, lub inne hobby, które będą mogli realizować w dodatkowym, wolnym pomieszczeniu, a które służyło wiele lat Tobie ... pisałaś że długo nie pomieszkasz, ale jakiś czas ma i Tobie posłużyć. W końcu i gości będziesz zapraszać i spędzać w nim wolny czas, więc tobie też ma się podobać i być funkcjonalne. Ozdoba ściany bardzo mi się podoba ;)
 

Marzena_Czarnocka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Bardzo nowoczesne to wnętrze. Ja bym jednak uderzyła bardziej w jakieś ciepłe klimaty i zdecydowanie naturalne drewno. Przejrzyj ofertę Seart - mają szeroki wybór ekologicznych mebli drewnianych, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych, czy stylizowanych na retro. Nie wiem też, czy zdecydowałabym się aż na taką dominację bieli, pokój wydaje mi się przez to zbyt sterylny. Ale to wszystko oczywiście rzecz gustu.
 

raffphp

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
duży efekt przy aranżacji daje umiejętna zabawa światłem, nie kosztuje to dużo a na pewno można ciekawie zmienić wygląd mieszkania np. modne ostatnio taśmy led
 
F

Fafarafa_pl

Guest
Podsatwowa sprawa to umiejętnie dobrać kolory oraz nateżenie światła. W większości pomieszczeń bardzo fajnie sprawdzą sie diody LED i właśnei takei rozwiązanie proponuje. Nie zapomnij takze o odpowiednich dodatkach,a te znajdziesz u nas,zapraszam:)
 

iwwa77

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Piękne wnętrza. Uważam jednak, że do wystroju każdego wnetrza niezbędne jest właściwe dobranie światła. Nawet najpiekniejsze meble, obrazki, dodatki nie oddają tak nastroju jak właściwe oświetlenie. Przy współczesnych mozliwościach można zaaranżować niesamowite wnetrza.
 

mikolaj_da

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepsza firma zajmująca się sprzedażą rolet i żaluzji to Sobimex z Sosnowca. Pomoże ci wybrać najlepszy wzór pasujący do twojego mieszkania. Zagwarantuje produkty w świetnej jakości Na prawdę są warci polecenia.
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Można wprowadzić elementy dekoracyjny jak np. tutaj złoty pasek, i lampki
1_zlota_lazienka_zlote_plytki.jpg
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
A nie lepiej zamiast się z tym samemu uzerać skorzystać z usług kogoś kto się kompleksowo aranżacją i wykończeniem wnętrz zajmuje jakieś rednety (choć oni akurat drodzy to może nie) , czy decoroom (rynek mazowiecki).
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
tak jak wspominaliście przy aranżacji wnętrz ważne jest światło, to ono robi połowę efektu. Sam teraz robię remont i pod półki w kuchni chcę zamontować taśmy led białe
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Uwielbiam podświetlane elementy w domu. Zimą genialny klimat jest.
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Uwielbiam podświetlane elementy w domu. Zimą genialny klimat jest.

Całkowicie się zgadzam! Podswietlane elementy kreują pewien rodzaj klimatu, którego osiągnięcie w inny sposób nie jest możliwe. Poza tym poprzez podświetlenia można uzyskać nowoczesny wygląd pomieszczenia.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
też tak uważam, fajne efekty można uzyskać bawiąc się oświetleniem. Znajomi mają domek na przedmieściach i co roku robią sobie aranżacje dookoła domu - super to wygląda a taśmy led zewnętrzne sa do tego niezastąpione
 

Maxio99

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ostatnio widzę że LED-y pojawiają się i wewnątrz mieszkania i na dekoracjach przed domami. Czy to jakaś nowość ? Taśmy na zewnątrz ?
 
Do góry