[forum] www.PCSH.pl

Status
Zamknięty.
A

adell1877

Guest
Niedawno założyłem forum komputerowe. Wiem, że jest ich duuużo i konkurencja spora, ale nie poddaje się. Chciałem spróbować swoich sił w dziedzinie, na której się naprawdę znam - hardware. Proszę o ocenę strony, wygląd, funkcjonalność, przydatność...i zapraszam jeśli ktoś ma kłopoty, na pewno odpowiemy. Forum instnieje od prawie miesiąca, lecz domena była wcześniej zarejestrowana. Póki co za dużego ruchu nie ma, ale jest coraz lepiej.
link:

http://www.PCSH.pl
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Pierwsze wrażenie dobre. Template jest lekki i nie zaśmiecony. Forum postawiony na dobrym skrypcie (jeśli oczywiście bierzemy pod uwagę tylko te darmowe). Domena krótka, więc to kolejny plus. Jednak jeśli chcesz się wybić, czeka Cię masa pracy... o czym już wcześniej wspomniałeś. Jeśli jednak nie 'wymiękniesz' to z odrobiną szczęścia może się udać.
6/10

Pozdrawiam
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
No właśnie chodzi o to aby zanim forum nie będzie solidnie rozwinięte nie napychać go reklamami. Teraz to i tak kasa będzie znikoma.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zmieniaj skrypt. Na tym dziurawym, padającym szicie nie ma co siedzieć.

3/4 | 10
 

nowy44

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
1
Zmieniaj skrypt. Na tym dziurawym, padającym szicie nie ma co siedzieć.

3/4 | 10
Może byś tak podał jakieś konkretne przykłady co do wersji phpbb3 3.08?. A ten dziurawy skrypt jak mówisz jest najlepszym z darmowych, nie każdego stać na ip board za 450zł albo vbulettina za ~600zł. A to, że tobie padał, to nie znaczy, że każdemu.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Może byś tak podał jakieś konkretne przykłady co do wersji phpbb3 3.08?. A ten dziurawy skrypt jak mówisz jest najlepszym z darmowych, nie każdego stać na ip board za 450zł albo vbulettina za ~600zł. A to, że tobie padał, to nie znaczy, że każdemu.

Napisałeś temat w "oceń stronę", więc oceniłem, hejterze. ;p

Jest masa alternatyw, ale... tak ograniczeni użytkownicy, którzy widzą tylko 1 skrypt forum (i to ten, który jest zainstalowany na ich serwerze jest NAJLEPSZY, bo jakby mogło być inaczej!) nie powinni się brać za fora komputerowe. ^^

A to, że tobie padał, to nie znaczy, że każdemu.


xD


Żebyś wiedział - padał... :D bez powodu. Dlatego zrobiłem konwersję na inny. :) Powodzenia przy instalowaniu modyfikacji, tudzież aktualizacji samego skryptu :D
 
A

adell1877

Guest
Dziwny jesteś. Po pierwsze napisałbyś za co wystawiasz taka a nie inną ocenę, bo jak mam rozumieć z twojego narcystycznego postu nie odpowiada ci phpbb3 bo sobie nie umialeś z nim poradzić. I zgadzam się z nowym 44 - to, że tobie padało phpbb3 to nie znaczy, że każdemu, a jak miałeś poinstalowane jakieś pierdoły w postaci 20 modów to się nie dziwię. Poza tym, chyba mylisz wersje przema z phpbb3 - i kto tu jest hejterem :D ponad 3000 postów :D hejterze :hahaha:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jest masa alternatyw

Podaj przynajmniej jeden przykład. Jeżeli sądzisz, że ten skrypt jest beznadziejny to poprzyj to jakimiś argumentami. Pisanie "ten skrypt to dziurawy szajs" nie popierając tego żadnymi argumentami jest bez sensu.
 
A

adell1877

Guest
Jest masa alternatyw, ale... tak ograniczeni użytkownicy, którzy widzą tylko 1 skrypt forum (i to ten, który jest zainstalowany na ich serwerze jest NAJLEPSZY, bo jakby mogło być inaczej!) nie powinni się brać za fora komputerowe.
Ja za najlepszy skrypt uważam ipb i vb a twoje argumentowanie, że phpbb3 jest dla mnie najlepsze (bo mam akurat na tym forum) jest żałosne. I jaka masa jest tych alternatyw? Mybb, SMF i właściwie to tyle z darmowych godnych polecenia. Chyba, że chcesz polecać ipb nulledy i pirackie vb - to wtedy jest alternatywa.

Podaj przynajmniej jeden przykład. Jeżeli sądzisz, że ten skrypt jest beznadziejny to poprzyj to jakimiś argumentami. Pisanie "ten skrypt to dziurawy szajs" nie popierając tego żadnymi argumentami jest bez sensu.
Dobrze mówi ten człowiek. Jest pełno takich ludzi jak ten hejter, którzy coś besztają a nie podają przykładów - bez sensu. Gość miał pecha z phpbb3 i uważa, że jest do kitu. Wniosek się nasuwa nastepujący: masz problem z windowsem? odistaluj go i znajdź alternatywe
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Jeśli chcesz, to tutaj możesz poczytać co nieco o kilku skryptach forów.
klik

Pozdrawiam
 
A

adell1877

Guest
Czytałem naprawdę sporo przed wyborem skryptu i wybrałem phpbb. Poza tym, artykuł, który przytoczyłeś jest z września 2007r.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Czytałem naprawdę sporo przed wyborem skryptu i wybrałem phpbb. Poza tym, artykuł, który przytoczyłeś jest z września 2007r.
Kurczę, no tak, faktycznie, troche stary, nie zauważyłem, po prostu wygooglowałem. Ale tak czy inaczej, myślę, że to jaki kto wybierze skrypt, zalezy tylko od niego i od jego potrzeb. Jest sporo funkcjonujących for na skrypcie, ktory Ty wybrałeś, wiec wybór jest w jakims stopniu uzasadniony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry