tanie konto w banku

Internetka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wybierając bank, warto zwrócić uwagę na :
  • koszty utrzymania konta, czyli opłata za konto, koszty przelewów i karty debetowej
  • liczbę bankomatów bez prowizji, ale też dostępność oddziałów banku
  • inne oferty danego banku, takie jak konto oszczędnościowe i kredyty , lokaty, możliwość płacenia kartą w internecie, fundusze, ubezpieczenia.

Pod tym względem dobrze wypadają konta osobiste:
  • dbNET w Deutsche Banku
  • inteligo w PKO BP
  • konto osobiste w Alior Banku
 

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
witam,

polecam zwracać uwagę na oprocentowanie konta (żeby przewyższało inflację), dostępność dodatkowych kont oszczędnościowych i dodatkowe opłaty (np. za prowadzenie konta, wypłacanie z bankomatów, przelewy).

Niestety banki upodobały sobie ostatnio promocje z gwiazdkami i drobnym druczkiem..

Na koniec rada, której powtarzania nigdy za wiele: czytajmy co podpisujemy!
 

empty_throne

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
60
Punkty reakcji
1
Najtańsze przynajmniej jak ja sobie wybierałem było w mbanku :p
 

tube

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
najtańsze są konta prowadzone tylko przez internet, takie jak inteligo, mBank, ING Direct...internauci mają wszystko taniej i szybciej :)
 

Tomek_3City

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja również polecam konto w mBanku (zarówno sosbiste jak i oszczednościowe eMax). Proste w obsłudze, szybkie w założeniu i w 100% darmowe. Do tego otwarcie kolejnych kont (jeśli są potrzebne) odbywa się jeszcze szybciej niż tego pierwszego.

pozdr,
 
M

Malta

Guest
mBank można mieć jako zapasowe konto, jest też dobre do szybkiego płacenia przez internet,
a do realu są lepsze konta - dbNET, Millennium właśnie, ING...
 
J

johny007

Guest
Najlepszy i bez opłat Jest był i bedzie Mbank i nie dajcie sie nabrac na inne propozycje sam sprawdziłem naprawde wszystko co mogłem sprawdzic i Mbank jest u mnie liderem !!!
 
T

toile

Guest
polecam mBank - często zmieniają cennik, ale konto pozostaje bezpłatne, tzn. prowadzenie, przelewy i karta :)
 

tube

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
najlepsze konta internetowe wg mnie - inteligo, BZ WBK<30, dbNET, mBank
 

mi_chal

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Co prawda mbank wprowadził opłaty za posiadanie karty, ale na zasadach jakie są na koncie direct w ing. Musisz wydać 100 złotych, by konto było za darmo.
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
49
Miasto
Warszawa
Kompletnie darmowych kont to u nas nie ma, bank przecież musi na czymś zarabiać, nawet jeśli to jest kilka złotych miesięcznie. Mimo to jest sporo ciekawych ofert jeśli chodzi o "darmowe" konta, więc jest z czego wybierać.
 
M

Macieju2

Guest
poza tym w mBanku będzie opłata 2 zł (od sierpnia), więc nie jest to chyba straszna tragedia
a te 100 zł można też wydać jak się używa w ogóle konta....
 

amanor11

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam konto w mBanku od 2 lat i nie zapłaciłem tam jeszcze ani grosza :) Trzeba pilnować paru spraw takich jak wypłacanie tylko ze swoich bankomatów, sprawdzanie stanu konta w internecie a nie w branie wydruku w bankomacie i jest git :)
 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja mam w mBanku i jestem zadowolona, robię dużo zakupów przez internet więc dla mnie to idealne rozwiązanie. Co prawda teraz wprowadzili opłatę za nieużywanie karty, ale mnie to nie dotyczy ;)
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Moim zdaniem konto w banku powinno być darmowe a nie tanie. Alior bank.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W alior banku co miesiąc pobierana jest opłata za kartę w wysokości 5 zł więc nie piszcie, że ich konto osobiste jest darmowe.

Justyna_j - we wszystkich bankach można płacić rachunki za darmo.
 
Do góry