Które najlepsze buty?

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
Siema, zamierzam kupić sobie na wiosne nowe buty, ale nie mogę się zdecydować, może mi doradzicie. Oto moje typy:

1. puma suede
2. puma mid wht
3. puma first round
4. reebok sh
5. adidas se daily

i jesli znacie jakieś fajne buty, w przediale cenowym do 250 zł to podawajcie, bo się nie orientuje co teraz za nowe modele powychodziły i co było by dobre na wiosne.
Prosze o komentarze :)
thx
 

darek916

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pierwsze, albo ostatnie, ale chyba te adidasy lepsze. Ale to moja subiektywna opinia ;d
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Najciekawiej wyglądają adidasy. PUMA MID SPORT FIRST ROUND są w miarę ale ten złoty pasek <_<
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Napisał że na wiosne tak? Więc raczej nie do biegania, ani koszykarskie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Napisał że na wiosne tak? Więc raczej nie do biegania, ani koszykarskie.

Facepalm.


Jestem pełen podziwu dla twojej dedukcji. Idąc twoim tokiem myślenia: glany są na zimę, koszykarskie na lato a piłkarskie na jesień ? A już na poważnie to autor tematu nie napisał jakich konkretnie butów szuka, poczekam na jego odpowiedź.
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
Gressil, chodziło mi o lifestylowe buty na co dzień do chodzenia po dworze i szkole:D
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
wszystkie są dobre najważniejsze żeby były wygodne i wytrzymałe, sam zamierzam sobie kupić buty i będzie to puma, a które lepiej wyglądają czy gorzej to już kwestia każdego indywidualnie jednemu podobają sie a drugiemu nie
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Mi bardzo wygodnie chodzi się w burtach adidasa i dlatego polecam ta markę. Napewno odpada Puma,bo odstarszają mnie swoim wyglądem. A te adika nawet kolor mają ładny.
 

KamilZmil

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam dwie pary adidasów ZX wytrzymałe i co najważniejsze wygodne.Jak narazie to nie zamierzam zmieniać marki.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
To oczywiście kwestia gustu,ale jeżeli ma być szczery to mi osobiście najbardziej podobają się buty z ostatniego linku i właśnie nimi bym się zainteresował,cenowo też nie powinny wyjść drogo.
 
B

bajderman

Guest
Nie chcesz spróbować znaleźć czegoś tańszego? Te wszystkie buty, które pokazujesz mają stawki z kosmosu ;-) Jeśli na bucie nie będzie nazwy znanej firmy to takiej samej jakości buciki kupisz dużo taniej.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
natulka123 napisał:
Dlaczego faceci zawsze szukają sportowych butów do chodzenia typu adidas? Serio jest dużo większy wybór. Ja osobiście nie poradzę, którą z tych podanych par wybrać, bo to jest kwestia gustu. Chcę tylko zwrócić uwagę na inny wybór:
http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie_OBUWIE-MESKIE-101.html
otóż to, podzielam tę opinię, ale są wyjątki od tego 'zawsze'
wydaję mi się, iż to kwestia dojrzewania do odpowiednich wyborów, aktualnie na ulicy widuję się mnóstwo sportowych butów, a dlaczego tak jest? pewnie ze względu na brak zainteresowania modą w tym kraju, bo po co się 'ładnie' ubierać jak można byle jak i wygodnie? :)
 
K

KamilKA01

Guest
Jak dla mnie NewBalance sa najlepsze biegam w nich od zawsze sa super, żadnych odcisków ani urazów od kostki w dół, wg mnei jedne z najlepszych botów do biegania
 
Do góry