Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Tabletki sesja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 December

December

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 85 postów

Napisano 06 January 2011 - 00:05

Witam:). Musze trochę wziąć się do roboty w 2 półroczu i właśnie szukam czegoś co oprócz determinacji i samozapracia trochę by mi dodało kopa. Tak myślałem o tych tabletkach sesja bo słyszałem, że niektórzy to brali, ale zastanawiają mnie efekty:). I oprócz tej "sesji" jak znacie to doradźcie podobne specyfiki:)

Pozdrawiam;]
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Bud Light

Bud Light

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 212 postów

Napisano 06 January 2011 - 01:53

plusz z magnezem, znajomi polecają

Ja pół roku brałem sesję i średnie efekty.

Generalnie Magnez działa na koncentrację i łatwość zapamiętywania a kofeina, tauryna itp. ma pomóc dłużej trzymać mózg w stanie skupienia.

Od ponad miesiąca biorę asparaginian magnezu + potas. Magnez tak czy inaczej bym brał a potas przydaje mi się z innego powodu, dla mnie to idealne połączenie. Widzę lepsze efekty, zawartość magnezu jest chyba podobna jak w sesji a cena 3x niższa niż cena sesji :). Być może jest sam asparaginian magnezu bez potasu.

Nie musisz brać sesji, być może jest przereklamowana, są inne wspomagacze zawierające magnez.
  • 0

#3 Jolcia05

Jolcia05

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 06 January 2011 - 10:36

Ja zawsze podczas sesji jadłam bardzo dużo czekolady. Podobno było to związane z brakiem wystarczającej ilości magnezu w organizmie. Dlatego uważam, ze warto podczas wzmożonego wysiłku nieco się wspomagać. Moja koleżanka mówiła również, że bardzo dobre są tabletki z guaraną, na e-lek.pl możesz znaleźć bardzo duży ich wybór. Poza tym wszystkie są w przystępnych cenach. Poza tym nie zapominaj o kawie...
  • 0

#4 In Qontrol

In Qontrol

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 14 April 2012 - 11:19

Jutro egzamin do zaliczenia połowa materiału co bierzesz ?

Tabletki SESJA~ 11zł
W ciągu dnia zjesz ich z 15. Efekt ? Nie zdałeś :)

Feta~ 30zł
Kreska o 18 siadasz do nauki... kreska o 22 nie śpisz do rana, kreska o 6 rano. Idziesz na egzaminy... zdane wszystko na 90% :)

Proste, testowane, działa :)
  • 0

#5 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 22 July 2013 - 20:08

Jesli chodzi o magnez to ja polecam ten który sama przyjmowałam - a wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie Chelato Magnez Medica. 

O tym magnezie dowiedziałam sie od mojego internisty.

• 0

#6 Bogeyman

Bogeyman

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 July 2015 - 13:53

podpasowała mi ta sesja – wszystko w jednej tablecie musującej albo zwyklej (jak kto woli) – magnez, wit B12… nie chce się po niej spac, człowiek lepiej i szybciej ogarnia, dla mnie ok!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 neon_girl

neon_girl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 01 August 2015 - 11:14

mi za bardzo sam magnez nie pomagał w czerwcu.... ale żeń -szeń już bardzo, rzeczywiście mogłam sobie dłużej poślęczeć nad ksiązkami w nocy, z suplementów do polecenia to gold żeń-szeń complex, bo nie tzreba jeść całego opakowania, jedna tabletka na spokojnie wystarcza

• 0

#8 Guest_michasia90_*

Guest_michasia90_*
  • Goście

Napisano 21 August 2015 - 11:47

Chyba zdecyduje sie na cos, bo zbliza sie kampania wrzesniowa...

• 0

#9 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 22 August 2015 - 20:18

A nie lepiej uczyć się na bieżąco? :huh:

• 0

#10 karolesia87

karolesia87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 August 2015 - 16:01

Nie wiem czy krótkie branie czegokolwiek poprawi Twoją zdolność do przyswajania wiedzy ale możesz spróbować Gold żeń szeń complex - mi ten suplement pomaga w dłuzszym działaniu się koncentrować a co ważne jak przychodzą trudne momenty kiedy trzeba naprawdę przysiąść o wiele dłuzej daje radę więc i można powiedzieć, że na zmęczenie daje radę.

• 0

#11 smoke_on_the_water

smoke_on_the_water

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 October 2015 - 08:45

z koleżanką w czasie egzaminów, kolosów stosujemy te tabletki sesja i spoko - lepiej się ogarnia po nich, nie ma znużenia, więcej energii, są spox

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Guest_Aleksa24_*

Guest_Aleksa24_*
  • Goście

Napisano 24 October 2015 - 21:45

Na koncentrację i lepszy nastrój bardziej kierowałabym się w stronę revitasens, który jest przebadany przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie i posiada na prawdę fajnie dobrany skład. Dzięki któemu możemy wrócić do pełni sił, gotowi na nowe wyzwania. Ja w okresie jesienno-zimowym bez niego byłabym wrakiem człowieka, a tak przez cały rok trzymam sie świetnie :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#13 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 25 October 2015 - 11:12

zgadzam się z Aleksa, revitasens bedzie skuteczniejszy niz sesja, z tym, ze podtrzymuje zdanie innych, jedna kapsułka nic nie zmieni:) warto by bylo zaczac zazywac suplementy odrobine wczesniej niz z dniem rozpoczecia egzaminów

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0