Piosenki Reggae na dyskotekę tematyczną .

2340

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam!

W mojej szkole jest organizowana dyskoteka tematyczna w stylu Reggae.

Zostałem wybrany do ściągnięcia muzyki na tą imprezę :p

I tutaj mam moi Drodzy pytanie do Was: Znacie dobre kawałki na taką dyskotekę? Potrzebowałbym ok. 60 piosenek :)

Pozdrawiam, Wesołych Świąt! :D
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Pewnie już Ci się to nie przyda ,ale tak na przyszłość - reggae to nie jest dobra opcja na dyskę.Przynajmniej czysty roots ,a tego słucham głównie.Można próbować Kacezet&dreadsquad ,jahdan blakkamoore ,Alborosie i ogólnie reggae-owe dubstepy.Wtedy to ma sens.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Nie każdy lubi dancehall.Według mnie duby mają większą szansę powodzenia.wiadomo ,że nikt nie puści Boba Marleya bo z doświadczenia wiem ,że wtedy jest po prostu nudno.Muzyka z szerszym przesłaniem niestety tutaj nie wypali.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Maleo Reggae Rockers - Reggae Radio, Alibi, każda minuta... (w sumie to dużo można od nich dobrać, więc radzę poszukać jeszcze czegoś)
Tabu - Słoneczne Reggae
można spróbować z Bednarkiem... chociaż ma wielu wrogów, to jeśli chodzi o impreze powinno być okej. Jeśli chodzi o kawałki to StarGuardMuffin - I, Dancehall Queen, 1 2 w górę ręce, pragnienia szczyt...
Vavamuffin - Bless, Jah jest prezydentem
EastWest Rockers - Dotknąć Cię, łap oddech, Irie, Irie, Irie...


Jeszcze mógłbym dodać w sumie coś 'reggae podobne' typu Jamala, czy tam Grubsona np. Tymi się kieruj tam do góry, to coś pewnie znajdziesz :p
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Dub kolego jest do słuchania. Tańczy się do niego jak do reggae albo roots. Dancehall jak sama nazwa wskazuje jest do tańczenia. na impreze wolałbś sie bawić przy tym:
albo


czy przy tym
albo

lubie i szanuje dub, ale nie jest to dobra muzyka na imprezę.
 
Do góry