Rap. Kogo słuchacie ?

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
49
Miasto
Warszawa
Rzadko słucham rapu (hip hopu w polskim wydaniu wcale), ale jeśli już to tylko 2Pac BB) kiedyś jeszcze Eminem, ale teraz jakoś już mi nie podchodzi :D
 

RyderGS

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gliny Małe
2pac, Eminem, trochę Dr.Dre, Snoop Dogga i 50Centa. Z polskiego: Tede, Warszafski Deszcz, Pezet, Płomień 81, troszeczkę Peji i Onara.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Peję, Górala, Kaczora, ogólnie całe 100% no i scenę warszawską hg, hifi banda, zipy, krakowską Firmę. Z zagranicznych Banksa, Raptile'a, Chamillionaire'a, Eminema, trochę ruskich, a tak na prawdę to Shinoda wymiata i każdy może mu buty czyścić.
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Sporo tego.

Polska: Małpa, Pezet, Małolat, Paktofonika, Kaliber 44, PeeRZet, Kaczor, Pih, DonGURALeko, Pyskaty, Szad, Zeus, HiFi Banda, Człowień, Shot, Jimson, Brahu, 52 Dębiec, Słoń, Tusz na rękach, Sokół, PTP, Liroy.

Reszta świata: 2pac, Ice Cube, Eazy-E, D12, Snowgoons, Kanye West, IAM, Lil Jon, Statik Selektah, Nas, Bushido, Dr. Dre, The Game, stare kawałki Snoopa.

Jeszcze pewnie wielu o których zapomniałem.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kilka lat temu słuchałem głównie artystów typu Peja. Obecnie moje podejście do hip-hop'u trochę się zmieniło. Teraz na głośnikach Eldo, Pezet, O.S.T.R, Grammatik,
 

HempLux

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
hmmm... znam tylko 3 raperów polskich którzy według mnie przynajmniej robią prawdziwy hip-hop:
1). HEMP-GRU (za***ista grupa raperska "JLB")
2). DonGuralEsko (Od jego kawałków poznałem co to jest hip-hop i zawsze będzie moim guru)
3). Peja (hmmm... Zadziwia mnie tym, że we wszystkich zachęca w swych kawałkach do HWDP, JP, Propaganda)

Grubson także jest :cenzura:, lecz jego słucham dla relaxu np po ciężkim dniu, jak jestem wkurzyło

Bez obrazy dla innych raperów ale ja pisałem to co myślę.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Z moich głośników nie schodzi Słoń. Kocham Go, za jego podejście do robienia rapu - jest po prostu mistrzowski. Przede wszystkim moim największym idolem jest Lil Wayne, z Polskich OSTR, Hg, Tede, RPS
 
N

NaSzczycie

Guest
zgadzam się co do Słonia i O.S.T.R.A. ale ja ubóstwiam słuchać Grubsona:)) i jego nowa płyta łamiąca wszystkie stereotypy strzela prosto w serce;)) i niedługo będę na jego koncercie;))
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
zgadzam się co do Słonia i O.S.T.R.A. ale ja ubóstwiam słuchać Grubsona:)) i jego nowa płyta łamiąca wszystkie stereotypy strzela prosto w serce;)) i niedługo będę na jego koncercie;))
Ja go troszkę podsłuchuję, tylko troszkę nie rozróżniam jaki jego utwór to hip - hop a jaki reggae. Lubię jego połączenie z Rahimem bądź Dabem, fajnie to wychodzi :]
 
N

NaSzczycie

Guest
wiesz chyba takiego czystego hip hopu to on nie robi;dd ale coś tam może by się znalazło;dd za zwyczaj on łączy ze sobą kilka i robi coś oryginalnego;dd jego ostatnia płyta ,a kilka takich kawałków dzięki którym aż żyć się chce M.P.S. panowie i panie^^
 
T

Tazzmann

Guest
Ostatnio katuje Mesa "Kandydatów na szaleńców". Polecam bo to dobry materiał.
 
N

NaSzczycie

Guest
racja ale nie cała ekipa alkopoligamii jest dobra w tym co robi:D na przykład nie przekonuje mnie WdoWa słabo jej to wychodzi;dd moim zdaniem;dd
 
N

NaSzczycie

Guest
kończy pewnie dla tego że mało ludzi kupuje oryginały a nie ściąga z neta^^ ale i tak wielbię Grubsona i PiH`a;dd
 
Do góry