Chelsea Londyn

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich fanów The Blues.

Jak długo kibicujecie Chelsea ?

Dlaczego Chelsea ?

Ulubiony piłkarz ?

Ja kibicuje od dawien, dawna ;P

Dlaczego Chelsea ? Bo ich po prostu "kocham"

Ulubiony piłkarz to Franco Di Santo


Przestroga do innych, ze Stamford Bridge już nie wyjdziecie, ulegniecie temu klimatowi rzecz jasna ;P
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
No nie wiem, swego czasu niemal im nie uległem, ale szybko się opamiętałem i zrozumiałem, że ManU nie ma sobie równych. smile.gif


Czyli sezonowy kibic ?


Fanem nie jestem ale lubię oglądać jak grają mruga.gif

Akurat do pięknej gry brakuje już tylko klasowego pomocnika skrzydłowego: może David Silva (?) ;]


Nie wierzę, że nikt tutaj nie kocha Chelsea Londyn ;/ Takie dużo forum.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja jestem kibiciem juz od ponad 4 lat, i zakochałem sie bez pamieci, mimo ze ostatnio nie wiedze im sie najlepiej. Moim ulubiony pilkarzem jest Frank Lampard.
 

breezzy

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Juz za miesiac LM i pierwszy mecz pomiedzy The Blues a Stara Dama..:)
Jestem kibicem Juventusu, jestem pewien, ze was pokonamy. Pozdro
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Ja jestem kibiciem juz od ponad 4 lat, i zakochałem sie bez pamieci, mimo ze ostatnio nie wiedze im sie najlepiej. Moim ulubiony pilkarzem jest Frank Lampard.


Witam i szacuneczek dla ciebie.


Manchester vs Chelsea 3:0
pokonaliśmy was

Się tak zdarza, że drużyna przegrywa, ale i tak się od niej nie odejdę. Nawet jak spadną do III Ligii, czego bym nie chciał nigdy w życiu.



Ostatni mecz: Southend 1:4 Chelsea. Luis zagrał 3 zawodnikami z przodu i już widać efekty, mimo iż była to drużyna na niskim poziomie. Myślę i mam nadzieję że Chelsea podniesie się i wygra Ligę Mistrzów, Ligę i Puchar Anglii

A co do meczu w Lidze Mistrzów, to myślę iż będzie to ciężki i ciekawy mecz. Obie drużyny są bardzo dobre, ale wygra Londyńska Chelsea.
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Ostatni mecz: Southend 1:4 Chelsea. Luis zagrał 3 zawodnikami z przodu i już widać efekty, mimo iż była to drużyna na niskim poziomie. Myślę i mam nadzieję że Chelsea podniesie się i wygra Ligę Mistrzów, Ligę i Puchar Anglii

Hehe trochę nie za duże oczekiwania :D ?? Będzie ciężko :p
Osobiście nie jestem fanem Chelsea, ale lubię ich oglądać, grają ładny football ;)
 

Zylka1920

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę i mam nadzieję że Chelsea podniesie się i wygra Ligę Mistrzów, Ligę i Puchar Anglii

Z tego co tu napisałeś to macie szanse (nie duże) tylko na Puchar Anglii, ale życzę wam powodzenia we wszystkich tych rozgrywkach.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
A dziś po pięknym meczu (przez który omal dostałem zawału) Chelsea wygrała 2:1 i pokazała charakter...aż przypomina się sezon 2004/2005, w którym walczyli do końca (wtedy zasługiwali na przydomek "Lwy", po meczu z ManU byłem załamany, że niżej nie da się upaść. Mecz z Southend narobił mi nadzieji na lepsze jutro, ale gdy do 87 przegrywali z Stroke, to było mi naparwdę przykro. Ale Belletti i mój Bóg Frank Lampard, przynieśli nam chwałę i pokazali, że wciąż jesteśmy groźni. A o tym, że FL8 znów Nas ratuje to nie wspomne, to Żywa Legenda i ciesze się, że został...

Po każdym meczu będę starał się wygłaszać swoją opinię, innych fanów CFC, również zapraszam, przez ostatnie tyg mieliśmy się czego wstydzić, ale teraz możemy wyjść z cienia... :p

POZDRAWIAM I LICZĘ NA ROZWÓJ TEMATU!
 

