Podszywanie się

Status
Zamknięty.

666Siersciuch

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
1
Witam, chciałbym zaznaczyć że pisałem do administratora tego forum (o nicku angel) dwukrotnie, niestety administrator nie raczył mi odpisać. Napiszę więc tutaj. Chciałbym zgłosić podszywanie się pod moją osobę. Osobnik o nicku "Siersciuch666" znany z forum.travian.pl to ja, a nie to dziecko:

http://www.forumowisko.pl/topic/131886-siersciuch666-przybyl-xd/page__fromsearch__1

które perfidnie chciało wykorzystać moją reputację i zasługi aby dostać stanowisko na tym forum. Liczyłbym więc na usunięcie tego fałszywego konta, i również tematu które tamten osobnik założył. Ten temat również proszę usunąć po rozwiązaniu sprawy. Nie chcę by takie rzeczy buszowały po internecie i szargały moje imię. To co zrobił ten człowiek to zwykłe chamstwo, nie będę tego tolerował i proszę o odpowiednią interwencję.

Pozdrawiam serdecznie
Siersciuch666
 

doraemonff

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
59
Punkty reakcji
3
Już prędzej ty się podszywasz, jak na razie nie wykazałeś nic przeciwnego. Zresztą, minął ponad rok, masz niezły refleks. Masz jakiś dokument prawny zw. z zarejestrowaniem nazwy "Siersciuch666"? W każdym razie, tamten i tak, w żaden sposób, nie ma szans na stanowisko moderatora. Nic dziwnego, że Angel nie reagował, choć kto wie, jakie pobudki nim (nie) kierowały.
 

666Siersciuch

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
1
Już prędzej ty się podszywasz, jak na razie nie wykazałeś nic przeciwnego. Zresztą, minął ponad rok, masz niezły refleks. Masz jakiś dokument prawny zw. z zarejestrowaniem nazwy "Siersciuch666"? W każdym razie, tamten i tak, w żaden sposób, nie ma szans na stanowisko moderatora. Nic dziwnego, że Angel nie reagował, choć kto wie, jakie pobudki nim (nie) kierowały.

Ja mam w nosie to że ktoś używa tego samego nicku, ma do tego prawo. Ale w tym przypadku JAWNIE ktoś opiera się na mojej osobie, przywołując forum i stanowisko. Dalej uważasz że nie jest to podszywanie się? Owszem, wątek ma rok, ale to nie ma znaczenia. Nie chcę by takie rzeczy krążyły po forum, łatwo o nieprzyjemności jak widać.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
angel nie jest zbyt chętny na odpowiadanie na mail i pw.
Spróbuj napisać do Fray, jest global modem i raczej tylko on może ci pomóc.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Heh, zabawne. :)
Dość śmieszna ta sytuacja, ale gwarantuje Ci - ani Ty, ani tamta osoba nie dostaniecie moderatora. :]
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Witam, chciałbym zaznaczyć że pisałem do administratora tego forum (o nicku angel) dwukrotnie, niestety administrator nie raczył mi odpisać. Napiszę więc tutaj. Chciałbym zgłosić podszywanie się pod moją osobę. Osobnik o nicku "Siersciuch666" znany z forum.travian.pl to ja, a nie to dziecko:

http://www.forumowis...__fromsearch__1

które perfidnie chciało wykorzystać moją reputację i zasługi aby dostać stanowisko na tym forum. Liczyłbym więc na usunięcie tego fałszywego konta, i również tematu które tamten osobnik założył. Ten temat również proszę usunąć po rozwiązaniu sprawy. Nie chcę by takie rzeczy buszowały po internecie i szargały moje imię. To co zrobił ten człowiek to zwykłe chamstwo, nie będę tego tolerował i proszę o odpowiednią interwencję.

Pozdrawiam serdecznie
Siersciuch666


Hhahahah, jakie Ty masz zaslugi albo reputacje, Lo matko, hahahhaha!!!

:lol:
 

doraemonff

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
59
Punkty reakcji
3
Daj sobie spokój i nie kłopocz się, tracisz tylko nerwy, a gościu ma to gdzieś lub ewentualnie ma z Ciebie radochę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry