Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaka szkoła językowa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 heerman1

heerman1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 15:53

Nauka w szkole może czasami być nawet skuteczna, ale należy pamiętać, że niestety podział jest dość klasyczny grupa bardziej zaawansowana, lub mniej. Dlatego też warto dodatkowo wybrać szkołę, która da możliwość konwersacji i zajęć z Nativami. Ja akurat wybrałam w Warszawie English For You i jeste happy, gdyż mogę sobie duuuużo pogadać i poćwiczyć angielski w mowie. Mogę dodatkowo uczestniczyć w warsztatach konwersacyjnych. Takich zajęć niestety w zwykłej szkole nie ma. Oprócz tego

Odczucia jeżeli chodzi o English For You mam bardzo pozytywne odczucia. Miejsce, gdzie z przyjemnością się przychodzi. Według mnie najlepsza i najbardziej solidna szkoła w Warszawie. Lektorzy z kwalifikacjami i umiejętnościami w przekazywaniu wiedzy. Dotyczy to zarówno polskich lektorów i native speakers. Małe grupki i nacisk mówienie. Generalnie dobre miejsce na naukę angielskiego. Szkoła działa od 1999 roku. Doświadczenie jest.

• 0

#42 viola1308

viola1308

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 199 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 07:39

Ja proponuje bardziej się przyłożyć w szkole i nie wydawać kasy na szkoły językowe :)
Ja wszystko robię sam , w domu - poświęcam angielskiemu co najmniej godzinę dziennie i nie narzekam...

To prawda. Trzeba poświęcać sporo czasu, choćby na naukę słówek. Bez nich znajomość gramatyki na nic.

Użytkownik viola1308 edytował ten post 14 lipiec 2015 - 07:39

• 0

#43 Olixen

Olixen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 08:10

A nie lepiej wybrać się na studia filologiczne?

• 0

#44 pawso44

pawso44

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 19:59

Studia trochę trwają, dużo szybciej się można nauczyć języka na dobrym kursie np. w szkole językowej (wiem, że dobry jest speak up). Chyba, że ktoś ma czas i pasjonuje go język etc to wtedy studia to dobry wybór

• 0

#45 kermelaa

kermelaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 11:12

A co polecicie w Krakowie? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#46 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:15

Nie wiem na jakim kursie Ci zależy, ale podejrzewam, ze podstawy języka angielskiego juz jakieś masz. W takim przypadku polecam zobaczyć sobie ofertę firmy Norton:

https://norton.edu.p...lskiego-krakow/

Z uwagi na to, że oferują kursy języka angielskiego dla firm z dofinansowaniem rzędu 80%....Kursy u nich są dopasowane indywidualnie tak więc firma oferuje nie tylko kursy podstawowego angielskiego jak to bywa w innych firmach ale również kursy angielskiego biznesowego oraz na stopniu zaawansowanym.

Najlepiej byłoby się z nimi skontaktować i dopytać się jak wygląda program na ten rok. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0