Potrzebuje Pomocy

hevil

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.


Oto moj problem. Mieszkam poza granicami kraju w moim rodzinnym domu jestem co 2-3 miesiace. Mieszka tam razem z moja mama moj mlodszy brat (20). Od kilku miesiecy mama zaczela sie bardzo niepokoic gdyz on nie wraca na noce a czasami wychodzi w piatek i wraca w niedziele. Zauwazyla ze zachowuje sie rowniez bardzo agresywnie i niespokojnie w domu tak jak by byl naladowany jakimis dynamitem. Probowalysmy z nim porozmawiac na spokojnie ale jakos to nie daje efektu. Jesli juz jest w domu to przesjaduje na nk.fb.gg itp nie pozwala dotykac prawie wcale swojego komputera a jesli juz to stara sie byc w pokoju kiedy sie z niego korzysta tak jaby mial wiele do ukrycia. Nie moge go ani kontrolowac ani szpiegowac ale z rozmow z przyjacolmi wychodzi ze popadl w niezbyt fajne towarzystwo.

Potrzebuje zamontowac na jego kompie jakis dobry, bardzo dobry keylogger z mozliwoscia przegladania calej zawartosci wpisow i tego co mu sie wyswietli na ekranie. ale niestety musze miec dostep do tych danych ze swojego komputera ktory mam poza domem w innym kraju. Musze jakos sie dowiedziec z kim lazi tymi nocami i co on naprawdw tak robi. Bo moja mama sie przez niego wykonczy niedlugo. Niestety ma on jakies tam pojecie o kompach wiec potrzebuje naprawde czegos dobrego.
Napiszcie mi prosze jakiego keyloggera ktorego najtrudniej wykryc (moze byc nawet wersja platna).
Prosze o rady
Dziekuje.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie nic dziwnego. Jeżeli kupisz któryś z podanych przeze mnie loggerów to od sprzedawcy powinieneś otrzymać instrukcję w jaki sposób posługiwać się programem. Możesz skorzystać z darmowego keyloggera ale w większości antywirusy je wykrywają. Możesz też poprosić o napisanie takowego jakiegoś programistę lub zlecić napisanie go odpłatnie.
 

hevil

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie nic dziwnego. Jeżeli kupisz któryś z podanych przeze mnie loggerów to od sprzedawcy powinieneś otrzymać instrukcję w jaki sposób posługiwać się programem. Możesz skorzystać z darmowego keyloggera ale w większości antywirusy je wykrywają. Możesz też poprosić o napisanie takowego jakiegoś programistę lub zlecić napisanie go odpłatnie.

Nie znam takich ludzi ktorzy by mi mogli napisac. A druga sprawa to iz we wtorek wyjezdzam a dzis wlasnie brat poszedl na impreze i wroci zapewne dopiero jutro wieczorem wiec zostalo mi niewiele czasu by to zrobic. Troche szukalam i na roznych stronach. Znalazlam refoga czy to dobry produkt?

Czy z tego Ghosta ten Advanced Keylogger by wystarczyl.
 
Do góry