Zaczerwienienie oczy.

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Może ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenie.
Co jakichś czas robią mi się czerwone białka w oczach. Wyskoczyło mi coś takiego rano, dodam, że wczoraj pod wieczór strasznie mnie piekły.
Nie mam nadciśnienia, mam alergię, ale na nią jeszcze za wcześnie.
Sporo siedzę przed PC i dużo czytam, ale w tym wypadku ciągle miałbym ten problem.
A on pojawia się załóżmy co 2-3 tygodnie i po dniu lub dwu dniach oczy robią się normalne.
Ma ktoś na to radę? Czy iść do okulisty?
 

sonic hedgehog

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
304
Punkty reakcji
9
Wiek
35
Miasto
Poznań
Jeśli jesteś uczulony na pyłki roślin, to bardzo możliwe, że mogła się u Ciebie ujawnić nowa alergia, np. na kurz. Zastanów się nad potencjalnymi alergenami w Twoim otoczeniu i postaraj się je usuwać.
Oczywiście możesz się zgłosić do okulisty, najlepiej wtedy, gdy objaw jest obecny.
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Na kurz jestem uczulony, dlatego trzymam totalną czystość.
Byłem u okulisty, sprawa jest załatwiona.
Przez 2 tygodnie krople do oczu i preparat nawilżający oczy.
Dzięki za odp.
 

awatar99

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
O oczy musimy bardzo dbać, a osoby które siedzą dużo przed monitorami obowiązkowo. Ja stosuję tabletki Vitrum Vision własnie na takie dolegliwości jak pieczenie, suchość oczu. Wpatrywanie się godzinami w monitor to dla mnie standard. Polecam te tabletki, chronią oczy przed urazami, chorobami, no i tymi wstrętnymi dokuczliwościami.
 

Kinga927

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
awatar99 napisał:
O oczy musimy bardzo dbać, a osoby które siedzą dużo przed monitorami obowiązkowo. Ja stosuję tabletki Vitrum Vision własnie na takie dolegliwości jak pieczenie, suchość oczu. Wpatrywanie się godzinami w monitor to dla mnie standard. Polecam te tabletki, chronią oczy przed urazami, chorobami, no i tymi wstrętnymi dokuczliwościami.
zwykłe dobre krople do oczu powinny rozwiązac problem.
 

Rosellina

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Według mnie też krople nawilżające będą lepszym wyborem. Ja mogę polecić krople Hialeye. Osobiście stosuję je już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z ich działania :) Oczy nie pieką i spokojnie wytrzymuje już 8 godzin przed monitorem w pracy.
 
Do góry