DziQReprezentujeJP

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ostrołęka
Najbardziej z Londyńskiej drużyny wole Arsenal ponieważ kanonierzy mają ciekawą historię a Chelsea nie ma trofeów europejskich :) a najbardziej z Angielskiej piłki lubię Leeds United BB) a takie do Ciebie pytanie Cescex od ilu lat kibiucujesz Chelsea od 3 lat ?? Ostatnio Chelsea nie pokazuje za bardzo dobrej piłki dziś szczęśliwie wygrała po nie za ciekawej grze u siebie Stoke City 2:1 gola na wagę zwycięstwa strzelił Lampard w 90' minucie.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
przez ostatnie tyg mieliśmy się czego wstydzić

Ja się nigdy nie wstydziłem temu iż kibicuje Chelsea

cescex od ilu lat kibiucujesz Chelsea od 3 lat ??

Gdzieś od 5 klasy szkoły podstawowej czyli teraz będzie 7 rok.


Odnośnie meczu ze Stoke City, to zagraliśmy do końca. Ale mimo wygranej straciliśmy Joe Cole'a który to doznał kontuzji w meczu z Southend, nie zobaczymy go raczej do końca sezonu ;/ wydaję mi się że zastąpi go Salomon Kalou. Chociaż nie mam nic przeciwko ściągnięciu Davida Silvy z Valencii
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No odnośnie Joe Cola to załamka...może ostatnio nie prezentował się super ale to stały punkt zespołu...ale z drugiej strony to szansa dla S. Kalou...zobaczymy jak się ułoży nam reszta sezonu...

Jesteśmy po kolejnym meczu...Chelsea nie bez małej sensacji (remis w pewnym momencie) wygrywa po wielkim powrocie Ballacka (szczególnie 2 bramka - rzut wolny bardzo fajny). No i po prostu genialna bramka Franka Lamparda...cudowny rzut wolny...grali całkiem całkiem...najwyższe oceny otrzymali Ballack i Lampard (po 8), na dobre trzeba zaliczyć również niezłe wejście Drogby...wg mnie Chelsea powoli wraca do formy i będzie tylko lepiej...Pozdrawiam i czekam na wasze opinie!
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Jesteśmy po kolejnym meczu...Chelsea nie bez małej sensacji (remis w pewnym momencie) wygrywa po wielkim powrocie Ballacka (szczególnie 2 bramka - rzut wolny bardzo fajny). No i po prostu genialna bramka Franka Lamparda...cudowny rzut wolny...grali całkiem całkiem...najwyższe oceny otrzymali Ballack i Lampard (po 8), na dobre trzeba zaliczyć również niezłe wejście Drogby...wg mnie Chelsea powoli wraca do formy i będzie tylko lepiej...Pozdrawiam i czekam na wasze opinie!

Ano, Chelsea wygrało ostatnio 3:1. Natomiast jeżeli chodzi o Ballacka, to może w końcu powróci wielki Niemiec. Jeszcze jakby tak Deco powrócił do swojej najlepszej formy. Wtedy byłoby miodnie, środek pola zawsze wtedy należy do Chelsea: Ballack, Lampard, Deco.

Szkoda że Scolari nie daje pograć młodym zawodnikom: di Santo, Stoch. Trzeba kreować swoje młode "gwiazdy".


Wspaniała wygrana z Boro!! Piękne bramki Kalou!! - teraz Liverpool - Chelsea
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No szkoda, że LFS nie daje pograć młodym, bo mamy dobrych młodych zawodników...ale poczekajmy. Co do meczu z Boro, to fakt nie są oni w najlepszej formie (bodaj 17 miejsce w tabeli), ale grali nieźle i wygraliśmy po dobrym meczu...no a, że Kalou jest dobrym zawodnikiem, wiedziałem od dawna i w końcu daje to profity...tak samo jak Obi Mikel, który przyszedł w podobnym czasie do CFC...Deco mnie martwi...grał dobrze (piłkarz sierpnia), a teraz przycichł...ale wierzę w niego, że się odbuduje...

A co do meczu z LFC...patrze na niego z niepokojem i ciekawością...Boję się, że 2 raz z nimi przegramy, ale jestem ciekaw, bo ostatnie mecze pokazują, że wracamy do formy...no zobaczymy...Niedziela, godz. 17.00, Antfield Road...

Pozdrawiam Wszystkich Fanów Chelsea!
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Serce wypełnił smutek, a zarazem ogromne zdenerwowanie. Chelsea dziś przegrało z LFC, tak jak to zawsze sędzia przeciwko Chelsea: czerwona kartka dla Lamparda.

Mimo porażki i faktu iż Chelsea nie dobrze się wiedzie w tym sezonie, to nadal pozostaje wiernym kibicem. Wciąż kocham swój klub i nigdy nie przestane.

Co do meczu to szkoda że nie grali młodzi. Ale to LFS jest trenerem, nie ja.


Teraz zobaczymy kto tak na prawdę Kocha Chelsea
 
Do góry