Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Oczyszczanie organizmu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Pal48

Pal48

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 13:37

Bardzo proszę o pomoc. Moja córka, osoba 25-cio letnia, od ok. 1,5 miesiąca stosuje Colonix w celu oczyszczenia organizmu. Program oczyszczania właśnie takimi preparatami zalecił lekarz z prawdopodobnym rozpoznaniem pasożytów. Efekty jednak są bardzo mizerne, a ostatnio nawet opuchły jej dłonie. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje. Może ktoś stosował taką kurację? Ostatnio dowiedziałem się także o badaniach w Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM, które diagnozuje za pomocą elektroakupunktury wg metody dr Volla. Na ile taka diagnoza może być rzetelna? Działają ponoć od 2008 roku i takie badania są od dawna stosowane na zachodzie, ale nie wiem, może chodzi tylko o kasę? Takie badanie kosztuje 120 zł. Czy ktoś korzystał z usług tego Centrum Diagnostyki? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje w tym temacie.

Pozdrawiam.
  • 0

#2 helena66

helena66

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 sierpień 2011 - 10:13

Poszukaj czy w twoim mieście jest gabinet ( może to być gabinet lekarski, odnowy biologicznej czy też kosmetyczny ) który posiada urządzenie body detox - polecam zabiegi są bardzo skuteczne po czterech - pięciu zabiegach wiele dolegliwości mija bezpowrotnie.
http://[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport].com

Użytkownik helena66 edytował ten post 03 sierpień 2011 - 10:17

• 0

#3 orkus

orkus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 05 sierpień 2011 - 10:17

Też w pierwszej kolejności udałbym się do lekarza, lecz jeśli chodzi o kuracje oczyszczające to stosowałem kiedyś Untoxin i bardzo dobrze działał, więc możesz pomyśleć o zmianie preparatu. To jest kwestia indywidualnego podejścia. Do tego można by się jeszcze diecie przyjrzeć, bo ona też czasem źle wpływa na organizm, a nawet nie czasem a bardzo często.
  • 0

#4 niedozwolony_nick

niedozwolony_nick

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 102 postów

Napisano 05 sierpień 2011 - 11:00

Oczyszczanie organizmu można zacząć od picia dużej ilości wody mineralnej (min. 2 litry dziennie), zrobić sobie dietę oczyszczającą np. za pomocą koktajlów (dieta koktajlowa), która trwa np. 2-3 dni, super oczyszcza. Na początku może być cięzko ale mozna sie przyzwyczaić, drugiego dnia ma się juz mega motywacje zeby to kontynuowac :D ale najlepiej zrobic to w weeekend kiedy nie chodzi się do pracy, bo w pracy to raczej ciężko byloby wyciskac swieze soki.
  • 0

#5 Szymek_22

Szymek_22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 06 sierpień 2011 - 11:55

Najstarszym i bardzo skutecznym sposobem na oczyszczenie organizmu jest po prostu jednodniowa głodówka :) Nic nie jeść, tylko pić wodę. W razie potrzeby powtarzać co jakieś czas :)
  • 0

#6 marcra

marcra

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 10:09

Najstarszym i bardzo skutecznym sposobem na oczyszczenie organizmu jest po prostu jednodniowa głodówka :) Nic nie jeść, tylko pić wodę. W razie potrzeby powtarzać co jakieś czas :)

Na rynku jest wiele preparatów, które mają za zadanie oczyszczenie organizmu: np Colon Pack ale rzeczywiście chyba najlepsza jest głodówka.
Pozdrawiam
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 zielone_jabluszko

zielone_jabluszko

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 17:59

Radzę dowiedzieć się czy córka nie cierpi na przerost drożdżaków (drożdżycę), one powodują wieeeeeele chorób i dolegliwości a ich leczenie nie jest bardzo skomplikowane.
  • 0

#8 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 14 luty 2012 - 13:31

W oczyszczaniu orgaznimu pomocna może być medycyna naturalna. Dobrze jest na przykład pić herbatkę ESSIAC. Jest to mieszanka czterech ziół, dzięki której organizm oczyszcza się z wszelakich toksyn. Na pewno jest to o wiele lepszy sposób niż różnego rodzaju głodówki.
  • 0

#9 Guest_magiczna_*

Guest_magiczna_*
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 18:20

W oczyszczaniu orgaznimu pomocna może być medycyna naturalna. Dobrze jest na przykład pić herbatkę ESSIAC. Jest to mieszanka czterech ziół, dzięki której organizm oczyszcza się z wszelakich toksyn. Na pewno jest to o wiele lepszy sposób niż różnego rodzaju głodówki.

