Ozdoby na naturalne paznokcie

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Hej dziewczyny :)

Po pierwsze, jestem zielona w temacie paznokci i ich zdobienia, zawsze tylko maluję lakierem. Ale ostatnio zastanawiam się nad jakimiś fajnymi metodami zdobienia. Malowanie wzorków lakierem odpada, bo kompletnie mi to nie wychodzi. Jedyne, czego do tej pory używałam, to naklejki na paznokcie (jestem zadowolona bo to szybka i prosta metoda więc zamierzam znowu kupić).

Przeglądając oferty na Allegro, znalazłam też stempelki. Spodobało mi się to :) Czy któraś z Was z tego korzystała?

Jakie jeszcze ozdoby mogę wykorzystać do naturalnych paznokci? Wiem, że jest cała masa różnych ozdób do sztucznych paznokci, które zatapia się w żel. Ja się na tym kompletnie nie znam ;) Czy którekolwiek z takich ozdób mogłyby się nadawać? Jak je wtedy przytwierdzić do płytki?

A może jakieś brokaty, hmmm nie wiem co jeszcze? Jestem w tym temacie zielona, a chciałabym mieć ładne pazurki, ale swoje ;)
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja też używam tylko lakierów :) czasami jak mi się nudzi to robię francuski manicure. Czasem maluje paznokcie bezbarwnym lakierem i posypuje brokatem, mam kilka kolorów i jak połącze to fajnie to wygląda, potem jeszcze przejade raz bezbarwnym i gotowe :) albo naklejam paski do francuskiego manicure brokat nasypuje tylko na końce paznokci :) a moja koleżanka na kolorowy lakier przykleja naklejki na paznokcie, chyba w avonie je kupiła.
Szukaj w necie to na pewno znajdziesz jakiś fajne sposoby zdobienia :)
 
R

rabunia89

Guest
Ozdób na paznokcie w sieci jest cala masa - kwestia dobrania odpowiednich. Najlepiej popytać koleżanki z doświadczeniem, które wiedzą, co rzeczywiście jest przydatne. W sieci wszystkie ozdoby są znacznie tańsze - osobiście to sprawdzałam.
 
Z

zypek84

Guest
Tańsze, ale zachowując wysoką jakość - to jest najważniejsze, prawda?
Akurat ozdoby z tego sklepu mam w spore większości przetestowane i nie zawiodły.
Szczególnie je polecam jeśli robicie takie zlecenia dla klientów.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Najczęsciej mam jeden kolor, bądź francuski. Ale jeśli już weźmie mnie na ozdoby, to są to bardzo małe, delikatne kwiatki nie na wszystkich paznokciach ( dostępne w wielu sklapach, w różnych kształtach i kolorach) By były trwalsze, to na koniec nakładam utwardzacz. czasami robię tzw. mazańce. Nakładasz cienką kreseczkę lakieru o odmiennym kolorze, aniżeli ten na paznokciu i cienką igiełką rozmazujesz tworząc wzór. Też to ładnie wygląda. Podejrzane u kosmetyczki :p

Nie polecam cyrkoni. szybko odpadają, nawet po utwardzaczu.
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
probowalam cyrkoni, hologramow i innych ozdób, które raczej nadają się do metody żelowej czy akryulowej i niestety tak jak kolezanka wyzej - odpadają nawet po utrwalaczu ;( I jak mam jakies natchnienie na ozdoby to albo sama próbuje lakierem do zdobienia albo takimi stempelkami http://www.splendore.pl/Stempel_i_czyscik__zestaw_do_zdobien_ze_wzorami_p2313.html i wychodzą bardzo ladnie :))
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
probowalam cyrkoni, hologramow i innych ozdób, które raczej nadają się do metody żelowej czy akryulowej i niestety tak jak kolezanka wyzej - odpadają nawet po utrwalaczu ;( I jak mam jakies natchnienie na ozdoby to albo sama próbuje lakierem do zdobienia albo takimi stempelkami http://www.splendore...rami_p2313.html i wychodzą bardzo ladnie :))

tez mam stempelki ^^ szybciutka robota z nimi ;]]]
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Stempelków jeszcze nie próbowałam hmmm. Czas poeksperymentować :p
 
K

kabol

Guest
Ktoś podał link do sklepu New Nails - wielkie dzięki. Faktycznie ceny mają genialne. Robimy jedno duże zamówienie do salonu - załapiemy się na darmową przesyłkę. Masę rzeczy mają znacznie taniej, niż zamawialiśmy dotychczas. Ostatnio klientki coraz bardziej wydziwiają, musimy wprowadzać nowości ;-)
 
K

kargin

Guest
I poprawiasz to co drugi dzień? Ja przy lakierach hybrydowych mam święty spokój z paznokciami nawet po 2 miesiące. Klasyczny manicure to jednak nie dla mnie. Zbyt dużo poprawek, zbyt wiele roboty - jak dla mnie, nie ma to sensu. Zależy mi na paznokciach, ale nie takim kosztem.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
A od hybrydowego nie psuje się płytka? Ja się jakoś przekonac nie mogę...
 

NormaJeane

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
45
Punkty reakcji
5
Co do zdobień to polecam tak zwane toppery, na przykład z firmy Essence. Ja bardzo je sobie chwalę. Są bardzo łatwe w użyciu i dają fajny efekt. :)
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
New nails ma moim zdaniem najlepsze ozdoby, przede wszystkim bardzo duży wybór i wszystko dobrej jakości. Szukanie innych nie ma sensu. Tym bardziej, że moje doświadczenia są wyłącznie pozytywne. Wiadomo - robię poprawki, ale nie jakoś wybitnie często.
 
B

bajderman

Guest
Zajrzyj do sklepu new nails - mają tego całe mnóstwo, przy większym zamówieniu mam za każdym razem przesyłkę gratis, tak więc się opłaca. Ale oczywiście to nie tylko ozdoby - mają też świetne odżywki i lakiery hybrydowe - korzystam od dawna.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
kamejka napisał:
Jakie jeszcze ozdoby mogę wykorzystać do naturalnych paznokci? Wiem, że jest cała masa różnych ozdób do sztucznych paznokci, które zatapia się w żel. Ja się na tym kompletnie nie znam
Jesli masz cierpliwość i lubisz tego typu wzorki, to możesz się pobawić w koronkowe inspiracje, nakładajac naklejki lub prawdziwą koronkę. :)

7.jpg


2012-09-28+13.46.06.jpg


apps2.jpg



510.jpg
 
B

bajderman

Guest
Świetne ;-) Jeśli ktoś jest z czewy i robi zamówienie z new nails, to chętnie się podłączę - zamawiamy duże ilości, ale zawsze brakuje do darmowej przesyłki. Od nas będzie gdzieś na 250 zł. Ktoś chce się podpiąć pod zamówienie?
 
B

bajderman

Guest
Ozdoby new nails ma moim zdaniem najsolidniejsze - rozwiązania na długo, atrakcyjne - w moim przypadku genialnie się sprawdzają, stosuję je również na klientkach. Rozwiązań kosztownych całkowicie unikam. To nie ma sensu.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Te naklejki ostatnio i ja ubóstwiam, wyglądają bosko, lekki figlarnie ale i klasycznie, stylowo. Ja kupuje te z mistero milano, a u nich teraz promocja 3+1 gratis, więc ja się okupiłam ze wszystkim
 
Do góry