Dotacja na rozpoczęcie działaności gospodarczej w Krakowie

kaacha

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Będę drugi raz podchodzić z wnioskiem o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pierwszy raz odrzucono mnie ze względów formalnych w tym projekcie. http://www.xlx-prymus.pl. Kto się starał o dotacje w Krakowie i gdzie? Z którym razem się udało?
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
W przypadku odrzucenia z powodu nie dopełnienia warunków formalnych, twój projekt nie będzie ponownie przyjęty tak długo, aż wszystkie warunki formalne nie zostaną spełnione.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Przyznanie dotacji na rozpozczęcie własnej działalności to też kwestia szczęścia, ale i dość często znajomości niestety.
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Dobrze powiedziane Magnolio.
Mój przyjaciel 3 razy próbował w Bydgoszczy zdobyć taką dotację i za każdym razem odrzucili jego wnioski - za każdym razem z jakiś błahych powodów.
Dopiero dzięki znajomości jego stryja, który z kolei miał znajomego, który był mu winien przysługę - dopiero wtedy nagle wszystko zagrało.
Widać,że chyba bez "pleców" niema co liczyć taką dotację :smutas: :smutas:
 

allego

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Przyznanie dotacji na rozpozczęcie własnej działalności to też kwestia szczęścia, ale i dość często znajomości niestety.

Dokładnie tak :) Jakieś 2 lata temu w miejscowości blisko mojej, dotacje otrzymali tylko Ci ludzie, którzy mieli odpowiednich znajomych.. Wyszło to po dość krótkim czasie i ludzie byli wściekli..Ale niestety teraz większość kwestii opartych jest na "znajomościach"..
 
I

impresja_switu

Guest
Mój facet teraz stara się otworzyć własnie myjnie parową z greensteam. Podobno bardzo pomagają w otrzymaniu dotacji na prowadzenie własnego biznesu.
 
Do góry