jaka jest twoja ulubiona firma i czego używasz

Status
Zamknięty.

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Trudno powiedziec. ja tam nie patrze na firmy tylko na ta jak wyglada ubranie (bo to przewaznie kupuje)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Czyzby P:szybor, chodziło o firmy prezerwatyw?? :>
 
M

Milencja_cmok

Guest
Moją ulubioną firmą jest Unimil ze względu na sentyment ;) :hyhy: i na rozmiar, gdiż to chyba najmniejszy, a co za tym idzie- nie zsuwa się w czasie stosunku:D:D:D Ale żeby nie było używamy również Durexa tych najgrubszych... no i oczywiście od niedawna łykam tableteczki (Logest)Pozdrowienia, może tym rozkręcę tego posta ;) :hyhy:

[ Dodano: 9 Maj 05, 15:13 ]
Ojej dopiero teraz zobaczyłam, jak to głupio brzmi...:) nie używamy dwuch naraz!!!!!:):):) Tylko raz te raz tamte:):p
 
B

beznazwy

Guest
zapomnieliśmy prezerwatywy !!!!!!!

kochaliśmy sie bez zabezpieczenia, mój chłopak mówi ze sie spuścił, ale ja nie jestem pewna... Czy dziewczyna to czuje ?? Czy moge zajść w ciąże - wiem ze tak bo mam dni płodne, ale moje pytanie dotyczy: czy dziewczyna czuje ze chclopak sie spuścił czy nie ???? :wstyd:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
To zalezy jak bardzo jestes wrazliwa... Kobieta czasami moze poszuć moment w którym chlopak czuje ze TO TEN CZAS krótko przed wytryskiem - radze CI isc jak najszybciej do lekarza zeby cie przepisał tabl PO !!! kosztuja one ok 60 zł i moze je przepisać tylko lekarz! masz 72 H!!
PS JAk mozna zapomnieć prezerwatywy???? Własciwie to nie wazne czy TO ZROBIŁ w tobie - spiesz sie do lekarza !!!!

Pozdrawiam!
 
M

Milencja_cmok

Guest
Ojej źle bardzo! Poczyć nie musisz, ale skoro mówi! Pędź do ginekologa!
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Re: zapomnieliśmy prezerwatywy !!!!!!!

beznazwy][color=red]kochaliśmy sie bez zabezpieczenia napisał:
zastanawiam sie jak mozna byc tak nierozwaznym, ludzie pomyslcie nad konsekwencjami zanim w lozku wyladujecie, a pozniej placz i lament bo - ciaza!!!!!!!!!
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
O matko!Dobijaja mnie takie teksty "kochaliśmy sie bez zabezpieczenia, mój chłopak mówi ze sie spuścił, ale ja nie jestem pewna... Czy dziewczyna to czuje ?? Czy moge zajść w ciąże - wiem ze tak bo mam dni płodne, ale moje pytanie dotyczy: czy dziewczyna czuje ze chclopak sie spuścił czy nie ???? "...
Durexy chyba sa najlepsze...
 
M

Milencja_cmok

Guest
Durexy są chyba najpewniejsze... jak myślicie? :niepewny:
 
M

Milencja_cmok

Guest
Ale ogólnie biorąc mają największe noty w rankingu prezerwatyw.Jednak wiadomo, że wszystko może zawieść... A spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem, że dziewczyna zaszła w ciążę ale prezerwatywa nie pękła... ciekawi mnie to, czy tylko podczas pęknięcia można zajść, czy też może wtedy gdy stosuje się odpowiednio ... ale tak naprawdę odpowiednio! ;) :]
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Nic nie daje 100% pewnosci chyba ze wstrzemiezliwosc. Ale jak sadze nikomu to by nie odpowiadalo. Moze ta osoba zle stosowala albo po prostu mu sie zsunela. :looka:
 
M

Milencja_cmok

Guest
Osobiście nie znam takiej osoby :) zapytałam się czy wy znacie tylko :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry