Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Oświetlenie LED

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kalambur

kalambur

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 11:13

Pytanie - czy ktoś z Was używa tzw. ciepłych żarówek led (www.mediajet.pl/ecoled-zarowka-led-gu10-60st-ciepla-120lm-p-51.html) ? Ponoc dają normalne światło, nie ledowo- zimne. Jestem ciekawa na ile to prawda. Chciałam zamontowac ledowe oświetlenie dla oszczędności, tylko zastanawiam się, czy nie bezie jak w labolatorium...
  • 0

#2 gbshaw

gbshaw

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 11:29

Ja testowałem parę żarówek LED ale jakoś się do nich nie przekonałem, jako głowne oświetlenie według mnie odpadają ale już jako podświetlenie obrazów, regałów czy w kuchni pod szafkami mogą być. Oświetlenie LED to pewnie przyszłość ale jeszcze na razie według mnie to jest niedoskonała technologia. Poza tym ich długa żywotność też jest raczej mocno dyskusyjna.

Użytkownik Mechanizator edytował ten post 29 lipiec 2011 - 21:46
reklama

• 0

#3 Guest_marek2212_*

Guest_marek2212_*
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 22:00

Jak na razie LED nie jest dobrą technologią na główne oświetlenie, lepiej wykorzystać to jako jakieś dodatkowe na blaty albo dekoracyjne.

• 0

#4 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 02 sierpień 2011 - 14:36

Jesli chodzi o oświetlenie LEDowe to tutaj rzeczywiscie mamy naprawde bardzo duzy wybór.Ale jeszcze co mnie w tej kwestii oswietlenia ciekawi to to co wczoraj przeczytałam,ze niektorym wydaje sie ze LEDy daja takie zołtawe światlo,a to podobno jest wina samej świetlówki,nie powinnas świecic na żółto...Czy to prawda?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 11:29

Odsyłam tutaj - http://www.oneled.pl/ I teraz pytanie - czy jeśli zastąpię ledami każde oświetlenie, to jego jakość będzie taka sama?

Czy będzie to dawało wystarczającą ilość światła?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0