Pieluchy - pytania, porady

bolek24

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
hej mam na imie agnieszka i mam malego szkraba w domu, ktorego trzeba zaopatrywac w pieluszki:) nie stac mnie za bardzo na te oryginalne pampersy wiec poszukuje jakiegos taniego a dobrego odpowiednika, ostatnio mąż kupil w polomarkecie pieluszki ktore byly w promocji kosztowaly ok 29 zł i nazywaja sie bambino, powiem ze są ok, dobrze wchlaniaja wilgoc, maja mocne rzepy i nie odparzają pupci:)ale chetnie poznam wasze opinie na temat pieluszek jakie polecacie?
 

didi89

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
Otóż ja dla mojego bąbla kupuje huggies jak dla mnie lepsze od papersów a tańsze bo 39 zł. Próbowaliśmy też bella happy i nie są złe a cena napewno niższa. Poza tym słyszałam o pieluchach dada z biedronki, że tanie i dobre , ale osobiście nie testowałam ..
 
D

darkshine

Guest
Moja mała od pierwszego dnia leci na pieluszkach z Biedronki DADA, najpierw te malutkie, teraz ma te jakby 2 :D Świetnie wchłaniają, nie odparzają, nie ma podrażnień, nie przesiąkają, chyba, że dziecko to straszny wierciuch i czasem coś przeleci. Ale to każda pieluszka coś uleje. Dostałam od rodzinki jak przyszli Huggies newborn czy jakoś tak i niezbyt mi spasowały i małej też.

Za 72szt DADA płaciłam 27zł albo 18zł- to dą te do 5kg. A za większe 68szt też tyle samo.
 

Atasze

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja z kolei slyszalam pozytywne opinie na temat pieluszek Gaga z tesco - tez kosztuja chyba ok. 30 zł za paczkę - sama wprawdzie nie tesotwalam, ale zdaje sie na opinie koleżanek :)
 

maciejeczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
hm musze kupic te pieluszki bambino, i wypróbowac. cale szczescie mam nie daleko do polomarketu. jak troche potestuje to zdam relacje na temat tych pieluszek
 

rysiasia

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej
Co do pieluch mam zdanie takie : pampy Pampers, super.....super drogie też, dada są "szczelne" ale robią sie twarde jak skała i utrudniają naukę chodzenia, huggisy przepuszczają. Nie mam złotego srodka.
podpowiedzcie, do jakich są podobne te bambino? Czy mają falbanki i czy w środku żel się robi po nasiusianiu, czy zwarta watolina?
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
My już używaliśmy wszystkich pieluch...

* Happy masakra za bardzo odparzały

* hagisy za małe nawet jak braliśmy większe to zawsze były za małe ciężko było zapiąć je oraz przepuszczały miedzy nóżkami

* dada fajne ale bardzo się rozwalały przy chodzeniu zuzi oraz nie podobał mi się zapach po nasiusianiu

* Wiec kupujemy małej pampersy z pampersa uznaliśmy że one są najlepsze dla małej fakt nie są danie ale jak kupuje się w makro jest taniej niż w realu czy gdzie indziej...
 

rysiasia

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Widzę, że o bambino słuch zaginął, a szkoda:(
Ostatnio pokusiłam się na pieluchy sleep & play... nie polecam, po dwóch pieluchach do dziś leczymy uczulenie:( Chociaż pupa pupie nie równa, ale nasz brzdąc ma małe skłonności do uczuleń.
 

Poleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja co prawda dzieciata nie jestem, choć zapewne już nie długo :p ale wpadłam ostatnio do mojej przyjaciółki z podstawówki, z którą razem przez 8 lat w ławce siedziałyśmy, a ma już ślicznego rocznego syneczka i podobny problem z pieluchami. Muszę się przyznać, że szczęka mi opadła jak zobaczyłam, że używa pieluszek tetrowych myślałam ,że już dawno odeszły do lamusa a tu takie zaskoczenie. W dodatku powiedziała mi później, że mały miał jakąś wysypkę czy coś po zwykłych pieluchach i dlatego przerzuciła się na tetrowe, a po za tym są tańsze.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja mam przetestowane ( na trójce dzieci mojej siostry) pieluchy Wickies ( kupuję w kauflandzie). Dobre, tanie, wytrzymałe, z falbanami. Szczerze polecam.
 

ewelin20

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja używam dla małej pampers care, i jestem zadowolona nie przemakają i nie odparzają :) znowu hugies przemakały i to tak jest ,każdy maluszek inaczej trzeba wypróbować bo jest różnie ale przyznam że o pampersach z biedronki słyszałam już od kilku osób że są bardzo bardzo dobre i cena tz dobra :) więc chyba warto próbować
 

violcia83

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Polecam pieluchy Dada z biedronki. Jak narazie po wypróbowaniu wszystkich te wygrywają
 

DagaCk

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce_Miasto_W_Koronie
Co mama to inna rada :) Każdemu będzie pasować co innego :)
Wszyscy chwalili wielorazowe więc kupiłam- pieniądze wyrzucone w błoto.
Po pampersach miała odparzenia, huggisy przeciekały, z reala nie powinny być w ogóle dopuszczone do użytku :) używam daddy i jestem ogromnie zadowolona :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja mam zamiar spróbować z pieluchami tetrowymi + otulacze... Mam nadzieję, że takie rozwiązanie się sprawdzi i że sama też wytrwam w tym postanowieniu... No ale jak to zwykle bywa "okaże się w praniu" ;)
 
D

Dosiek77

Guest
Moje dzieciaki też miały chyba wszystkie, ale właśnie bambino pasują nam najbardziej. A co do tetrowych to teraz są nawet takie "lansiarskie"
1_611fb66b42aa_101.jpg
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Ja mam zamiar spróbować z pieluchami tetrowymi + otulacze... Mam nadzieję, że takie rozwiązanie się sprawdzi i że sama też wytrwam w tym postanowieniu... No ale jak to zwykle bywa "okaże się w praniu" ;)

Wytrwasz. A jeśli wytrwasz, nie będziesz babrać się w pieluchach do ukończenia przez dziecko trzech lat "no bo przecież niegotowe". Moja Nowa trzymana na tetrówkach podsikuje na nocnik odkąd nauczyła się pewnie siedzieć.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Wytrwasz. A jeśli wytrwasz, nie będziesz babrać się w pieluchach do ukończenia przez dziecko trzech lat "no bo przecież niegotowe". Moja Nowa trzymana na tetrówkach podsikuje na nocnik odkąd nauczyła się pewnie siedzieć.

No i to jest jedna z wielu zalet tetrówek... Dzięki Avior za utwierdzenie mnie w moim przekonaniu. Pozdrawiam serdecznie :)
 
D

Dosiek77

Guest
Wytrwasz. A jeśli wytrwasz, nie będziesz babrać się w pieluchach do ukończenia przez dziecko trzech lat "no bo przecież niegotowe". Moja Nowa trzymana na tetrówkach podsikuje na nocnik odkąd nauczyła się pewnie siedzieć.
Moja szwagierka, która teraz jest w ciąży też postanowiła tak z moim bratem. Trzymam za nich kciuki bo mi nie starczyło odwagi. W sumie z moimi trojaczkami to bym się chyba już zaprała na śmierć :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A znacie te pieluszki Bambino Baby Love? słyszałam że warto kupić i że naprawdę fajnie wchłaniają. jutro mam zamiar być na zakupach w tesco a one tylko tam są dostępne i wypróbujemy na moich bliźniakach :D
 
Do góry