Jakie imię dla pieska?

anka_160

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Za niedługo będę miała pieska i szukam dla niego imienia. Wiem, że na necie jest tego dużo, ale jakoś większość nie przypadło mi do gustu. Więc takie pytanie, jak mają na imię Wasi ulubieńcy? ;) Albo może znacie jakieś ciekawe imiona? ;) Dodam, że pies jest bokserem. :D
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Ja mam dwa króliki :wink: jeden ma na imie Bilbo (Baggins bo ma już około 12 lat) a drugi po prostu Jeży :lol: dla psa podoba mi sie imię Setra :)
 

skorpion1234

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
opolskie
Mój pies ma na imię Diana i też jest bokserem jak na zdjęciu widać,może ci się spodoba te imię
 

Attachments

  • pis.jpg
    pis.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 40

anka_160

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hm, więc tak Jeży odpada, bo mój tata ma na imię Jurek haha :D Diana jest ładnie, ale to raczej imię dla suczki, a ja będę miała pieska ^_^ Cezar to był mój pies z dzieciństwa ^_^ z pozostałych zastanawiam się na Charlie ;) Ale sama wpadłam na imię "Amigo" co znaczy po hiszpańsku "przyjaciel" :) Heh, kobieta zmienną jest, sama nie wiem które wybrać :D W każdym razie dziękuję za propozycje, jeszcze raz wszystkie rozważę ;) :*

A jakby ktoś coś jeszcze miał, to czekam ;)
 

skorpion1234

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
opolskie
Może jeszcze raz napisze wszystkie imina jakie znam:Max,Rex,Kerbi,Izi dalej nie pamiętam heh
rotfl2.gif
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
No jak bokser to Mohamed Ali!

ale mysle tez, ze to Ci moze pomoc;

http://www.psy.elk.pl/imionapsow/
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Moje psy nazywają się Puma, bary i Atos, miał być reebok ale reszta domowników się nie zgodziła. Miałem kiedyś psa Szurę, Kibica, Piegusa. Fajne imię dla psa to Apollo, Pumba. jeśli chodzi o suczkę to Buba, Niunia.
 
6

666kasia666

Guest
Ponoć dobrze jest, gdy w imieniu występuje literka R, pieski szybciej zapamiętują :eek:k:
 

anka_160

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dziękuję wszystkim za rady, jednak wszyscy w domu zgodnie wybrali AMIGO :)
Co prawda nie ma w nim literki 'r' ale mam nadzieję, że psiak szybko się przyzwyczai :)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję :*
 

blabla123456

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
czesc !!
Ja dałabym na imie dino, reksio , geniu , cos w tym stylu a nie jakies puś szaruś , czy brązus . Mam nadzieje ze pomoglam
 
Do góry