Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Romantyczny Weekend-gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#181 Tananek

Tananek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 13:58

Dla mnie bardzo romantycznie jest nad Soliną, zwłaszcza jak wschodzi słońce :)

• 0

#182 Guest_Klimek_H_*

Guest_Klimek_H_*
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 23:11

Polecamy spróbować w Muszynie :) Okolica sprzyja romantycznym spacerom po górach, ogrodach zmysłów, ruinach zamku, rezerwacie lipowym i malowniczych, drewnianych cerkiewkach. Jest tu także kryty Aquapark ze strefą saun i SPA, więc nawet przy niepogodzie można zagwarantować sobie romantyczny relaks we dwoje. ;)

• 0

#183 Cichy21

Cichy21

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 22:35

Ja osobiście odradzałbym tzw "przetarte szlaki". Jakieś właśnie Paryże itp...    warto uderzyć w coś mniej "mainstreamowego", coś czego nie maja tysiace innych par :) . Polecam Lizbonę, nie kojarzy się jako "miejsce zakochanych" a klimatycznie miejsce jest ekstra.

• 0

#184 Tananek

Tananek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 15:47

Z ciekawych i ładnych miast, to polecam Oslo :)

• 0

#185 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 17:30

Mnie się ostatnio podobało w Wiśle. :)

• 0

#186 zawilisnki_mateusz

zawilisnki_mateusz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 14:51

Polecamy spróbować w Muszynie :) Okolica sprzyja romantycznym spacerom po górach, ogrodach zmysłów, ruinach zamku, rezerwacie lipowym i malowniczych, drewnianych cerkiewkach. Jest tu także kryty Aquapark ze strefą saun i SPA, więc nawet przy niepogodzie można zagwarantować sobie romantyczny relaks we dwoje. ;)

Także polecam Muszyne :) Bardzo fajne i malownicze miejsce :) Mnostwo atrakcji i okolica przesliczna :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#187 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 21:41

No mi się romantyzm kojarzy z Paryżem albo z Wenecją np :) ja w tym roku na walentynki byłam ze swoim w Paryżu na 4 dni bo gdzieś wynalazł tanią ofertę na necie. Na suncenter chyba. Teraz szukamy tam czegoś na wakacje bo mają fajne ceny first minute

• 0

#188 mazi07

mazi07

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 15:53

Mi się z romantycznym miejscem kojarzy Kazimierz Dolny. Sam z moją drugą połówką ostatnio tam wylądowałem. Do zwiedzania tam jest dużo miejsc.

• 0

#189 ciekawskaania

ciekawskaania

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:32

Na taki wypad polecam wybrać spa. To świetny pomysł na wspólny relaks i zapomnienie o wszystkich problemach. 

Jest to dość kosztowny pomysł, ale bardzo oryginalny. 

• 0

#190 Lidkad

Lidkad

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 21:43

Na romantyczny weekend proponuję krakowski Kazimierz a na nim hotel miodosytnia. To tu łączy się ze sobą romantyczna sceneria i komfortowe warunki do odpoczywania,

• 0

#191 Renkao

Renkao

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 14:44

A ja jestem zdania,że warto jest wybrać się do Warszawy. Warszawa w ostatnich latach bardzo się rozwija . Znajduje sie tam wiele miejsc, do których można wybrac się spokojnie w dwie osoby. Dla przykładu można iść do spa, potem na spacer w Łazienkach oraz zakonczyć romantyczną kolacją w jednej z restauracji.

Zjesc mozecie w Barze&Restauracji Bubbles na Placu Piłsudskiego. Fajny klimat - szampański. Niezawodne miejsce, ceno przystępnie jak na taką jakosc i smacznie i lokal ładny ;-P
  •  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#192 Limonka90

Limonka90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:19

Wakacyjny romantyczny weekend spędzałam na Kaszubach z narzeczonym.. Miłe wspomnienie :) Dużo pięknych miejsc w okolicy - byliśmy w Agropomysku w Pomysku Wielkim, blisko Bytowa. Same lasy, jeziora, było gdzie planować spacery i kolacje na świeżym powietrzu. Tak najbardziej lubimy spędzać czas - spa czy hotele to nie dla nas. 

