Prezerwatywy Przedłużające Stosunek

karolekka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Czesc Dziewczyny!
Zwracam się do was bo widze że na forum dla kobiet macie znacznie wiecej tematow, niz my u facetow, i nie boicie sie odpowiadac na ruzne pytania. Wiec co sadzicie o prezerwatywach durexa przedluzajacych stosunek?? Czy naprawde tak dzialaja czy to tylko bujda? Pozdrawiam, dzieki za wasze odp
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
nie używałam jeszcze takich gumek ale sądze że jakieś tam efekty muszą być jednak na czym to dokładnie polega to Ci nie powiem :p
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Za opisem ze strony durex.pl:
"Prezerwatywy Performa przedłużają stosunek! Zawierają benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie wytrysku."
Benzokaina jest to środek znieczulający o działaniu miejscowym. Tak więc na czym polega wydłużenie stosunku przy użyciu tych prezerwatyw? Na tym iż uniewrażliwiają członka przez co jest mniej podatny na bodźce mechaniczne co powstrzymuje przed wyrtyskiem. A jak w praktyce? Wszystko i tak zalerzy od mózgu faceta, jeśli jest silnie podniecony to i prezerwatywa ze środkiem nie wystarczy.
 

karolekka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Dlaczego tak mało ludzi wypowiada się w tej kwestii?? Tylu czyta ten temat :( Poza tym nie pytałem z czego się składają, tylko czy WY odczuwacie jakąś różnice, lub zaburzenia
 

Kasia_P

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy czarow ;-)
Moze tak malo ludzi sie wypowiada dlatego,ze nikt nie uzywa gumek :p albo tez dlatego,ze jeszcze o takich nie slyszeli :p Ja osobiscie wole bez... ;)
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Benzokaina jest to środek znieczulający o działaniu miejscowym. Tak więc na czym polega wydłużenie stosunku przy użyciu tych prezerwatyw? Na tym iż uniewrażliwiają członka przez co jest mniej podatny na bodźce mechaniczne co powstrzymuje przed wyrtyskiem.

A fe! Za chiny nie znieczulalabym swojego misia :p
 

karolekka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
A kto nie woli bez?? Tylko że jak się jest młodym a chce się uniknąć ciąży to jakoś trzeba się starać... No cóż, zabezpieczanie nie jest tylko sprawą kobiet. Skoro facet chce też - to czemu ma zwalać całą odpowiedzialność na kobietę??
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Dlaczego tak mało ludzi wypowiada się w tej kwestii
Wydaje mi się iż jest jakiś strach czy też wsyd przed tym aby napisać, że stosuje się prezerwatywy opóźniające wytrysk. Chyba faceci boją się przyznać, że krótko się kochają bo szybko dochodzą więc stosują te prezerwatywy żeby było dłużej. Przeciesz lansowana jest moda iż musi być długo i długo. A chyba chodzi o jakość a nie o długość stosunku.
 

karolekka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
A można nie mieć problemów, ale chcieć dłużej... No powiedz czy tak nie jest. Albo tak dla urozmaicenia można testować różne gumki
 

nocny_stroz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
k/Łodzi
Stosowałem i lipa. Nie powiedziałbym żeby cokolwiek opóźniało lub znieczulało, albo może ja jestem taki po prostu nieczuły... :p
Pozdrawiam
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
A można nie mieć problemów, ale chcieć dłużej... No powiedz czy tak nie jest.
Jak najbardziej można ale coś mi się wydaje, że ten rodzaj prezerwatyw kojarzy się jednoznczanie z tym, że jak ktoś ich używa to ma problemy ze zbyt wczesnym wytryskiem.
 

closterkeller

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
woj. mazowieckie
To może ja się wypowiem na ten temat. :p Według mnie i mojego chłopaka te prezerwatywy działają. Zanim jeszcze zaczeliśmy sie kochać, mieliśmy w pogotowiu jakieś zwykłe Durexy. Po kilku pierwszych stosunkach, mój chłopak pomyślał o innych prezerwatywach, tych przedłużających stosunek (ja nie miałam pojęcia, że takie są!) :lol: , ponieważ ja nie miałam orgazmu podczas tych stosunków, potrzebowałam więcej czasu. Od tamtej pory stosunek zauważalnie sie wydłużył nawet o 10-15 min. :D I już było wszystko OK. W miare upływu czasu nasze stosunki jeszcze bardziej się wydłużały. Teraz znów stosujemy te zwykłe prezerwatywy, bo tamte są już nie potrzebne. Pozdrowienia
 

kafar45

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wiesz jak dla mnie to jest wielka bujda bo takie prezerwatywy dzialaja ale jak facet jest podniecony w malym stopniu,srodek ten powoduje zmniejszenie wzwodu czlonka,nieznacznie ale powoduje takze mozesz wybrac:)
niech panuje nad tym a nie ledwo co wsadzi to juz nieumie:D
 

nemo1802

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie chce zaczynac nowego tematu. Mam nadzieje ze Wy mi pomozecie. Niedwano zaczalem wspolzycz, zauwazylem ze bardzo "szybko koncze". Nie wiem czy jest to zwiazane z tym, ze jeszcze nie dawna sie masturbowalem . Poradzcie mi co mam robic. Nie stosowalem jeszcze gumek o ktorych mowicie wyzej. Z tego co widze przewazajaca czesc osob kotre je uzywala, nie jest z nich zadowolona. Z gory dziekuje. :bag:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja z chlopakiem mialam kiedys unimile przedluzajace stosunek myslalam ze mnie wtedy zajedzie, juz mialam dosc, a on dalej nic, wole "normalne" gumki ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
bo niektorzy twierdza, ze dluzej= przyjemniej, a tak nie zawsze jest, ja wole krocej, a intensywniej :)
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
zgadzam sie Nika z Toba w 100%! po co mi długo skoro i tak koniec jest taki sam!!
 
Do góry