Jaka sukienka do złotych butów i jakie dodatki?

Status
Zamknięty.

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
A więc tak, kupiłam złote buty, które wyglądają mniej więcej tak jak w załączniku, tyle, że moje nie mają paska i są na cieńszym obcasie. Nie mam pojęcia jaka sukienka do nich mogłaby pasować, w jakim odcieniu i jakie dodatki. Za miesiąc mam studniówkę i chcę wyglądać dobrze.


Pewnie zastanawiacie się dlaczego kupiłam najpierw buty. Odpowiedź jest bardzo prosta; jak się ma bardzo mały rozmiar stopy i ciężko znaleźć w polskich sklepach odpowiednie obuwie, a znaleziony but wygląda dobrze, to się go bierze. =D Dodam, że pierwszy raz znalazłam taką parę, która pasowała na mnie idealnie.


Wcześniej musiałam zaopatrywać się w sklepach, gdzie obuwie można zrobić na zamówienie, co bardzo dużo kosztowało.

Za odpowiedzi serdecznie dziękuję!
 

Attachments

  • IMG_0031.jpg
    IMG_0031.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 38

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Może taka

w kolorze pudrowego różu firmy H&M ok 199 zł na Allegro dodatki... teraz są modne kryształy Swarovskiego i kwiaty w tym stylu, ale nie mam innego zdjęcia niż ten kolor bransolety.
 

Attachments

  • 1315835278.jpg
    1315835278.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 74
  • Purpurowe-Roze-Komplet-bransoletka-wstazka-roza.jpg
    Purpurowe-Roze-Komplet-bransoletka-wstazka-roza.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 64

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Również stawiam na małą czarną, do której dobrałabym złote dodatki pod kolor butów.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Czarna będzie na pewno dobrze wygladąc, podobnie jak głęboki granat, jeszcze coś w brązie przyszło mi na myśl, a dla odważnych skromna czerwona kiecka i tylko kopertówka jako dodatek.
 

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Do złota pasuje również czerwień ;) Bardzo spodobała mi się propozycja pudrowej sukienki ;)
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Dziękuję za wszytskie odpowiedzi. Sukienkę kupiłam czarną, pod biustem jest trochę węższa, ma tak jakby pas ozdobiony złotą nitką, co zaznacza mi talię. :)
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi, z dodatków myślę i delikatnej złotej branzoletce i kolczykach też nie wielkich. Łańcuszek sobie chyba odpuszczę, bo co za dużo złota, to niezdrowo, tak?
 

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jeśli kolczyki będą delikatne np. wkrętki, to zawsze można pomyśleć o jakimś złotym łańcuszku z małym wisiorkiem. Faktycznie trzeba dbać o umiar, żeby się nie obwiesić, ale nie może też być za "łyso"
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ogólnie jestem zdania, że mała czarna pasuje do wszystkiego. Dlatego też jak tylko dobierzesz jeszcze odpowiednią torebkę i biżuterię to będziesz wyglądać świetnie. Ta w kolorze jasnego różu też by pasowała, tylko mam obawy czy będzie odpowiednia na taką okazję.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Jasny róż jeszcze musi pasować do właścicielki, bo jak masz bardzo jasną karnację to nie będzie to dobrze wyglądało.
 

marylka100

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Piękne buty <3 Ja postawiłabym na czerń lub kobalt np. lattore.pl/sukienka-marcelina.html Wg mnie pięknie by to wyglądało :)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
mała czarna to klasyk:) czerwona też może super wyglądać. Ogólnie jaskrawe kolory wydaje mi się, że też można by było dobrze dopasować
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
czarny ze złotym wygląda bardzo elegancko, mnie pasuje jeszcze granat, albo pudrowy róż:)
 
M

mika20

Guest
Witam czy ktoś mógłby doradzić mi jaki kolor żakietu wybrać do pudrowej bluzki i niebieskiej spódniczki takiej chabrowej bardziej. Buty będą czarne wiec czarny żakiet by pasował ale wolałabym inny kolor. A może kolor podobny do spódniczki czyli ten chabrowy? Co sądzicie?
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
albo właśnie taki chabrowy, tworzył by taką całość, komplet, albo pudrowy, bardziej do bluzki, rozświetli wtedy całość albo ecru, jako dodatkowy kolor choć dość neutralny więc nie powinien mocno odstawać, tak to widzę w wyobraźni :)
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Chabrowy to świetny wybór będzie;) w ogóle bardzo lubię ten kolor;)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Jak nie wiem co do czego dobrać to stawiam na klasykę i przełamuję ją modnymi dodatkami. Ostatnio kupiłam małą-czarną na Domodi i do tego właśnie mam dodatku w kolorze nude.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ze złotym najleiej komponuje się jednak biel lub czerń :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry