Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tabletki uspokajające

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 Guest_Aleksa24_*

Guest_Aleksa24_*
  • Goście

Napisano 12 September 2015 - 18:12

Zdecydowanie zgadzam się z NianiaSweet, że najlepsza opcją są suplementy diety, szczególnie te przebadane jak Revitasens. Który  przebadał Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Przy natłoku projektów w pracy  przy których musiałam siedzieć gdzinami dziennie byłam tak zestresowana, że w domu to lepiej do mnie "bez kija nie podchodź" :) . Natomiast przy Revitasens zdecydowanie mi się poprawiło i byłam o wiele bardziej wyrozumiała i spokojna. Teraz zaczynam udział w projekcie stworzonym własnie przez nich "Zosta optymistą w 30 dni" i próbujemy  :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#62 Guest_acidic_*

Guest_acidic_*
  • Goście

Napisano 12 September 2015 - 19:33

Zdecydowanie zgadzam się z NianiaSweet, że najlepsza opcją są suplementy diety, szczególnie te przebadane jak Revitasens. Który  przebadał Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Przy natłoku projektów w pracy  przy których musiałam siedzieć gdzinami dziennie byłam tak zestresowana, że w domu to lepiej do mnie "bez kija nie podchodź" :) . Natomiast przy Revitasens zdecydowanie mi się poprawiło i byłam o wiele bardziej wyrozumiała i spokojna. Teraz zaczynam udział w projekcie stworzonym własnie przez nich "Zosta optymistą w 30 dni" i próbujemy   :)

Tez jestem w trakcie suplementowania Revitasensu :) I jak na razie czuje sie znacznie lepiej- stres powoli ze mnie schodzi, wczesniej jakakolwiek blaha sprawa potrafila wybic mnie z rytmu a teraz podchodze do tego z wiekszym dystansem i luzem :)

• 0

#63 Guest_michasia90_*

Guest_michasia90_*
  • Goście

Napisano 16 September 2015 - 12:37

Dziewczyny, a ile kosztuje ten Revitasens i na jak dlugo wystarcza opakowanie? zamawialyscie przez neta czy bez problemu znajde go w kazdej aptece?

• 0

#64 Guest_Amber27_*

Guest_Amber27_*
  • Goście

Napisano 23 December 2015 - 21:46

Ja zawsze stosuję nervomix. Jest control i w wersji silniejszej forte. Ale control w zupełności mi wystarcza. Uspokaja i nie otumania.

• 0

#65 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 470 postów

Napisano 28 December 2015 - 16:20

Przy większym stresie forte bardzo pomaga.

• 0

#66 Guest_Yellow Jester_*

Guest_Yellow Jester_*
  • Goście

Napisano 10 January 2016 - 00:17

Doraźnie można sobie pomóc tabletkami, ale na dłuższą metę polecam jednak wszelkiej maści techniki relaksacyjne, a także zmianę trybu życia, np. na indyjski.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 04 February 2016 - 20:04

na mnie wszelkie te dostepne ziolowe slabo dzialaly i krotko, bralam ropwniez revitasens, ale nie nazwalabym go "uspokajajacym", raczej nastepstwem jego stosowania jest spokoj i rozluznienie, bo sie zwyczajnie mniej przemujemy.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 04 February 2016 - 22:33
usunięto link

• 0

#68 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 470 postów

Napisano 17 April 2016 - 09:20

U mnie dosyć długo trwało takie złe samopoczucie, stres przez pracę.... a w domu ciąg dalszy bo ciągle o tym myślałam a jak w dzień długo myślałam to potem nie mogłam zasnąć bo w głowie miliony myśli... i tak w kółko. To naprawdę może człowieka wykończyć. Przez ten czas łykałam nervomix, przynosił mi ulgę i nie czułam już ścisku w gardle i ciężaru na klatce... W każdym razie po miesiącu było już o wiele lepiej ale i też zmieniłam swoje nastawienie do pracy  :)

• 0

#69 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 18 April 2016 - 19:11

ja też jak się strasznie stresuje to od czasu do czasu sobie coś łyknę i odrazu się uspokajam i mogę na spokojnie podejść raz jeszcze do sprawy.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#70 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 944 postów

Napisano 10 November 2016 - 09:11

Ja mam to samo, czasami mam taki natłok myśli w głowie, ze nawet zasnąć nie mogę. Lekarka proponowała mi coś mocniejszego, ale ja jednak przy nervomixie zostałam. Dopóki mi pomaga to nie zrezygnuję, wolę takie naturalne leki bo boje się uzależnienia

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0