Wstydliwa sprawa

Mistero

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej ludzie mam trochę dziwną sytuację. Tak z penisem.
Mianowicie mam na nim jakieś białe kropki średnicy ok. 1 mm
Tylko trochę dziwne mi się zdaje że na dolnej części prącia, rosną mi włosy!
WTF?!
Może ktoś mi z tym pomóc?
 

Cooba_muzyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Prawdopodobnie zamieniasz się w małpę !! Ale nie łam się tym to może być wydarzenie na skalę światową! będziesz znany i BOGATY !!
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Białe kropki na penisie to może być grzybica i wtedy warto przejść się z tym do lekarza. Ale możliwe, że są to prosaki lub kaszaki, czyli coś w rodzaju pryszcza, zakorkowanego gruczołu, który cały czas produkuje wydzielinę. Ponieważ samemu nie jesteś raczej w stanie ocenić, co to jest, proponuję wizytę u lekarza. Aha, kaszaki (czy prosaki) nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. Tylko ich nie wyciskaj! Okolice genitaliów są bardzo podatne na infekcje, a wyciskanie może do nich prowadzić.
 

Cooba_muzyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
teraz na serio - jeśli rok to trwa i nic ci się poza tym nie dzieje to nie ma powodów do niepokoju. Skóra różne ma barwy i mogą być różnego rodzaju wypryski w wyniku np złej diety itp...A jak się bardzo martwisz to po prostu idź do dermatologa bądź urologa, a włoski rosną też na samym prąciu tez tak mam. Kup trymer i się ich poząadź:)
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Może to być jakaś przewlekła alergia przebiegające ze zmianami skórnymi. Zawsze lepiej "dmuchać na zimne", ja zalecam wizytę u lekarza.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
hm lepiej przejdź sie do lekarza, może to nic złego, ale normalnego też nie, na wszelki wypadek lekarz powie co to, a jak nie chcesz to zapytaj na jakimś forum eksperckim, gdzie odpowiadają tylko lekarze.
 
Do góry