Mój chłopak ma penisa 15 cm co o tym sądzicie ?

Status
Zamknięty.

Monia911

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
To mało za mało dużo średnio czy w sam raz ?
Jakie jest wasze zdanie. On jeszcze nigdy nie afiszował sie rozmiarem swojego członka a chciałabym bo on naprawdę fajnie wygląda. A waszym zdaniem to zamało ?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
On jeszcze nigdy nie afiszował sie rozmiarem swojego członka a chciałabym bo on naprawdę fajnie wygląda.
co rozumiesz pod pojęciem afiszował? Ma sobie wytatuować na czole: "mam 15-centymetrowego członka" czy może chodzić po ulicach bez spodni?
 

Monia911

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli masz zamiar dawać takie głupie odpowiedzi to wogóle sie nie fatyguj ...

Porpostu moim zdaniem ma powód żeby chwalić się przedemną :( a tego nie robi :( nie wiem czemu mi na tym zależy :(
 
A

Angel91

Guest
Nie no kurna, twój chłopak ma penisa ? O żesz ty, niech sobie zrobi zdjęcie i oprawi w ramkę, a jeżeli twój boyfriend jest murzynem to jego kutang jest stanowczo za mały.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
A znasz takiego, który nie ma? :p
Osobiście nie, przynajmniej żaden się nie chwalił, ale wypadki chodzą po ludziach ;)
Można by powiedzieć, że dużo częstszym zjawiskiem są faceci 'bez jaj' <_<
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
średnia długość penisa w polsce to 15,5 cm. Zerwij z nim, ma za małego.

A pytasz czy w sam raz... hmm no ja nie wiem, mnie Twój facet na szczęście nie pieprzy. Kto powinien wiedzieć to lepiej niż Ty i ewentualnie te które pieprzy gdzieś na boku?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To mało za mało dużo średnio czy w sam raz ?
Jakie jest wasze zdanie. On jeszcze nigdy nie afiszował sie rozmiarem swojego członka a chciałabym bo on naprawdę fajnie wygląda. A waszym zdaniem to zamało ?

Kwestia wzgledna. Dla mnie by to bylo wystarczajaco, ale rozne sa kobiety. Ja po prostu i tak bym go czula i byloby przyjemnie. Dla mnie nie za duzy nie za maly
 

refresh

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
uuuu zdecydowanie za mało... :123:

To mało za mało dużo średnio czy w sam raz ?
Jakie jest wasze zdanie. On jeszcze nigdy nie afiszował sie rozmiarem swojego członka a chciałabym bo on naprawdę fajnie wygląda. A waszym zdaniem to zamało ?


o to jest pytanie :ninja2:
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Akuratność rozmiarów mogą oceniać rzetelnie tylko użytkowniczki, nigdy mężczyźni, bo oni miewają kompleks za małego prącia.

Był jeden wyjątkowy, przerażający kobiety ogromem i dlatego żadna nie godziła się na zbliżenie.
Poradzono mu, żeby zeznał, iż niegdyś raca oderwała mu kawał i on się wstydzi rozbierać przy swietle.

Pomogło - doszło do zbliżenia z kobietą i ona potem rzekła:
- Było fajnie, tylko szkoda, że ci ta raca kawałek urwała.
 
M

Mariano73

Guest
Jeżeli zagwarantujesz mu takie wrażenia jak tu: http://dajerade.com/obrazek/7523/ to daję słowo, że z jego gabarytów będziesz bardziej zadowolona ;-)
 
D

Detor

Guest
A może tak powiedzieć że to nie o rozmiar chodzi. Jest wiele innych czynników wpływających na udane pożycie. No może rozmiar odgrywa jakąś tam rolę w pierwszej fazie znajomości lecz póżniej na plan pierwszy wychodzą inne zalety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry