Tu warto zajrzeć

Czterdziestolatek

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, właśnie skończyłem remont domu, odkupiłem go od młodego małżeństwa które wyjeżdża do Norwegi, to była okazja, pięć pokoi duża kuchnia i łazienka plus mały ogródek na grilla starczy:)Właśnie kupiłem meble nawet ładne i dość tanie, muszę jeszcze kupić lampy, wczoraj odkryłem sklep internetowy z oświetleniem i jakieś akcesoria kuchenne też tam sprzedają pełna nazwa www.nowemarkowe.pl nigdy nie kupowałem w sieci jakie są tego plusy a jakie minusy, może jakieś dobre rady. Pozdrawiam i dziękuję.
 

led

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Plusy to na pewno:
-Szybkość realizacji zamówienia
-Zakupy bez wychodzenia z domu
-Niższe ceny
Minusy:
-Nie widzimy towaru "na żywo"
-Nie wiemy do końca z kim robimy interesy

Warto poczytać opinie o sklepie w którym chcemy zakupić towar,czy nie ma problemu z kontaktem z kontrahentem i nie było prób oszustwa lub jakichkolwiek nieporozumień. Wziąć przesyłkę priorytetową i dobraną do własnych potrzeb. Mając konto internetowe najlepiej wziąć przesyłkę priorytetową i wysłać najpierw pieniądze. Jeśli nie mamy takiego konta lub zależy nam na jeszcze szybszej przesyłce to bierzemy przesyłkę priorytetową za pobraniem i płacimy przy odbiorze kaskę. Jeśli chodzi o wybór między kurier,a Poczta Polska z własnego doświadczenia proponuje prywatne firmy kurierskie ;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Zalet kupowania online jest ogólnie bardzo dużo. Choć do mnie nie bardzo przemawiają aukcje internetowe - zwyczajnie to dla mnie skomplikowane. Za to widziałam na facebooku ostatnio, że ma powstać sklep internetowy przez FB - kupuje.to. Bedzie można kupować bezpośrednio z serwisu. Wydaje mi się, że to świetna sprawa.
 

Budtrade.pl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wieneberger to faktycznie solidna firma - ściany nośne wewnętrzne i zewnętrzne są godne polecenia. Jeśli planujesz ich zakup, możesz spróbować u nas - kilka dostawców ma je w naprawdę niezłych cenach.
 
M

Marjeretka

Guest
Mi co jakiś czas na FB migają multizakupy.pl, w sumie w ten sposób dowiedziałam się o istnieniu tego sklepu - niedługo zamierzam odświeżyć pokój, więc adres jest jak znalazł, akurat teraz siedzę na dziale z tapetami i zastanawiam się, którą wybrać, mają oszałamiający wybór :)
 
D

Dorka123

Guest
w sieci na pewno jest taniej i często mniej problemów z transportem, sporo sprzętu do domu kupujemy w necie, niedługo też pewnie materiały i akcesoria budowlane będziemy zamawiać, pewnie także ze sklepu internetowego: http://sklep.xella.pl/sklep.php?md=products&id_c=1_4&name=narzedzia-do-murowania&
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
TAk w tym sklepie Xelli można kupić wszystko co jest niezbędne do postawienia ścian. Nawet odzież roboczą można sobie zafundować.
 
Do góry