Macie Taki Problem?

kasiek20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
No więc chodzi o to czy któryś z was ma taki problem- że jak zajdzie erekcja to po tym boli go tam??jeśli tak to jak temu zaradzić?
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Możliwe iż penis przebywa zbyt długo w stanie zwodu i się "przemęcza" choć tam mięsni ani ściegien nie ma jest sama tkanka gąbczasta to mimo wszystko są zakończenia nerwowe i po wydłużonej erekcji po opadnięciu dochodzi do bólu spowodowanego włanie zbyt dugą erekcją. Przeciesz w czasie wzwodu cały czas musie docierac krew do członka która ropiera i napełnia tkankę gobcząstą powodują jej rozrost a widocznym efektem tego jest wzwód.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jeżeli to na serio jest spowodowane zbyt długim okresem wzwodu członak to najprostrze rozwiązanie to skrócić czasz zwodu. Ale odczuwasz ból tylko po "opadnięciu" czy też w trakice wzwodu, bądz jak ma być erekcja?
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
brechta tematy sa tutaj zakladane.

Szczerze to nie wydaje mi sie ze masz 20 lat :p Kasiek20 raczej mniej. W wieku mlodszym to chyba naturalne. A Jesli masz fakycnzie 20 polecam lekarza :]

btw: moze powinienes pomyslec o bokserkach :p ?
 

kasiek20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
no tak ogólnie to jakbyście chłopcy nie zauważyli- to ja jestem dziewczyną i naturalnie i naprawdę mam 20 lat no i rzecz jasna to nie ja mam taki problem tylko mój "przyjaciel". i boli go tam gdy już jest po erekcji i mówi, że to napewno przez to że się powstrzymuje, że to naturalne, czy to tylko taka może być tego przyczyna czy też inna, bo chcę mu pomóc by była to przyjemność bez cierpień:)

no powiedzcie co o tym sądzicie i jak temu radzić?? :eek:
 

kasiek20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
a jakie to techniki??napisz proszęęę i ogólnie co zrobić by było lepiej i milej??
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
a jakie to techniki??napisz proszęęę i ogólnie co zrobić by było lepiej i milej??
Jeśli chodzi o technikie to radzę poszukać w dziale sexi lub skorzystać z wyszukiwarki na forum. A co zrobić żeby było lepiej i milej to musisz ze swoim chłopakiem o tym porozmawiać nie ze mną :) nie wiem czego on oczekuje, co mu się podoba a co nie. :p
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
no zapewne tak zrobię- dzięki za rady-fajne to forum:) wypasione haha
No a czego oczekujesz? Że ktoś Ci napisze dokładną instrukcje typu: "Twój chłopak ma włożyć penisa pod kątem 45 stopni po czym ma wykonać x ruchów przy czym ma wzdychać/sapać/ miczeć (niepotrzebne skreślić) po tym okresie ma zmienić kąt". No przeciesz to idotyzm.
 
Do góry