Jak układać włosy ? ? ?

Yarpen_

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Witam.
Mam prośbę otóż chciałbym sobie codziennie układać włosy tak jak tutaj: KLIK ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać i jakiego środku stylizującego użyć. Mam gęste włosy i zawsze one same mi się ulizują. Proszę o dokładne wytłumaczenie krok po kroku. Zależy mi by fryzura mocno się trzymała i wytrwała cały dzień.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.



 
L

lukas11136

Guest
bierzesz gume/pastę do włosów rozcierasz na rekach i robisz fryz na biebera proste
 

Loleczeek

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
albo weź lakier. Ja robie lakierem i jest dużo lepiej. Włosy nie są posklejane :)
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Włosy na głowie u każdego są inne. Ciężko jest dopasować fryzurę idealnie pod jakieś zdjęcie. Tu na zdjęciu wydają się być zrobione jedynie na gumę i może trochę lakieru. Włosy nie są obciążone. Żebyś ułożył taką fryzurę napewno musiałbyś mieć proste włosy i chyba niezbyt gęste, albo chociaż dobrze pocieniowane.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Wydaje mi się że pianka do włosów najmniej obciąża włosy (jeśli jest to DOBRA pianka) więc możesz jej użyć... wcierasz we włosy, układasz jak chcesz i gotowe. Zależy jeszcze od włosów jak długo to będzie trzymać. Jeśli nie trzyma najlepiej, to wtedy użyj do tego lakieru do włosów. Nie używaj go jednak za dużo, bo potem włosy wydają się takie posklejane... Najlepiej sprawdzaj przy psikaniu lakierem czy są już twarde... jak będą twarde to więcej nie nakładaj. To i tak nic nie da, a zyskasz na estetyczności :p



Ps. Na zdjęciu to Bieber? :D
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Czemu zawsze jak ktoś daje zdjęcie z Bieberem to ucina twarz?
Zależy od Twoich włosów. Czasami wystarczy jakiś lekki specyfik,a czasami nawet tak prosta fryzura może być bardzo trudna do ułożenia. Ale jak lubisz eksperymentować to wypróbuj gume/lakier/pianke i zobacz co najlepsze dla Ciebie
 

Maaates

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolska
Tak jak pisali wyżej koledzy. Najlepiej będzie zanieść fryzjerowi ów zdjęcie, żeby Ci je przyciął na taką długość a następnie.. Proponuję wziaść lakier/piankę, ew. bardzo dobrą gumę i.. Pomęczyć się chwilę.. ;) Miałem podobnie. Ale wiesz, do najlepszej fryzury dojdziesz samemu.

Ps: Jakby nie patrzeć, Justin ma dobrą fryzurę.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
a masz takie włosy? u mojego męża nie da się tak uczesać bo ma za miękkie, spróbuj z jakąś mocną pianką, pastą do stylizacji, mocne środki dadzą efekt na długo.
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Użyj pomady do stylizacji włosów, nie będą się one błyszczeć, a jak wybierzesz odpowiednio mocną, to długo wytrzyma :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Słuchajcie, czy słyszeliscie moze o kosmetykach do stylizacji włosów Toni &Guy ?
Podobno sa to swietne kosmetyki, do tego jeszcze pięlegnujące nasze wlosy. Widzialam je w Rossmanie, i zastanawiam sie czy nie kupic.
 
D

Dorka123

Guest
jeśli chodzi o Toni&Guy i stylizację krótkich włosów, to zdecydowanie polecam klej do stylizacji, mój M. używa, włosy nie wyglądają na posklejane zelem, a fryzura jest trwała, nawet teraz kiedy nosi czapkę, po zdjęciu czapki fryzura nadal się trzyma
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
co za dużo to nie zdrowo, ale odrobina żelu jeszcze nikomu nie zaszkodziła:)
a do modelowania to akurat ten żel z Toni jak najbardziej pasuje
 
D

Dorka123

Guest
No bo i tutaj, jak ze wszystkim trzeba zachować umiar, żel czy inny kosmetyk się nie sprawdzi, jeśli nałożymy go za dużo, obciąży włosy.
Żel T&G mam w sprayu, wiec łatwiej "odmierzyć" odpowiednią ilość.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
no i wtedy nie ma obawy ze się za dużo nawali. A z resztą, ten jest akurat na tyle trwały i wydajny że wystarczy odrobinka :)
 

farelka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
może wiecie, są gdzieś tacy fryzjerzy co pokażą co i jak z włosami robić? tak żeby późnej w domu coś samej podziałać? czy zostaje raczej YT ?
 
D

Dorka123

Guest
no i wtedy nie ma obawy ze się za dużo nawali. A z resztą, ten jest akurat na tyle trwały i wydajny że wystarczy odrobinka :)
no i własnie o to chodzi, żeby nie nawalić za dużo i nie posklejać włosów, bo na co komu hełm z włosów na głowie ;)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Moj mąż używa gumy, nie wyglądają na mokre tylko na bardzo naturalne, jakby nic z nim nie robił a jednak miał ładnie ułożone włoski;-)
 
Do góry