Dobrze jest w ogóle dużo pić, mnie doskonale oczyszcza woda źródlana
  • 0

#10 marylka100

marylka100

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:47

Dużo wody, zdrowa żywność, odstawić wszelkie używki plus skuteczny sumplement. Wiem, co mówię bo sama zmagałam się z problemamy gastrycznymi przez długi czas. Od kilku miesięcy zdrowo się odżywiam stosuję colonpack i czuję się bardzo dobrze, nawet kilka kg ubyło ;)

• 0

#11 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 20:18

Nie dziwię się, że efekty są mizerne bo to co robi to czysta głupota wynikająca z niewiedzy.

Jedynym absolutnie doskonałym sposobem na oczyszczenie organizmu jest głodówka z piciem wody przez 21 dni.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 akluska85

akluska85

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 20:49

tylko potem trzeba pamiętać, żeby się nie obżerać, bo jest to zgubne w skutkach... :(

• 0

#13 majszka

majszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 08 maj 2015 - 13:33

głodówka przez 21 dni :huh: tak długo? :(

• 0

#14 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 16:05

Majszka - zależy co chcesz osiągnąć i co wyleczyć.

• 0

#15 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 04:18

Taka głodówka jeżeli nie jest konsultowanaz specjalistą to może skutkować śmiercią
  • 0

#16 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 09:13

wiki9969

Taka głodówka jeżeli nie jest konsultowanaz specjalistą to może skutkować śmiercią 

Największa bzdura jaką słyszałem w tym temacie :)

Bez wody wasi lekarze twierdzą, że organizm wytrzyma 7-14dni i mają rację. Wielu z was nie osiągnie nigdy bretarianizmu w tym wcieleniu i samodzielne próby skończą się śmiercią - ale głodówka oparta na wodzie była stosowana nawet w średniowieczu, znam osoby, które to przeprowadzały i zgadnijcie co się stało - nikt nie umarł : )

• 0

#17 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:24

Największa bzdura jaką słyszałem w tym temacie

Skoro uważasz, że to bzdura to spróbuj swoich sił. Zobaczymy jak długo nie będziesz miał skutków ubocznych.

• 0

#18 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 23:04

wiki9969

Skoro uważasz, że to bzdura to spróbuj swoich sił. Zobaczymy jak długo nie będziesz miał skutków ubocznych.

Chemia organizmu jest odzwierciedleniem systemu energetycznego człowieka a system energetyczny jest odzwierciedleniem systemu przekonań danej istoty. Jeśli zrobisz głodówkę z przekonaniem, że wystąpią efekty ubczone, tak zachowa się organizm.

Głodówki to stara metoda praktykowana praktycznie w każdym miejscu na Ziemi, lecz najmniej w krajach tzw rozwiniętych. Programy naprawcze, które inicjują się automatycznie w waszych ciałach fizycznych w razie chorób działają najdoskonalej na zwierzętach, które nie są spaczone systemem waszych nabytych "dobrych praktyk"

Każde zwierzę kiedy jest chore nic nie je ani nic nie pije - gdyż jego wyższa jaźń mówi mu co jest odpowiednie. Dopiero homo sapiens w swej niesamowitej mądrości "skleił" tak zwane "lekarstwa", które jak zażywacie - uszkadzacie inną część i wpadacie w błędne koło. Weź jakikolwiek lek i przeczytaj jego skutki uboczne, które są sprawdzone na zwierzętach, które z kolei macie za nic.

Co do Twojej odpowiedzi. Inicjuję właśnie swoje DNA i powoli przygotowuję się do tego aby przestać jeść. Choć ja akurat nie jestem dobrym przykładem bo 99,9999% z was gdyby to zrobiła po prostu by umarła.

Mam znajomego, zrobił 21 dni głodówki, nawet chodził do pracy - zgadnij co się stało. Żyje.

• 0

#19 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 16 maj 2015 - 20:13

PS: Swoją drogą właśnie zacząłem 20 dni głodówki tzw inicjacji pranicznej ze wzglęu na dostosowanie się DNA do nowych warunków żywienia.

Użytkownik Naxxramas edytował ten post 16 maj 2015 - 20:14

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 nomado

nomado

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 21 maj 2015 - 09:21

Jedynym absolutnie doskonałym sposobem na oczyszczenie organizmu jest głodówka z piciem wody przez 21 dni.

Co za bzdura!

Powodzenia

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0