ściągacie czy online?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Vess

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Z reguły online, choć zdarza się (może nie nagminnie, ale dosyć często), że gromadzę sobie na dysku anime w formacie .3gp i oglądam z telefonu po nocach.
 

Kaitlyn

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Tak samo jak Vess. Na telefonie i w nocy lub w szkole jak jest nudno :p
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Raczej ściągam, rzadko online.
Odcinki wychodzą szybciej i są w lepszej jakości.
 
R

Rydian

Guest
Ja nie mam cierpliwości, aby gapić się na pasek pobierania (tak, wiem że buforuje, się często jeszcze dłużej, ale po prostu download mnie wkurza :p )
Praktycznie zawsze oglądam online, chociaż coraz częściej zauważam zjawisko że znacznie trudniej jest znaleźć szybko nowe odcinki online :(
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Ja zazwyczaj ściągam; to jeszcze nawyk z czasów, gdy anime online nie były tak rozpowszechnione. Poza tym w anime online jakość odcinków i napisów to zawsze loteria, a w ściąganych mogę mieć pewność, że ściągam najlepszą wersje i najlepsze napisy z dostępnych. Online oglądam głównie wtedy, gdy nie mogą znaleźć odpowiedniej wersji do ściągnięcia. No i wersję ściągniętą można obejrzeć z różnymi rzeczami jak na przykład dźwięk 3d, czy innymi wspomagaczami z Playera.
 

Xaran

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Tak, szczególnie że jej ratyfikacja została zawieszona >.>

Co do tematu : online.
 
1

123mamut

Guest
najlepiej online bo po co nie potrzebnie dysk zaśmiecać skoro i tak po obejrzeniu to londuje w koszu.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ja online, ale też u mnie trzeba wziąć poprawkę, że anime oglądam sporadycznie i zazwyczaj z polecenia^^.

P.S. Pincerka prześwietna sygnaturka :D .
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Ja oglądam online. Poco mam ściągać, skoro w necie zobaczę za darmo, w dobrej jakości i nie będę tracił pamięci na kompie?
 
Do góry