Jakie miejsca polecacie nad naszym morzem?

Arkanax

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pytanie takie jak w tytule. Zamierzam gdzieś zabrać dziewczynę, interesuje mnie Pomorze. Zależy mi żeby był tam dobry dojazd pociągiem, ew. żeby można było dojechać na miejsce komunikacją miejską. Piszcie dlaczego to miejsce was urzekło, co polecacie tam zobaczyć itp. Prawdopodobnie będzie to wyjazd pod namioty dlatego jeśli znacie jakieś przyjemne pole campingowe to dajcie znać.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ;)

Pozdrawiam serdecznie.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Jak chcesz spędzić wakacje pod namiotem to powinieneś pojechać do Łeby. Tutaj jest kilkanaście fajnych campingów, np. Amber, Rafael.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Może zainteresuje Cie oferta Hotelu w Głęboczku Wielkim na Pojezierzu Brodnickim, będziecie tam mogli odpocząć i zrelaksować się oddając się zabiegom z winoterapii. Wydaje mi się że to jest idealny pomysł na wyjazd we dwoje.
 
R

Redyk

Guest
A czy musi to być akurat rejon Pomorza? Bardzo fajnie jest także w górach,szczególnie Zakopane i okolice. Ale jak wiadomo każdy gust jest inny i każdy lubi co innego. Pobyt nad morzem,to alternatywa dla tych bardziej leniwych osób:)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o nadmorskie miejscowości, to moim zdaniem jednym z ciekawszych jest Jastrzębia Góra. Możecie tam np. wynająć domek przy Primavera SPA. Okolica jest ciekawa, dojazd prosty, no i na pewno nie będziecie się tam nudzić. Szczególnie, że do morza jest stamtąd parę metrów.
 

ArekZed

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dziwnówek, Pobierowo albo Ustronie Morskie. W Ustroniu Morskim zdecydowanie pole kempingowo namiotowe Pod brzozami.Blisko do morza, ładny teren, bardzo dobre sanitariaty, niskie ceny. I tam w sezonie jest chyba większy luz niż w Pobierowie albo Dziwnówku.
 

BloodyMery

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Kołobrzeg jest ciekawą miejscowością nadmorską, jest tam sporo atrakcji, jednak niestety w sezonie jest tam bardzo dużo turystów, co skutecznie utrudnia wypoczynek. Jeżeli chcecie jechać pod namioty to też możecie wybrać Jantar albo Stegny. Jest tam trochę mniej ludzi, a do morza bardzo blisko.
 

wendro

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na pewno nie polecam Krynicy Morskiej! Spędziłem tam tydzień na wakacjach i poza samym morzem, tych atrakcji nie było zbyt wiele. Chyba, że ktoś lubi leżeć przez cały dzień plackiem na plaży. Tak się akurat złożyło, że pogoda też nie dopisała, a więc urlop zmarnowany. Za podobną cenę, można było by polecieć gdzie w cieplejsze miejsca. I tak też w następnym roku zrobię.
 

dante77

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Wrocław
Ja polecam ROWY. Niewielki i bardzo spokojny kurort w sam raz dla rodzin z dziećmi.
 

Joluska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Świnoujście lub Międzyzdroje ewentualnie Kołobrzeg :D

To zalezy czy chcesz się wyszalec na dyskotekach czy spędzić romantyczny urlop :D

Co do dyskotek to Mielno :D:D
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Darłówek, czysta fajna plaża, port piękna zatoka falochrony tak przytulnie i fajnei w okolicy pięknie!
Darłówek nei Darłowo chociaż to obok siebie, Darłowo piekne miasto ale nie nad samą wodą ^^
 
R

robert1553

Guest
Zdecydowanie Rowy i Słowiński Park Narodowy. Jak jedziesz z dziewczyną, a lubicie sobie pospacerować, to SPN jest idealnym miejscem na piesze wędrówki. Sporo do zobaczenia w okolicy, naprawde kilka ładnych miejsc. Do Ustki dojedziecie pociągiem, a z Ustki PKS do Rowów. W samych Rowach spory wybór kwater i pensjonatów. Bez problemu w sieci znajdziecie noclegi w Rowach. Ja polecam Ventus i Pelikan.
 
D

Dosiek77

Guest
A czy musi to być akurat rejon Pomorza? Bardzo fajnie jest także w górach,szczególnie Zakopane i okolice. Ale jak wiadomo każdy gust jest inny i każdy lubi co innego. Pobyt nad morzem,to alternatywa dla tych bardziej leniwych osób:)
Żartujesz chyba z tym tekstem ? :)
Darłówek, czysta fajna plaża, port piękna zatoka falochrony tak przytulnie i fajnei w okolicy pięknie!
Darłówek nei Darłowo chociaż to obok siebie, Darłowo piekne miasto ale nie nad samą wodą ^^
Potwierdzam, byłam w Darłówku Zachodnim w jakiejś kwaterze na Władysława IV już nie pamiętam nazwy i było naprawdę spoko :)

Ja od siebie polecam Świbno. Jeśli pogoda nie dopisuje można w 15 minut komunikacją miejską być w Gdańsku.
 

chrypk

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja polecam spokojne, zielone centrum Władysławowa. Wszędzie blisko stąd do różnorodnych atrakcji miasteczka,a na plażę idzie się spacerem niespełna 10 min. (realnie). Władysławowo jest bardzo rozległe, a to świetny punkt wypadowy także w okolice. Funkcjonalne, czyste pokoje, spokojny nocleg, kameralność.
 

fajnaturystka

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Trójmiasto lub półwysep w zależności jak się wstrzelimy z pogodą :) Ale bezpieczniej chyba trójmiasto jak jest ciepło jest plaża a jak pada to też znajdzie się coś do pozwiedzania.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Polecam Gdańsk i okolice trójmiasta. :) Poza morzem i pięknymi widokami zawsze można iść na Długi Targ gdzie obecnie jest jarmark św. Dominika :) Dziewczynie napewno się spodoba :)
 
Do góry