Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Skinoren krem - lek na trądzik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Carmonille

Carmonille

    Fantasy.

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisano 03 February 2011 - 19:55

Witam ! ;)
Zakupiłam 4 dni temu Skinoren. Nie mam zbyt wielkiego trądziku, więcej przebarwień. Postanowiłam się ich pozbyć. A więc rano i wieczorem smaruję tym kremem twarz i muszę przyznać, że efekty - jak, na tych parę dni używania - są naprawdę widoczne. :)
Jednakże w okolicach ust, dokładnie poniżej ich kącików mam zaczerwienioną skórę oraz towarzyszy mi swędzenie a na początku szczypanie. Zaczerwienienie nie jest aż tak mocne. Skóra nie jest też jakoś gigantycznie wysuszona.
Czytałam ulotkę i tam były efekty uboczne: swędzenie, pieczenie, zaczerwienie - głównie te co wymieniłam. ~
I tutaj moje pytanie - czy to zaczerwienienie zniknie ? W tym miejscu mogę smarować kremem ? Nie chciałabym odstawiać kremu, bo jak już pisałam, efekty po tak krótkim używaniu już zauważam.
Ktoś stosuje ten sam lek ?
Pozdrawiam wszystkich czytających i czekam na odpowiedzi !

Użytkownik Carmonille edytował ten post 03 February 2011 - 19:56

  • 0

#2 SzklanaDama

SzklanaDama

    martwa panienka ze szkła

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2709 postów

Napisano 03 February 2011 - 20:54

Zawsze omijaj okolice ust, oczu i nie dopuszczaj do bezpośredniego kontaktu.
  • 0

#3 Carmonille

Carmonille

    Fantasy.

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisano 04 February 2011 - 13:29

Dziękuję za odpowiedź.

To zaczerwienienie zdaje się mniejsze, ale mam właśnie blisko ust parę plamek i.. jak mogę się ich pozbyć, skoro smarując w tych okolicach mam zaczerwienioną skórę ? ;)
  • 0

#4 SzklanaDama

SzklanaDama

    martwa panienka ze szkła

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2709 postów

Napisano 04 February 2011 - 14:26

Tak w ogóle smarowałaś czymś jeszcze oprócz tego Skinorenu? Masz może na coś uczulenie?
  • 0

#5 Carmonille

Carmonille

    Fantasy.

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisano 04 February 2011 - 15:08

Tak, smarowałam się wieloma lekami. Żaden nie pomagał dotąd oprócz tego.
Jednakże teraz zauważyłam, że zaczerwienienie się zmniejszyło.
Czytałam również ulotkę - wyszczególniony był mój skutek uboczny oraz to, że taki objaw jest przejściowy.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 kikson

kikson

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 265 postów

Napisano 04 February 2011 - 21:29

najlepiej na jakis czas odstawic, bo podrażnionych miejsc nie powinno się smarowac, albo ostatecznie omijac te miejsca
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0