statywy

Status
Zamknięty.

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
własnie zaczynam pracę jako fotograf, jestem w trakcie kompletowania sprzętu, wiecie może gdzie można tanio zamówić statywy?
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
z tego co wiem to CSEIE ma statywy, ja zamawiałam u nich kiedyś domofon i cena była bardzo przystępna
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Sprawdź na allegro. Ceny są zwykle dużo niższe niż sklepowe. No i u większości sprzedawców też otrzymasz fakturę VAT.
 

kłusy

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
202
Punkty reakcji
0
hmm zaczynasz pracę jako fotograf i nie masz własnego statywu jeszcze? ;)

allegro zdecydowanie ale trzeba uważać co się wybiera.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Zobacz sobie tutaj STATYWY, a w szczególnosci zwróć sobie uwagę na statyw Slik PRO 340DX.
Jest on wykonany z aluminium, magnezu, tytanu dzięki czemu jest bardzo wytrzymały a do tego lekki.
 
E

Ejan87

Guest
Duzy wybór, co prawda bardziej statywów do lampy, do oświetlenia w studiu, ale jest w czym wybierać, ma quantuum.pl :) ... w zalezności co komu potrzeba ;) ale ceny i akcesoria są całkiem dobre. Sama kolekcjonuję sprzęt fotografiiczny i zamawiam u nich ;) tworzę swoje male studium fotograficzne ;)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja jakbym nie wiedziała do końca co wybrać, to poszukałabym sklepu gdzie mi doradzą... nie piszesz skąd jesteś, ale w krakowie teraz foto-tip ma sklep stacjonarny. spokojnie można podejść, przetestować sprzęt, no i oczywiście skorzystać z porady sprzedawcy. to chyba najlepsze wyjście, bo kupowanie w ciemno na allegro...hm, no ja nie mam zaufania do tego portalu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry