Skinoren krem - lek na trądzik

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Witam ! ;)
Zakupiłam 4 dni temu Skinoren. Nie mam zbyt wielkiego trądziku, więcej przebarwień. Postanowiłam się ich pozbyć. A więc rano i wieczorem smaruję tym kremem twarz i muszę przyznać, że efekty - jak, na tych parę dni używania - są naprawdę widoczne. :)
Jednakże w okolicach ust, dokładnie poniżej ich kącików mam zaczerwienioną skórę oraz towarzyszy mi swędzenie a na początku szczypanie. Zaczerwienienie nie jest aż tak mocne. Skóra nie jest też jakoś gigantycznie wysuszona.
Czytałam ulotkę i tam były efekty uboczne: swędzenie, pieczenie, zaczerwienie - głównie te co wymieniłam. ~
I tutaj moje pytanie - czy to zaczerwienienie zniknie ? W tym miejscu mogę smarować kremem ? Nie chciałabym odstawiać kremu, bo jak już pisałam, efekty po tak krótkim używaniu już zauważam.
Ktoś stosuje ten sam lek ?
Pozdrawiam wszystkich czytających i czekam na odpowiedzi !
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Zawsze omijaj okolice ust, oczu i nie dopuszczaj do bezpośredniego kontaktu.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Dziękuję za odpowiedź.

To zaczerwienienie zdaje się mniejsze, ale mam właśnie blisko ust parę plamek i.. jak mogę się ich pozbyć, skoro smarując w tych okolicach mam zaczerwienioną skórę ? ;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Tak w ogóle smarowałaś czymś jeszcze oprócz tego Skinorenu? Masz może na coś uczulenie?
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Tak, smarowałam się wieloma lekami. Żaden nie pomagał dotąd oprócz tego.
Jednakże teraz zauważyłam, że zaczerwienienie się zmniejszyło.
Czytałam również ulotkę - wyszczególniony był mój skutek uboczny oraz to, że taki objaw jest przejściowy.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
najlepiej na jakis czas odstawic, bo podrażnionych miejsc nie powinno się smarowac, albo ostatecznie omijac te miejsca
 
Do góry