Poznam elokwentną

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Jako, że jak mam wolny czas to mi sie trochę nudzi poznam jakąś ciekawą kobiete. Ciekawą czyli wygadaną, mającą jakieś zainteresowania, potrafiącą się odezwać, zadziorną itp. Można powiedzieć, że taką z charakterem, a nie jakąś słodką księżniczke. Kontakt przez pw na forum, ewentualnie przez gg jak dana osoba mnie zainteresuje. Tak wiem, że mam wymagania, ale wolę jedną ogarniętą niż 20 niekumatych. Sam mam 20 lat prawie i szukam dziewczyny w podobnym wieku, ewentualnie troche młodszej. Cya
 

vixi

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
100
Punkty reakcji
2
a Ty panie elokwenty i kumaty co w życiu osiągnąłeś?
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Ojoj, oczywiscie osiągnąłem wszystko co się da, tylko co to ma za znaczenie jeśli chodzi o ten temat?
 
E

eu4yaon

Guest
ja też to wzialem na serio.. poza tym to co bedzieszesz dzieciom opowiadal? "poznałem waszą matke na forumowisku"

ech ten XXI wiek :/
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
ja też to wzialem na serio.. poza tym to co bedzieszesz dzieciom opowiadal? "poznałem waszą matke na forumowisku"

ech ten XXI wiek :/

Padne zaraz-.- A gdzie ja napisałem, że szukam związku?o_O Jakoś nie przypomnam sobie. A nawet jeśli, czysto teroetycznie poznałbym swoją przyszłą żone w internecie, to skrzywdziłbym tym kogoś? Ciekawi mnie co mają opowiadać swoim dzieciom rodzice co poznali sie na:cenzura:ani w klubie, często przez seks w kiblu. No ale to net jest najbardziej fuj sposobem poznawania nowych osób.
 

vixi

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
100
Punkty reakcji
2
Może należy Ci wysyłać CV ? temat idiotyczny, robisz wielka łaskę,że może podasz jej swoje gg a skąd wiesz,że będzie ktoś miał ochotę prowadzić rozmowy z takim zarozumialcem? pępkiem świata nie jesteś. A co osiągnąłeś zadane celowo, żebyś siebie spytał co takiego w życiu osiągnąłeś, że będziesz tu pisać o elokwencji. Gdybyś był taki wspaniały to byś nie musiał szukać znajomości na forum.
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Boze, naprawdę nie mam chęci gadać z taka osobą jak Ty, bo zachowujesz się jakbyś czytać nie umiała i liczyło sie Twoje zdanie, wyrocznio. A więc napsize tak: jeśli osoba wyraziłaby chęć konwersacji to mógłbym sie z nią wymienić numerami gg. Nie jestem zarozumiały, a zdanie z pępkiem świata to już mistrzostwo z Twojej strony. Wspaniały nie jestem, kolejny raz dopowiadasz 90% swojego na mój temat, zupełnie bez podstaw. I naprawdę tak krzywdze was tym że szukam osoby by pogadać przez "kabel"? To niech zostaną usunięte te działy nie ędzie problemu. I rozczaruje Cię mam znajomych i znajome, może nie 300 osob ale gdy mam problem mam się do kogo odezwać mimo że jestem "zarozumiałym pępkiem świata".
 

leydi

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
4
Miasto
Poznań
Kurcze, co za świat :)

Z tego co wiem, to ten dział jest po to, żeby własnie tego typu posty pisać, więc nie rozumiem dlaczego ktoś pisze, że tenże temat jest idiotyczny.

poza tym to co bedzieszesz dzieciom opowiadal? "poznałem waszą matke na forumowisku"

a co jest przepraszam w tym złego? miejsce jak każde inne, a jeśli hipotetycznie znalazłby tu przyszłą żonę, to chyba byłby niezłym szczęściarzem, więc byłoby się czym chwalić.

Odpowiedź dotycząca osiągów- na kilometr śmierdzi ironią i sarkazmem. trochę dystansu ludzie.

Plus to, że to Wy macie jakiś chory problem z tym, że chłopak szuka tu kogoś do pogadania. Czego Wy się przejmujecie, że nikt nie będzie chciał gadać z takim, cytuję "zarozumialcem"? Jeśli faktycznie dziewczyny uznają, że post/autor mogłby być bardziej przyjazny, to się po prostu do niego nie odezwą, więc nie rozumiem skąd u Was ta troska o kolegę ;)

no i ten atak. ah, kochamy to! Pępki świata i tak dalej- wysnute z trzech dwu-zdaniowych wypowiedzi. :eek:k:
 
Do góry