metoda na cellulit

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z Was orientuje się w której klinice w Polsce znajdę to urządzenie http://www.youtube.com/watch?v=KF7INTzcRl4 ? Z tego co wiem Venus Freeze jest wyjątkowo skuteczny w walce z cellulitem i ujędrnia skórę po odchudzaniu. Chciałabym z niego skorzystać, ponieważ uważam, że jest to najlepszy sposób pozbycia się tego niewygodnego problemu.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Zaciekawiło mnie to urządzenie, kiedyś byłam w jednej klinice ale jego z pewnością nie mieli, może to była za mała miejscówka. A masz jakieś inne informacje oprócz filmiku na ten temat? Dla kogog głównie skierowane są takie zabiegi?
 

Tigra1985

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
katjana napisał:
Czy ktoś z Was orientuje się w której klinice w Polsce znajdę to urządzenie http://www.youtube.com/watch?v=KF7INTzcRl4 ? Z tego co wiem Venus Freeze jest wyjątkowo skuteczny w walce z cellulitem i ujędrnia skórę po odchudzaniu. Chciałabym z niego skorzystać, ponieważ uważam, że jest to najlepszy sposób pozbycia się tego niewygodnego problemu.

To urządzenie jest już w Polsce w Warszawie i naprawdę działa bo sama już korzystałam. Znalazłam je przez stronę dystrybutora (podaje poniżej):


Maszyna wydaje się niepozorna ale rezultaty mnie zaskoczyły. Wszystkim gorąco polecam
smile.gif
:)
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
No nie wiem, może efekt jest doraźny, ale wątpię, żeby się długo utrzymywał
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Z tego co się orientuję urządzenie Venus Freeze wpływa wymiernie zarówno na redukcję cellulitu jak również zapobiega jego powstawaniu. Poza tym kształtuje sylwetkę, napina luźną skórę i przeciwdziała skutkom starzenia się.Co ciekawe daje też możliwość znacznego ograniczenia obwodu brzucha, rąk i ud.
 

shocked

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wow! Brzmi kosmicznie! Raczej boje się takich urządzeń. W ogóle boje się poważniejszych zabiegów niż masaże. Czytałam ostatnio tez o mezoterapii stosowanej w leczeniu cellulitu. Podobno zabiegi wykonywane w klinikach medycznych dają niezłe rezultaty. Przed takimi zabiegami tez mam pewne obawy. A Wy co o tym sadzicie? Myślicie ze warto zaryzykować?
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Ja najbardziej bałbym się tego, że wyrzucam pieniądze w błoto, ale to może taki studencki punkt widzenia ;)
 

shocked

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
W sumie ja też się boję wydać pieniądze bez sensu. Muszę jednak przyznać, że ciężko walczy się z cellulitem domowymi sposobami :frusty:
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie super, ale znal lepszy , mniej kosztowny sposób! Bańki Chińskie!!! Sama w nie zainwestowałam, kosztują tylko ok. 30zł a efekt jest szybki i widoczny po paru masażach!!!
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja za to czytałam, że skuteczna jest metoda stop-cellulit. Jest kilka salonów, które w Polsce prowadzą taki program, masz specjalną dietę, jakieś tabletki, suplementy i do tego zabiegi z falami akustycznymi. Podobno nie ważny jest stopień zaawansowania cellulitu, dostosowują zabiegi do każdej kobiety osobno.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Niezły jest ten sprzęt, zaczęłam szukać czy w Polsce faktycznie takie coś jest gdzie oferowane i znalazłam o dziwo na profilu Facebooku kliniki La perla, że oni czymś takim dysponują. Z tego co przeczytała, to ceny nie są jakieś niebotyczne, jak na taką klinikę.
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja chodzilam na biostymulacje :) teraz na Frupi kupilam kupon bo jest za 49 zl , a normalnie place 100 zl. naprawde fajna sprawa, widze zdecydowana poprawe skory:) wiadomo - bez zdrowej diety ciezko sie go pozbyc , ale zabiegi, cwiczenia na Vacu etc. duza daja :)
 

Lilka_29

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Tak a propo cen. Ile kosztuje taka przyjemność na Freezy?
A z cellulitem walczę też innymi sposobami - maści, masaże i Vacu. Ale niestety powraca... :( To chyba rodzinne :)
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
ja też smaruje się i smaruje różnościami:) ale z miłą chęcią skorzystałabym z takiego zabiegu, jak to wygląda w innych miastach, jest to znane i stosowane?
 
H

halek77

Guest
Ja osobiście nie znam, pierwszy raz widzę. Jestem też troche uprzedzona, bo jakoś nie wierze w możliwości takich urządzeń. Mam swoją domową i sprawdzoną metodę, do tego tanią, także przy niej na razie będę się trzymać. Generalnie chodzi o masaże ujędranijące, które skutecznie walczą z pomarańczową skórką. Uzywam Zabłockiej soli termalnej jako środka peelingująco-masującego, przy pomocy rękawicy, ręki lub masażera wykonuję okrężne ruchy po kilkanaście minut dziennie. Skuteczna metoda i osobiście polecam.
 

MariaAntonina

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam zabieg Venus Freeze w Vici Clinic - stosują technologię, która nie dość, że jest skuteczna, to jeszcze zupełnie bezinwazyjna i nieszkodliwa. :) Całość kosztuje 249 zł, także jak na taki zabieg dosyć mało. Z mojej strony polecam, bo sama korzystałam i jestem zachwycona efektami.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Jak cellulit to tylko i wyłącznie fale radiowe, świetnie rozbijają drobinki i dają super efekty.. ja usuwałam pociążowy cellulit w mirackim i nie wyobrażam sobie lepszego efektu :D
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Mi na cellulit najbardziej pomogło regularne chodzenie po górach i na basen :) Dobre rezultaty daje też masaż bańką chińską, niestety jest to dosyć bolesny zabieg.
 

Jokasta31

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że przede wszystkim jednak odchudzanie, bez tego się nei rozbije złogów pod skórą. Chyba że chodzi o ten wodny cell, takiego nie miałam więc nie wiem jak się z nim rozprawić. Przede wszystkim jednak należy zawsze uzbroić się w cierpliwość, bo on sam nie przejdzie, potrzeba mu pomóc i dać na to czas żeby się nie zniechęcić zanim pojawi się efekt. Ja kupowałam sobie spodnie fajne, żzeby mi szkoda nie było, że zasłaniam nogi ;)
 

sitekdan

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
mi się ostatnio pseudodżinsy rozciągnęły po dwóch założeniach tak że całe wiszą więc poszły w kąt bo nie uznali mi reklamacji w sklepie (ps więcej tam nie pójdę za nic w świecie, bo groszy to one nie kosztowały), a dwie wcześniejsze pary pękają obok szwów, a nie na szwach żeby można było sobie zszyć bez problemu. nie mam szczęścia do spodni przy swoim rozmiarze.
 
Do góry