Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Regulamin działu


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Janusz

Janusz
 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2899 postów
 • PłećMężczyzna

#1 Althaea

Althaea

  ~.~

 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 2390 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 17:33


REGULAMIN DZIAŁU "ANTYKONCEPCJA"
1. Zanim założysz nowy temat przeglądnij już te istniejące lub użyj opcji "Wyszukaj". Być może istnieje podobny temat do tego o którym chcesz porozmawiać.

2. Nie pisz post pod postem - jeśli chcesz coś dopisać ale widzisz że po Twojej wypowiedzi nikt nie odpisał - edytuj swoją poprzednią wypowiedź.

3. To polskie forum a co za tym idzie posługuj się polskim językiem! Pisz zgodnie z zasadami języka polskiego, używaj polskich znaków (np. ą, ę, ż) i stosuj znaki interpunkcyjne.
a) nie używamy wulgaryzmów i przekleństw

4. Staraj się aby Twoje wypowiedzi były rzeczowe i na temat a przede wszystkim pomocne i wartościowe dla innych forumowiczów. Jeśli odpisujesz na post w którym ktoś prosi o pomoc/poradę wyjdź z założenia, że nie każdy jest tak inteligentny jak Ty i może czegoś nie wiedzieć - dbaj o to aby Twoje wypowiedzi były w takim przypadku wyczerpujące i pomocne.

5. Nie odpowiadaj na stare tematy gdzie ostatnia wypowiedź jest sprzed kilku miesięcy bądź lat - wprowadza to w dziale niepotrzebny zamęt. Wypowiadaj się w tematach bieżących.

6. Nie offtop-uj! Co to oznacza? Nie prowadź dyskusji o spirali antykoncepcyjnej w temacie o tabletkach antykoncepcyjnych, itp. Nie prowadź rozmów nie związanych z danym tematem. Licz się z tym, że odpisując na offtop innego użytkownika możesz otrzymać ostrzeżenie.

7. Forum to nie jest miejsce do załatwiania swoich prywatnych spraw. Nie prowadzi się tu także kłótni, szczególnie takich które uwłaczają innym dyskutantom lub są kompletnie nie na temat - do takich rozmów przeznaczona jest opcja "Wiadomość prywatna"


8. Jeżeli z jakichś względów chcesz usunąć swoją wypowiedź to użyj opcji "Raportuj" i poproś o skasowanie swojej wypowiedzi. Nie usuwaj z niej tekstu i nie zostawiaj "pustego pola".

9. Jeżeli widzisz, że ktoś łamie regulamin to nie odpisuj na taką wypowiedź a ją "Raportuj".

10. W tym dziale zakazane jest wstawianie linków polecających, próśb o pomoc w wygraniu konkursów oraz reklamy innych stron internetowych.

11. Forum to nie apteka - osoba próbująca sprzedać jakieś lekarstwa za pośrednictwem forum zostaję zbanowana raz na zawsze.

12. Licz się z tym, że złamanie tego regulaminu wiąże się także z pewnymi konsekwencjami czyli usunięcie postu, otrzymanie ostrzeżenia lub tymczasowa/stała blokada konta.

13. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania! Jeżeli w danym dziale nie ma regulaminu konkretnego działu obowiązuję ogólny Regulamin Forumowiska!

Użytkownik Althaea edytował ten post 14 luty 2011 - 10:14

 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0