Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie w Krakowie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Uzzzzi101

Uzzzzi101

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 22:37

Hej
Chciałam Was zapytać, w którym miejscu Krakowa najlepiej kupić sobie mieszkanie i dlaczego? Doradźćie...
  • 0

#2 celebrytka

celebrytka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2011 - 12:27

A czego szukasz? troche mało szczegółów podalaś. Ja najbardziej lubie Stare Miasto, Kazimierz, Podgórze. tylko tam glownie stare budownictwo, z nowych inwestycji w centrum to budynki przy ulicy szlak. Napisz coś wiecej ja też jestem na etapie kupna mieszkania wiec sie juz troche orientuje
  • 0

#3 Uzzzzi101

Uzzzzi101

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2011 - 23:13

Najbardziej interesują mnie okolice centrum. Mogą być nowe inwestycje jednak solidnie wykonane bym mogła czuć się swobodnie w moim mieszkaniu i bym nie musiała słuchać jak w nocy sąsiad chrapie za ścianą (niestety nowe budownictwo ma to do siebie). Może być to również mieszkanie w starej kamienicy, ale zadbanej, nie przypominającej swoim wyglądem slumsów.
  • 0

#4 Esterella

Esterella

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 10 maj 2011 - 15:13

Tutaj raczej nikt nie poleci Ci konkretnego mieszkania, bo cięzko w tej kwestii doradzać, ale chyba najlepiej jesli bedziesz śledzić ogłoszenia o sprzedaży mieszkań. Bardzo dużo jest takich, gdzie mozna szybko coś fajnego znaleźć, zobacz różne portale, również te ogłoszenia nieruchomości w Krakowie, w ten sposób jest największa szansa, aby znaleźć coś atrakcyjnego.
  • 0

#5 celebrytka

celebrytka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 maj 2011 - 14:22

to sprawdź sobe ofertę angel city moze akurat tam ci bedzie pasowało
  • 0

#6 celebrytka

celebrytka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 11:33

AC jest o tyle fajne, że jest nowe a w centrum poza tym w środku będzie fitness i będzie patio do dyspozycji mieszkańców
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 CargO

CargO

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 30 czerwiec 2011 - 12:35

Najlepiej jest kupić mieszkanie w centrum ale to wiadomo wiąże się ono z większymi kosztami. Natomiast jeśli chcesz nieco zaoszczędzić to warto przyjrzeć się mieszkaniom na ruczaju (teraz bardzo dużo nowych bloków tam powstaje, i budują tramwaj do centrum także połączenie będzie dobre).
  • 0

#8 adrian35

adrian35

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 październik 2012 - 07:13

Ostatnio bardzo modna i pożądana przez inwestorów jest wola justowska w Krakowie. Powstało tam wiele interesujących inwestycji mieszkaniowych, ostatnio kolejna - luksusowe apartamenty "Wola" - bardzo nowoczesne i funkcjonalne mieszkania idealne dla ludzi sukcesu.
  • 0

#9 neil

neil

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 październik 2012 - 08:17

Widziałem te apartamenty "Wola", bywam często w tych okolicach więc widziałem jak się budują. Całkiem fajnie się zapowiadają
  • 0

#10 Guest_Fafarafa_pl_*

Guest_Fafarafa_pl_*
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 12:00

Najlepiej jeżeli bedzie to przytulne,ciche i spokojne miejsce. Nie jestem z Krakowa wiec słabo się orientuje,poczekajmy na odpowiedzi użytkowników właśnie z tego miasta.
  • 0

#11 aniag1

aniag1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 październik 2012 - 00:21

Polecam Kurdwanów albo Salwator. bardzo fajne dzielnice spokojne i zadbane
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 misiak_m

misiak_m

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:49

Ja czytałam ostatnio, że Ruczaj to fajne miejsce na kupno mieszkania w Krakowie. Jest kilka bardzo przyzwoitych inwestycji w tym rejonie, cały czas coś budują... Czytałam, że np firma Sobola oferuje dość fajne mieszkania na Obozowej. Z tego co widzę, mają jeszcze kilka wolnych mieszkań http://sobola.pl/. Pozdro
  • 0

#13 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 19:49

Ja już niestety nie mieszkam w Krakowie, ponieważ za praca wyprowadziłam się do Wawy i tam kupiłam mieszkanie od firmy Gant i wiem, że też budują w Krakowie, więc można sprawdzić, może komuś się przyda:) 

• 0

#14 zlota-raczka

zlota-raczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:08

i zadowolony jesteś z mieszkania?warto było wyjechać, bo biorę podobną opcję pod uwagę
  • 0

#15 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 13:00

Jestem zadowolona bardzo, w końcu sama wybierałam, ale jeszcze bardziej jestem zadowolona z pracy i nie żałuję tej decyzji wcale! Poza tym do Krakowa nie jest aż tak daleko, to nie na końcu świata:) Mam nadzieję, że mieskzanie wykończę do wiosny i będę mogła się wprowadzić:)
  • 0

#16 zlota-raczka

zlota-raczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 21:04

to może też się przemogę i wyjadę;] i będę szukać mieszkania
  • 0

#17 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:35

a to już samemu trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, gdzie chcesz najbardziej mieszkać. Mnie się marzy kamienica na Kazimierzu.

Użytkownik Gressil edytował ten post 24 listopad 2013 - 05:44
Usunięto reklamę.

• 0

#18 tetraoksymoron

tetraoksymoron

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2013 - 10:18

w którym miejscu Krakowa najlepiej kupić sobie mieszkanie

W zasadzie ja zawsze myślę pod kątem czasu dojazdu na uczelnię i do pracy, więc Ty również powinieneś obrać jakiś główny priorytet. Mi odpowiadają Krowodrza, a tam akurat ma swoje mieszkania Kozioł Invest Group. Jak interesują Cię jeszcze przypadkiem Mydlniki albo Libertów to też możesz sprawdzić ich ofertę.

• 0

#19 deedra

deedra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 14:27

owszem to jest dobre kryterium wyboru, żeby kupować pod kątem tego, żeby było blisko do pracy, ale jednak się może to zmienić, różnie z pracą bywa i się może okazać, że mamy problem z dojazdem. Więc może lepiej by było kupić takie mieszkanie, gdzie wszędzie będzie blisko? Mnie się marzy mieszkanie w kamienicy, w dobrej lokalizacji, żeby uniknęła właśnie tych kłopotów z dojazdem. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 frezja89

frezja89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip