Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Romantyczny Weekand-gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#161 krystynadal

krystynadal

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 30 December 2014 - 10:58

Jeśli lubicie góry to może Szczawnica?

• 0

#162 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 810 postów

Napisano 03 January 2015 - 13:40

Jeszcze jeden dobry namiar ode mnie http://www.zakopaneapartamenty.biz- na świeżo kochani - warunki super! Mieliśmy widok na góry, a do tego wszędzie blisko. Zamierzam tam wrócić! :D

• 0

#163 niebieska123

niebieska123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 January 2015 - 13:44

Sądzę, że dla wielu Polaków zapomina jak blisko mamy do Skandynawii. Wiemy, że istnieje coś takiego jak Legoland, ale myślimy, że leży za górami, za lasami i jedziemy do Disneylandu. Ale to się chyba powoli zmienia.

Też tak uważam! W podstawówce byłam na wymianie z holenderskim Eftelingu, a parę lat później, z rodzicami, w parku rozrywki Bakken pod Kopenhagą - promem właśnie :) 
Może w takim ujęciu nie brzmi to specjalnie romantycznie, ale teraz- kiedy ćwierć wieku już stuknęło - wydaje mi się, że to właśnie te stare parki mają w sobie duszę i coś magicznego - może wybiorę się znowu z chłopakiem jak się trochę cieplej zrobi. Chociaż kubeczek rozgrzewającego Gloggu też brzmi zachęcająco ^_^

• 0

#164 Infiner

Infiner

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 235 postów

Napisano 22 February 2015 - 09:51

Zastanawiamy się nad weekendowym wyjazdem pod koniec lutego - tylko nie wiemy jeszcze gdzie. Nie byliśmy jeszcze w Toruniu, Bydgoszczy i w tych rejonach. Myślicie, że warto?

• 0

#165 buusia78

buusia78

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 23 February 2015 - 10:46

Jeżeli macie przeznaczone na ten cel trochę kasy, to polecam wypad do Wierchomli. Skorzystaj z fairsquare, znajdziesz tam ciekawą ofertę. Nie jest to mało kasy, ale naprawdę warto.  :)  Ja wróciłam wypoczęta i zadowolona. :D

• 0

#166 wiemlepiej

wiemlepiej

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 158 postów

Napisano 24 February 2015 - 16:33

A może Bieszczady? Zawsze gdy tam jedziemy to mam wrażenie, że jestem gdzieś na Syberii :) Jedna wielka pustka :) Nie bez powodu obszar ten nazywa się Dzikim Wschodem - dosłownie. Niewielka gęstość zaludnienia, lasy, ogromne obszary - to wszystko sprawia, że fauna i flora mają się tam bardzo dobrze.

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 12 August 2015 - 22:43
Usunięto link

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#167 ZalotnyM

ZalotnyM

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 February 2015 - 10:51

Jeżeli macie przeznaczone na ten cel trochę kasy, to polecam wypad do Wierchomli. Skorzystaj z fairsquare, znajdziesz tam ciekawą ofertę. Nie jest to mało kasy, ale naprawdę warto.  :)  Ja wróciłam wypoczęta i zadowolona. :D

To juz wiem, gdzie będę spędzał dzień kobiet z dziewczyną. Siostrze kupię także na fairsquare upominek, np. kosmetyczkę.

Prezenty z głowy :D Jak ja lubie nieskomplikowane zakupy... BB)

• 0

#168 DariaPech

DariaPech

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 March 2015 - 11:42

Na romantyczny wypad osobiście polecam Kraków. Jest magiczny za dnia jak i nocą. Nie tylko Starówka jest przepiękna i kryje wiele spokojnych zakątków.

• 0

#169 szyszana

szyszana

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 413 postów

Napisano 01 May 2015 - 08:19

Ewentualnie jeszcze coś takiego - http://sebateks.pl/Akurat spływy to faktycznie mega przygoda - kwestia tego czy lubicie takie klimaty. To nie jest atrakcja na cały weekend, bardziej radzę zwiedzać okolicę, a spływ Dunajcem potraktować jako dodatkową atrakcję, która jest faktycznie godna uwagi ;-)

• 0

#170 tutti frutti

tutti frutti

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 127 postów

Napisano 21 June 2015 - 20:14

Ostatnio zauważyłam, że wiele biur podróży np. alfa star zaczyna poszerzać swoją ofertę właśnie o różne opcje wypadów weekendowych. O takie romantyczne to chyba najłatwiej w okolicach Walentynek.

• 0

#171 preventka

preventka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 June 2015 - 20:54

nie wiem czy to można nazwać romantyzmem ale ostatnio udało mi się weekend z chłopakiem, dość aktywnie, ale to własnei lubimy....spływ nysą kłodzką ze ski raftem! super sprawa, pogoda dopisała, takie 3 godziny na wodzie ekstra:)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#172 lawendowa77

lawendowa77

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 02 July 2015 - 13:35

DObry pomysł. 

• 0

#173 Jonatan56

Jonatan56

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 October 2015 - 10:37

Ja z moją dziwczyną romantyczny weekend spędziliśmy jakis czas temu w Bieszczadach. Nocowaliśmy w domku letniskowym w Bukowcu. W salonie kominek, fajne trasy na spacery i co najwazniejsze nie ma tłumów.

slonecznakraina.com

Załączone pliki

• 0

#174 martinx

martinx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 03 December 2015 - 07:43

A ja jestem zdania,że warto jest wybrać się do Warszawy. Warszawa w ostatnich latach bardzo się rozwija . Znajduje sie tam wiele miejsc, do których można wybrac się spokojnie w dwie osoby. Dla przykładu można iść do spa, potem na spacer w Łazienkach oraz zakonczyć romantyczną kolacją w jednej z restauracji.

• 0

#175 Renata_876

Renata_876

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 24 March 2016 - 15:02

Praga - czeska oczywiście ;-). Blisko i niektóre jej zakamarki są naprawdę magiczne.

• 0

#176 Grazka87

Grazka87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 April 2016 - 09:09

Kiedyś napisałabym Paryż a teraz to polskie Mazury.

• 0

#177 pannakubek

pannakubek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 April 2016 - 16:32

A Wiedeń? Nie tak daleko, piękne miasto, pyszny tort czekoladowy i gratka dla fanów muzyki :)

• 0

#178 fiska

fiska

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 27 April 2016 - 18:22

Ostatnio zauważyłam, że wiele biur podróży np. alfa star zaczyna poszerzać swoją ofertę właśnie o różne opcje wypadów weekendowych. O takie romantyczne to chyba najłatwiej w okolicach Walentynek.

Itaka ma ofertę City Break - wypad na kilka dni do dużego miasta. Teraz dobra pora na romantyczny wyjazd, bo majówka za pasem :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#179 Miszel007

Miszel007

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 May 2016 - 09:25

Może coś w tym stylu - dwudniowy rejs promem, krótkie zwiedzanie Szwecji, wydaje mi się, że można z tego jak najbardziej zrobić romantyczny wypad :)) Na pewno to coś oryginalnego, zapadającego w pamięć. A na morzu jest się odciętym od wszelkich rozpraszaczy na około :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0