• 0

#193 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 14:39

To zależy czego szukacie :) My bardzo cenimy sobie ładną okolicę, dobre jedzonko i możliwość złapania oddechu w spa ;) Dlatego wybieramy się do Janowa Podlaskiego na Zamek, ale z dzieckiem - mam nadzieję, że też będzie choć trochę romantycznie ;) Ale odpoczniemy na pewno! 

• 0

#194 Krzys_M

Krzys_M

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:32

To zależy czego szukacie :) My bardzo cenimy sobie ładną okolicę, dobre jedzonko i możliwość złapania oddechu w spa ;) Dlatego wybieramy się do Janowa Podlaskiego na Zamek, ale z dzieckiem - mam nadzieję, że też będzie choć trochę romantycznie ;) Ale odpoczniemy na pewno! 

Dobry wybór :) Ja niedawno wróciłem z pobytu tam. Doskonały wypoczynek dla całej rodziny, bo byłem z żoną i dwójką dzieci. Myślałem, że mocno ryzykuję biorąc dzieci w takie miejsce, ale bawiły się wyśmienicie. Malownicze okolice mojej Paulinie przypadły bardzo do gustu, a SPA zajęło większość wolnego czasu moich małolatów. Janów Podlaski polecam każdemu :)

• 0

#195 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:48

Oj tak, można śmiało zabrać tam dzieci i też będą się dobrze bawić, a rodzice odpoczną w końcu jak należy! :D 

• 0

#196 and29

and29

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 14:22

Również planowałam podróż do Egiptu, ale po tym co tam się dzieje, wybrałam jakiś bardziej cywilizowany kraj. Wybór padł na Grecję - wybieramy się tam na wakacje w maju. Już zarezerwowaliśmy sobie first minute   ( wiem wiem, ze last minute są bardiziej opłacalne ale mamy sztywne urlopy oraz chcieliśmy mieć już zabukowany termin.....).

Jeśli jednak chodzi o weekend to polecam zarezerwować sobie coś w Polsce, na pewno będzie o wiele wygodniej niż w przypadku dłuższych podroży zagranicznych. Jeśli macie w miarę blisko nad polskie morze, polecam hotel Doris

https://travelist.pl...rskim-kurorcie_

Najbardziej opłaca się rezerwować sobie nocleg przez travelista. Dzięki temu w smiesznej cenie macie wygodny wypoczynek w dobrym standardzie i z wyzywieniem. 

• 0

#197 LukaszM88

LukaszM88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 11:44

a wyjeżdżając zagranice korzystacie z porównywarek ubezpieczeniowych aby dokupić dodatkowe ubezpieczenie czy nie praktykujecie takich zachować i nie kupujecie dodatkowych ubezpieczeń??

• 0

#198 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 12:03

Jadąc za granicę staram się mieć zawsze wykupione dodatkowe ubezpieczenie, nie kosztuje to drogo a na pewno spokojniej się czuję jak wiem że mam takie zabezpieczenie jakby co, jeśli planujesz wyjazd do zajrzyj na https://kioskpolis.pl/możesz tam porównać oferty wielu ubezpieczycieli, jak wpiszesz kod PLICE jeszcze Ci wskoczy dodatkowy rabat

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#199 marcydarcy

marcydarcy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 13 maj 2019 - 16:39

Jeśli chodzi o Polskę to zawsze dla mnie udane sa wypady nad morze, czy pogoda czy nie można tam miło spędzić czas, uwielbiam spacery wzdłuż brzegu, szum fal, teraz jeszcze można poza sezonem pojechać. W https://www.sunandsnow.pl/jest dużo apartamentów nad Bałykiem, zaciekawil mnie Dziwnów, byliście tam?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1