Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Serwer dedykowany?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Werti

Werti

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2011 - 14:33

Witam, chce znaleźć jakiś serwer dedykowany, który pozwoliłby mi na sprawne prowadzenie sklepu internetowego bez jakichkolwiek przerw czy frustrujących problemów możecie polecić coś, co dałoby rade w takim projekcie.
  • 0

#2 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5674 postów

Napisano 10 maj 2011 - 14:46

http://www.forumowis...tanie-hostingi/
  • 0

#3 niemogepowiedziec

niemogepowiedziec

Wyjadacz

• Bez aktywacji
  • PipPipPipPip
  • 1509 postów

Napisano 14 maj 2011 - 09:04

http://www.forumowis...tanie-hostingi/

NA pewno duża sprawność serwerów na home.pl... jednak ceny to ciężka sprawa :)
  • 0

#4 rwtryb

rwtryb

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 648 postów

Napisano 15 maj 2011 - 14:58

ale po co od razu serwer dedykowany? nie można po prostu kupić sobie normalnie miejsca na serwie? jakieś konto start?
  • 0

#5 mareckiz

mareckiz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 maj 2011 - 15:39

Witam, chce znaleźć jakiś serwer dedykowany, który pozwoliłby mi na sprawne prowadzenie sklepu internetowego bez jakichkolwiek przerw czy frustrujących problemów możecie polecić coś, co dałoby rade w takim projekcie.

Najlepiej porównaj sobie oferty na stronach firm i wybierz najoptymalniejszą dla siebie ja wybrałem biznes-host.pl głównie z powodu niewielkiej ceny i dużej stabilności.
  • 0

#6 Cyr4x

Cyr4x

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisano 29 maj 2011 - 22:24

Póki co korzystam z webd.pl i jestem zadowolony. Uptime praktycznie 100%. Home.pl również mogę polecić, to w końcu renoma. Postawiłem tam stronę dla klienta i było bez zgrzytów od razu z domeną. Ceny są jakie są, dość drogie, ale w końcu za jakość się płaci.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 kamil.k

kamil.k

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 20:28

jak na razie korzystam z 8p.pl już od 2 lat, stronki śmigają i nie było jak dotychczas problemów :023: . Mogę z czystym sumieniem polecić, też mi zależy na tym żeby nie było przerw, bo sam prowadzę sklep internetowy.
  • 0

#8 Jackk2

Jackk2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 08:48

W ofercie niemieckich firm jest często znacznie taniej... Można wyczaić taniego dedyka już od ~25 euro brutto

• 0

#9 Guest_kargin_*

Guest_kargin_*
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 07:29

Dedyk ma sens przy poważniejszych projektach, tutaj masz dobrą ofertę, zobacz - http://www.hekko.pl/...dedykowany.html

Patrz przede wszystkim na stabilność usługi i support, tutaj jest dosyć tanio, ale akurat cena powinna mieć minimalne znaczenie. Liczy się jakość usługi!

• 0

#10 makusos

makusos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 15:35

Hekko ma bardzo dobre dedyki, współpracujemy od roku w tym zakresie, wcześniej tylko zwykłe konta dzielone. Nie były nigdy żadnych problemów. Przede wszystkim chwalę ich przede wszystkim za bardzo dobry support, bo w zasadzie jeśli jest problem , to odpowiadają w kilka minut.

• 0

#11 Jan Walczak

Jan Walczak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:36

Może zacznij od VPSa? Tu masz w miarę znośne ceny: http://www.group5.pl...dedykowany.html No chyba że masz już b. duży ruch na stronie, to wtedy wiadomo, dedyk. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 15:15

Najpierw musisz ocenić czy dedyk ma sens... Może po prostu wystarczy zwyczajne konto dzielone na porządnym hostingu? 

Mam na Hekko różne serwisy, również bardzo popularne i z żadnym problemy się nie pojawiają. Przerób sobie okres testowy, może i u ciebie to rozwiązanie się sprawdzi? 

• 0

#13 Amabilis

Amabilis

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 10:15

Hej, pod sklep wcale nie potrzeba serwera dedykowanego, a wystarczy jakiś porządny VPS. No chyba, że sklep jest duży i faktycznie chcesz mieć ten komfort i pewność extra płynności to wtedy jak najbardziej serwer dedykowany będzie dobrym rozwiązaniem. Stabilne i mocne serwery mają w statnet.pl Warto do nich zajrzeć i zapoznać się z ofertą.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#14 kastel

kastel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 15:20

Ale nawet VPS nie jest konieczny. Wiele sklepów jest na spokojnie do ogarnięcia na kontach dzielonych i absolutnie nie ma powodów do tego, żeby stawiać to na czymkolwiek innym. Zresztą - widzicie jak działa serwis, widzicie jaką część swoich parametrów wykorzystujecie, prawda? 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0