Dłuższy stosunek

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Znacie jakieś dobre i sprawdzone sposoby na dłuższy stosunek? Przyznam się, że ostatnio coś we mnie pękło, nigdy nie byłem ogrem mogącym kochać się godzinę, ale było lepiej niż teraz. Nie wiem czym to jest spowodowane, gdy między mną, a moją partnerką do czegoś dochodzi, wstyd się przyznać, ale długo nie nabawimy się. Ci, co mają ten problem, wiedzą jak facet czuję się po czymś takim. Mam jednak z tym dobrze, że po osiągnięciu orgazmu, mogę robić to znów, bez żadnych przerw nawet parę razy, lecz już moja kobieta nie jest taka nakręcona i często do tego następnego razu nie dochodzi. Stara się mnie wspierać, mówi mi że i tak jest jej ze mną wspaniale i takie tam jak to kobiety, ale ja sam czuję się nie spełniony i często po stosunku staje się rozdrażniony a chyba powinno być odwrotnie. Zaznaczam i od razu odpowiadam na denne pytania małolatów - nie, nie wale konia już hen hen. A odpowiadam na to, bo natknąłem się gdzieś kiedyś, że gdy facet się często masturbuje to ma problem z dłuższym stosunkiem. A i jeżeli chodzi o wykwalifikowanego seksuologa, to nie mam żadnych oporów by się do niego wybrać o poradę, lecz wolę nie rzucać się od razu na głęboką wodę, wolę stopniowo, więc pierw pytam się Was o jakieś dobre sposoby, dzięki z góry i pozdrawiam
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Od kiedy masz problemy z tak krótkim stosunkiem? Na początku musisz postarać się wyszukać przyczynę. Czy zmieniłeś ostatnio tryb życia, masz więcej stresu?
Jest sporo suplementów dostępnych w aptekach, które przedłużają czas stosunku, ale warto najpierw wiedzieć skąd się bierze problem, żeby leczenie było skuteczne.
 
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wro
1. Prezerwatywy przedłużające stosunek.
2. Suplementy i inne przedłużające sto...
3. Podczas seksu, gdy jest Ci zbyt przyjemnie na tyle, że może dojść do wytrysku, pomyśl o czymś okropnym bądź nudnym. Myślenie działa cuda.
laugh.gif
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Nic się w moim trybie życia nie zmieniło, po prostu tak jakoś nagle się to stało. Co do prezerwatyw to próbowałem, lecz nie działają na mnie zbyt dobrze, a tak na marginesie kochamy się raczej bez gumki (kobieta bierze tabletki). Próbowałem sobie myśleć o czymś okropnym, może i pomagało, ale wcale to nie jest fajne tak jamo jak i zwalić sobie przed - praktycznie zerowe doznania, nie polecam. Jakieś inne sposoby? A co do tych suplementów, to jakie?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
1. Prezerwatywy przedłużające stosunek.
2. Suplementy i inne przedłużające sto...
3. Podczas seksu, gdy jest Ci zbyt przyjemnie na tyle, że może dojść do wytrysku, pomyśl o czymś okropnym bądź nudnym. Myślenie działa cuda.
laugh.gif

Prezerwatywy raczej nic nie daja, testowane z ciekawosci w moim zwiazku. Lipa
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
1. Prezerwatywy przedłużające stosunek.
2. Suplementy i inne przedłużające sto...
3. Podczas seksu, gdy jest Ci zbyt przyjemnie na tyle, że może dojść do wytrysku, pomyśl o czymś okropnym bądź nudnym. Myślenie działa cuda.
laugh.gif

1.
3.
nie dziala
2.
nie probowalem ;]
 
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wro
Tabletki CORrige A zawierają 8 składników, które powodują:

  • opóźnienie orgazmu do 60 minut,
  • intensywniejszy orgazm,
  • zwiększenie produkcji plemników.


CORrige A
gwarantuje do 15 minut dłuższy stosunek już pierwszej nocy. Hit na rynku amerykańskim – 200 tys. zadowolonych klientów!


To jedyny preparat na rynku, który nie tylko przedłuża stosunek, ale sprawia, że bardzo szybko nabierasz ochoty na następny!


Trójeczka z mojego zbioru porad nie zadziała u wszystkich, wiadomo. Natomiast tabletki polecam poprzez rekomendacje znajomego, który miał taki kłopot - dobrze zainwestowane 79,- w aptece.
laugh.gif
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Nic się w moim trybie życia nie zmieniło, po prostu tak jakoś nagle się to stało. Co do prezerwatyw to próbowałem, lecz nie działają na mnie zbyt dobrze, a tak na marginesie kochamy się raczej bez gumki (kobieta bierze tabletki). Próbowałem sobie myśleć o czymś okropnym, może i pomagało, ale wcale to nie jest fajne tak jamo jak i zwalić sobie przed - praktycznie zerowe doznania, nie polecam. Jakieś inne sposoby? A co do tych suplementów, to jakie?

Ile to już trwa?
Myślę, że powinieneś wybrać się do lekarza, ponieważ nawet suplementów nie powinno przyjmować się na własną rękę.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Jest to mozliwe.

Moze po prostu jeden facet jest w lozku dobry a inny beznadziejny ;]
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Każdy przypadek jest indywidualny, u każdego lepiej zadziała coś innego. Rady są jak najbardziej wskazane, ale skutki będą inne u wszystkich.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jeżeli chodzi o mnie to nigdy się nie odnosiłem z tym nie wiadomo jak, bo ogrem to ja nigdy nie byłem brykającym bez końca, taka jest prawda ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Slyszalam, ze warto zeby facet zmasturbowal sie przed stosunkiem z pare godzin, godzine przed i wtedy moze byc wytrzymalszy troche.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Czytać trzeba troch uważniej, bo tego sposobu nie będę stosował :)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Slyszalam, ze warto zeby facet zmasturbowal sie przed stosunkiem z pare godzin, godzine przed i wtedy moze byc wytrzymalszy troche.

Najlepiej jak Pani sie zajmie swoim panem przed :p odczekaja z 15 min i mozna od nowa "jechac" z tym tematem i napewno bedzie dluzej ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Najlepiej jak Pani sie zajmie swoim panem przed :p odczekaja z 15 min i mozna od nowa "jechac" z tym tematem i napewno bedzie dluzej ;)

No tak. Niewazne kto to zrobi, ale najlepiej partnerka, chodzi o sam fakt, ze potem moze byc wytrzymalszy.

Przepraszam, ze napisalam, zeby to zrobil on zapominajac, ze nie robi tego, bo wiadomo to tez moze uzaleznic, nie chodzilo mi koniecznie ,by on robil tylko sam fakt bycia wytrzymalszym., bo ja tez bym sama nie chciala, tylko by partner, bo sama nie robie.
 
Do góry